Turneja 2008.

Dickinson's legacy said:
ma on uopce ne otkriva kliko godina ima iza sebe ni ponasanjem ni izgledom :) he is still bloody awesome :banana:

:edkiss: to stara!!arghhhh :evil: LOL LOL
 
maiden

stvarno..nadji mi covjeka sa 50 godina da radi ovo sto radi bruce..pa on trckara i skace kao djecarac..neki od nas su zaboravili koliko je vremena proslo..ovo nije 1984.
 
Ja sa svojih 17 godina to sigurno ne bi mogao...ma ne samo ja nego i veæina moje generacije,a i mlaði. Èovjek je stvarno lud :shock: Šta je najbolje èini mi se da više trèi sad nego prijašnjih godina...možda zbog samog stagea.
 
haha srica da ovo nije 1984 ;) sa bi negdi drugo bila ,, a nebi me na koncert vukli s 4 miseca ;)
anyway otkad nema kose duge s kojon je nerede cinija vise trci ,, mora uvik bit u pokretu nekome ;) al najzesci mi je ka se pocne pentrat okolo ;) i ono na rock in riu vozanje ;) daaaaaamn bas je zakon,,, ma neznan ja odakle njemu vrimena za sve to ,,,, ne obavi to reda radi nego se bas izdivja ;)
 
maiden

gledao sam raspored ili powerslave ili somewhere toura..ljubljana,zagreb,beograd,graz bec,budimpesta..koliko kocerata bi tada gledali..a italija,njemacka..e da je ovo repriza 84 ili 85
 
Re: maiden

mirko123 said:
gledao sam raspored ili powerslave ili somewhere toura..ljubljana,zagreb,beograd,graz bec,budimpesta..koliko kocerata bi tada gledali..a italija,njemacka..e da je ovo repriza 84 ili 85
somewhere je to bija ajme stari moj odma bi otkaz dala da je taki raspored sad ;) ito nije bilo glupih festivala tliko nego lipo u dvoranu i uzivaj u maidenima ;) daaaaaaaaaaaaaaaamn :(
 
ttt, joooj...pa to je samo obicni avion,sta skacu ovi luðaci... :?

zezam se ,trnci su me prosli! :p

:banana: :banana:
 
ajmeeeeeeeeeee majko ovo je prelipo za moje suzne oci hehe .... bit ce ope "marija smiri se" but i have tears i can not cry srica e ;)
ovaj avion je prejeben,, inace obozavan i avione i maidene,,, ovo je savrsenstvo,,, ko kinder jaje hehe :banana: :banana: i oni hot pilot ,,,
 
up the irons

evo,upravo sam poslusao koncert iz chilea kojeg je prenosila lokalna radio stanica..svirali su odlicno a bruce je pjevao fenomenalno..iskreno meni danas aces high pjeva bolje nego ikad a ta je pjesma izuzetno zahtjevna za vokal..koncert je spektakularan..i pazi ovo.. bruce pjeva zadnju na konceru "hallowed"i rastura ju iako se vec sat i po dere kao lud..
 
Da, odlican je taj koncert i Bruce je stvarno zakucao sve odreda. :D

Ne sviða mi se jedino sto je Nicko radio na Revelations, svira hi-hat u double timeu, ne pase to nekako u pjesmu.
 
Re: maiden

mirko123 said:
stvarno..nadji mi covjeka sa 50 godina da radi ovo sto radi bruce..pa on trckara i skace kao djecarac..neki od nas su zaboravili koliko je vremena proslo..ovo nije 1984.

mick jagger?
LMAO LOL LOL
 
Re: maiden

ewox said:
...hm,pa neznam baš... :| :wink:

taj èiovjek i bruce su po tome isti. i on izgubi do 7litara vode skèuæ naokolo kao i bruce ;)

lol
mada nije ni pribliæno simpatièan kao bruce
 
Re: maiden

axy said:
taj èiovjek i bruce su po tome isti. i on izgubi do 7litara vode skèuæ naokolo kao i bruce ;)

lol
mada nije ni pribliæno simpatièan kao bruce

..pa možda skaèe i to,to baš nemogu reèi jer ih nisam nikada vidjela live,niti jedan njihov nastup nikada...hehee

...niskim se bruce usporediti nemože

..a ovaj mi je užasan,pa ih vjerovatno zato niti nikada nisam pogledala,daaaamn...jebemu,nemaju vibru a ni izgled(a da ih ipak pogledam?)

LOL
 
Back
Top