Turneja 2008.

Evo romi :D tko voli nek izvoli :

Iron Maiden - Melbourne, Australia - 02-07-08

Disc 1

1. Churchill's Speech - Aces High
2. 2 Minutes To Midnight
3. Revelations
4. The Trooper
5. "canberra, why?"
6. Wasted Years
7. The Number Of The Beast
8. Can I Play With Madness
9. Rime Of The Ancient Mariner

Disc 2

1. Powerslave
2. Heaven Can Wait
3. Run To The Hills
4. Fear Of The Dark
5. Iron Maiden
6. encore break - band intro's
7. Moonchild
8. The Clairvoyant
9. Hallowed Be Thy Name

http://rapidshare.com/files/90498014/Ir ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/90494810/Ir ... .part2.rar

Perth

http://rapidshare.com/files/90024380/ir ... 8.zip.html
http://rapidshare.com/files/90026879/ir ... 2.rar.html
http://rapidshare.com/files/90078271/IM ... 8.zip.html
 
Skinuo sam ovo sa rapidshare-a Maiden-Melbourne. Dickinsonu je sad totalno pukao glas i on definitivno ne moze vise da peva uzivo. Dosta toga ne moze da izvuce. To se primecivalo i ranije ali sad je bas izrazeno. Mislim da ne vredi vise gledati Maidene uzivo jer je ovo katastrofa. Dickinson sad moze da zvuci dobro samo na albumima kad mu u studiju nasminkaju glas.
 
Dok said:
Skinuo sam ovo sa rapidshare-a Maiden-Melbourne. Dickinsonu je sad totalno pukao glas i on definitivno ne moze vise da peva uzivo. Dosta toga ne moze da izvuce. To se primecivalo i ranije ali sad je bas izrazeno. Mislim da ne vredi vise gledati Maidene uzivo jer je ovo katastrofa. Dickinson sad moze da zvuci dobro samo na albumima kad mu u studiju nasminkaju glas.

a jbga, bound to happen, i glasnice se troše(a onda opet možda je noć prije satro hordu pive pa ga izjelo).
 
Dok said:
Skinuo sam ovo sa rapidshare-a Maiden-Melbourne. Dickinsonu je sad totalno pukao glas i on definitivno ne moze vise da peva uzivo. Dosta toga ne moze da izvuce. To se primecivalo i ranije ali sad je bas izrazeno. Mislim da ne vredi vise gledati Maidene uzivo jer je ovo katastrofa. Dickinson sad moze da zvuci dobro samo na albumima kad mu u studiju nasminkaju glas.

Mislis na one najvise note? Npr. u Wasted Years iz Melbournea "...another city goes by, in the NIiiiight", kad mu onako lagano "pobjegne"?
 
Dok said:
Skinuo sam ovo sa rapidshare-a Maiden-Melbourne. Dickinsonu je sad totalno pukao glas i on definitivno ne moze vise da peva uzivo. Dosta toga ne moze da izvuce. To se primecivalo i ranije ali sad je bas izrazeno. Mislim da ne vredi vise gledati Maidene uzivo jer je ovo katastrofa. Dickinson sad moze da zvuci dobro samo na albumima kad mu u studiju nasminkaju glas.

Dickinson ima odlièan glas s obzirom koliko ga veæ godina, da ne kažem desetljeæa, troši. Ono što sam ja vidio na koncertu je bilo sasvim ok...a imao sam na umu da mu je možda glas pomalo veæ sjeban. Slušajte malo Death On...u nekim djelovima je malo stvarno oslabio ali ja sam se uvjerio u suprotno. Do Splita za sada ima još oko 40tak datuma pa me jedino to malo brine ali vidjet æemo...
 
a bogami glas mu ni na LAD-u nije bio savrsen ako cemo tako, ovisi o danu sve...kako je covijek prosle godie u Beograd otpjevao, to je bio strasno, ja sam se krizao....ili kako je odvalio children of the damned...
 
up the irons

meni bruce danas pjeva bolje nego ikada..ne zaboravimo sto je to turneja..umor cini svoje i nisi svaku vecer na 100 posto..pa na live after death se bruce na svakoj stvari doslovno muci..aces high je odpjevao nikako..
meni je rock in rio nesto savrseno...odpjevao je fenomenalno..ne smijemo biti prestrogi..bruce je veliki pjevac u najboljem bendu..bruceu uopce nije lako..skoro sve maiden pjesme su oko njegove gornje granice a tad nije lako pjevati..ali bruce je najveci jer on i kada se muci to radi sa stilom
 
Re: up the irons

mirko123 said:
meni bruce danas pjeva bolje nego ikada..ne zaboravimo sto je to turneja..umor cini svoje i nisi svaku vecer na 100 posto..pa na live after death se bruce na svakoj stvari doslovno muci..aces high je odpjevao nikako..
meni je rock in rio nesto savrseno...odpjevao je fenomenalno..ne smijemo biti prestrogi..bruce je veliki pjevac u najboljem bendu..bruceu uopce nije lako..skoro sve maiden pjesme su oko njegove gornje granice a tad nije lako pjevati..ali bruce je najveci jer on i kada se muci to radi sa stilom

svaka èast Mirko,evo,potpisujem :wink: :)
 
Screamy said:
a bogami glas mu ni na LAD-u nije bio savrsen ako cemo tako, ovisi o danu sve...kako je covijek prosle godie u Beograd otpjevao, to je bio strasno, ja sam se krizao....ili kako je odvalio children of the damned...

Na Children Of The Damed mi je faca izgledala ko Eddiu na cover artu prvog albuma. A i vrisak od Numbera mu je bio poseban...uf.
 
Gul_Ranek said:
Mislis na one najvise note? Npr. u Wasted Years iz Melbournea "...another city goes by, in the NIiiiight", kad mu onako lagano "pobjegne"?
Generalno muci se dok peva. Pa na prvoj pesmi Aces High se vec vidi da mu je glas u qrcu. Can i play with madness isto. I primetio sam da mu dosta pomaze harris u refrenima i dosta pusta publiku da peva umesto njega. Da se razumemo, on je za mene najbolji vokal u metalu ikada ali jednostavno vise ne moze da peva. Ja ne razumem Mirka kad kaze da Dickinson sada bolje peva nego ranije.
 
Dok said:
I primetio sam da mu dosta pomaze harris u refrenima i dosta pusta publiku da peva umesto njega.
ne pomaze mu samo harris vec i smith. zasto? mozda zato sto ne moze covjek sam sebi uzivo biti back vokal? dosta pusta publiku da pjeva? kad to nije?

Ja ne razumem Mirka kad kaze da Dickinson sada bolje peva nego ranije.
da bi to razumio muzika se mora slusati
 
Jucer sam bas gledao one dodatne sadrzaje na drugom DVD-u od Live After Death i bas sam pazio na Dickinsonovo pjevanje. Glas mu je onda bio u puno boljoj formi i puno je lakse, bez muke, dostizao one najvise note, ali nije imao "discipline", tj. nije pazio da pjeva ritmicki kako treba, kao na albumu, nego je "divljao". Danas mozda ima mrvicu problema, "tanak" je na visokim notama, ali pjeva puno discipliniranije.
 
baš slušam/gledam snimku Wasted Yearsa iz Sydneya i stvarno ne kontam u čemu je problem...čovjek pjeva fantastično! uzmi mu u obzir da on ima ipak 50 godina ove godine, stvarno i više nego jako dobro!

Dickie je car totalni!!!! :)
 
Logièno da u ovim godinama ne može pjevati ko da mu je 20, ali Dickie isijava tolikom energijom da mu se stvarno ne može zamjerit ako mu glas malo žašteka, pa nije on robot.
 
maiden

poslusaj rock in rio..danas mu je glas puno deblji i ljepse boje..mozda ne moze sve visine hvatati ali to je nebitno..jos uvijek je car..ne znam..meni je rock in rio savrseno odpjevao..mozda ja grijesim :oops: :oops:
 
Ma Brucie je kralj ,najjaèi vokal svih vremena ,no i on je èovjek i zna malo fulati i zasrati kao i svi mi ...ali ako i do toga doðe,svejedno to napravi sa stilom iliti jednostavnije receno - profesionalno !! :wink:
 
Back
Top