zanimljivosti u vezi Maidena

GrimReaper said:
hehe predobro je.... axy, moja sućut ak završiš u bolnici...:D

šta reći nego
The myth
The legend
The MAN !!!!

btw, Grim, tebe zadužujem za troškove mog pogreba ako riknem na koncertu ili poslije (onda mi nije bitno). Hoću da mi na nadgrobnoj ploči bude urezano "The sands of time for me are running low" i hoću da mi Hallowed Be Thy Name svira dok me pokapaju i hoću da sve to financira IMCFC ;) lmao
e a ti da vodiš misu zadušnicu LOL BUHAHAHAAHAHAA






bte. ne zajebavam se ;)
 
Maiden croatia said:
http://www.else.cl/adrian_x.jpg

Axy će na ovo..... :evil:

sorry, ali tu je sliku negdje netko na ovom forumu postao prije više od godinu dana :wink:
btw slika je zakon
 
axy said:
šta reći nego
The myth
The legend
The MAN !!!!

btw, Grim, tebe zadužujem za troškove mog pogreba ako riknem na koncertu ili poslije (onda mi nije bitno). Hoću da mi na nadgrobnoj ploči bude urezano "The sands of time for me are running low" i hoću da mi Hallowed Be Thy Name svira dok me pokapaju i hoću da sve to financira IMCFC ;) lmao
e a ti da vodiš misu zadušnicu LOL BUHAHAHAAHAHAA






bte. ne zajebavam se ;)


ja bi da mi maideni osobno na pogrebu odsviraju wasted years... :D:D ako umrem nek netko to sredi, možda bi stipe mogao...:D:D
 
tko to ne bi volio?
ali mislim da ni manu da silvi nisu svirali, a kamoli nama običnim ljudima
 
evo, pošto ja pišem za jedan lokalni fanzin, odlučio sam baciti pljusku u lice svima koji ne znaju kaj je glazba i koji tvrde da su maideni komercijala.

sad me zanima (članak je već gotov) kaj vi mislite, zakaj maideni nisu ili jesu komercija, ono vaše opće mišljenje....
btw, moža mi nekaj posluži za male preinake u tekstu, jer ipak trebam i vaša mišljenja...:D
 
GrimReaper said:
evo, pošto ja pišem za jedan lokalni fanzin, odlučio sam baciti pljusku u lice svima koji ne znaju kaj je glazba i koji tvrde da su maideni komercijala.

sad me zanima (članak je već gotov) kaj vi mislite, zakaj maideni nisu ili jesu komercija, ono vaše opće mišljenje....
btw, moža mi nekaj posluži za male preinake u tekstu, jer ipak trebam i vaša mišljenja...:D

Maideni nisu "komercijala", ali jesu komercijalni bend.... kao i što je mozart komercijalni autor....

Komercijala jednako prodaja ili slušanost.....


A Maideni to jesu....
 
Meni se jedino cini da malo previse para izvlace na live albume. Izadje li sad poslije ovoga albuma jos jedan live, povratit cu...
 
Pakaa said:
Meni se jedino cini da malo previse para izvlace na live albume. Izadje li sad poslije ovoga albuma jos jedan live, povratit cu...

ne znam kako vama al meni se sviđa kaj izdaju live poslije albuma, tak da mogu ćuti kako zvuće nove stvari live...:D:D
 
Maiden croatia said:
Pa koliko se si?am, Bruce je rekao da ?e posli svakog albuma izdavati live, jer masu fanova voli imati uspomenu s turneje...

Ali imamo bootlege koji su besplatni i mos ih skupljat koliko oces. Dobro, kvaliteta zvuka nije tako odlicna kao na pravim live albumima, al' brate...

To mi se cini ljigavo, komercijalno, izdavat poslije svakoga albuma live...
 
Tko zeli live album on ce ga i kupiti. Tko ne zeli nece. Glupo je raspravljati je li dobro izdavati live album nakon svake turneje.
 
da, definitivno se slažem sa bobom
ali ja sam zbilja pristalica onoga da izdaju što više
tko neće ne mora kupit ništa original od njih, pa ni album ako neće, ali ja znam da kupujem gotovo sve (jer dosta mi stvari nije dostupno)
tako da ih 100% podržavam u tome da izdaju live album poslije turneje, jer bootlezi ipak nisu toliko kvalitetni, imaju i oni svojih ljepota, ali ipak želim imat barem jedan koncert s turneje sa kristalnom čistoćom slike i zvuka,
a da malo više mjenjao set listu na turneji čak bi ih i podržavao da izdju 2 live albuma s turneje, jedan s početka, drugi s kraja, ili tako nešto
i sviđa mi se što će izdati live album i sa turneje za jedan history part, zbilja vijedno spomena sa masom pjesama koje se više neće izvodit tako često
 
BoBo said:
Tko zeli live album on ce ga i kupiti. Tko ne zeli nece. Glupo je raspravljati je li dobro izdavati live album nakon svake turneje.

:D uzeo mi riječ iz usta ;)

inače ova ivanova ideja je grejt, ja bi isto kupovala više live-ova da mijenjaju listu tako da ima 2-3 po turneji LOL

I jako bi mi se sviđalo da je po jedan live nakon studijskog, ali uz uvijet da nemaju onda baš svi one brand pjesme nego i one koje rjeđe sviraju ;)
 
Ja bi samo tija da naprave ono sta je napravija Manowar.
Da izdaju live samo sa onim pjesmama koje rijetko sviraju, npr. (sa svakoga albuma po jedna):

Remember Tomorrow
Twilight Zone
The Prisoner
Die With Your Boots On
Flash Of The Blade
Loneliness Of The Long Distance Runner
The Prophecy
No Prayer For The Dying
Weekend Warrior
...dobro nemam volje dalje, you got the point.

Manowar je s tim napravio pun pogodak!
 
Back
Top