Turneja 2008.

Koliko sam ja èuo, ne sviraju ni Infinite Dreams....po meni bi to bilo vrijednije èut nego Icarusa. Al da...oboje su klasici i trebali bi nešto od toga uvrstit.
 
Maiden Istra said:
Koliko sam ja èuo, ne sviraju ni Infinite Dreams....po meni bi to bilo vrijednije èut nego Icarusa. Al da...oboje su klasici i trebali bi nešto od toga uvrstit.

Apsolutno!!!
 
Re: maiden

mirko123 said:
infinite
lonlines
seventh son

ja bi to volio cuti..ali nema sanse :oops: :oops: :oops: :oops:


prijatelju moj :) ,bilo bi to presavršeno ipak LOL možda ali možda ako bude infinite dreams i 7th son ali èisto sumnjam za long distance runnera iako bi to isto bila moja veeelika želja :D (a i bilo bi gubica u sklopu toura to èut' umjesto fear of the dark) :wink:
 
Dickinson's legacy said:
jednon kad to svatis sve je drugacije ;)
meni to uopce ne smeta ,, uzivat cu u koncertu sta god da svirali a doma mogu vrtit najdrazu pismu zilijun puta ako triba ;)

upravo to...ja sam se pomirio s tim i uopće više ne obraćam pažnju na to :wink:
 
a jebemu žiota,pa fala k*cu da æu i ja uživat u koncertu ma kakva god playlista bila,daaamn...
maideni su ipak maideni pa taman ponavljali istu pjesmu tokom èitavog konca...
no,dobro,sada malo pretjerujem,ipak... :D

...neki moraju tražiti dlaku u jajetu(poput mene)(i još nekih)no baš dobro se na ovom forumu svi razmemo!ne? LOL LOL LOL
 
lako je trazit dlaku u jaju ka je jaje tudje ... kad vec MORATE boje bi bilo onda da to trazenje usmjerite na svoj neki posa il nesto tako pa da to obavite savrseno ..
ipak su oni Englezi i drze se onog if its not broken dont fix it...
 
LOL LOL LOL
pa kada smo veæ kod jajca,mene tuða jaja ne zanimaju sve dok imam svoju mudovinu :D :D :D

ipak smo mi Hrvati i držimo se onog;'' moš' ga jebat ako nema neku manu''
:wink: LOL
 
Stranger in a strange land
7th son

to bi bilo jaaaaaaaako lijepo èut :D


:suck: :suck: :suck:

Dado... sumnjam da æu na Zg metal fest jer sam si sjebala koljeno, al ako naðem neki prijevoz javim ti još ;)
 
Dickinson's legacy said:
tu nisan nikad cula moran priznat ... nevermind

LOL LOL LOL (to su ti moje neke filozofije,moram priznati)

al zato si ovu sigurno èula;

''..i know what i want and i say what i want and no one can't take it awaaaay... '':wink:

(baš slušam dod) :D :D :D
 
Back
Top