Turneja 2008.

ewox said:
...pa njima je to okolica stari,sta je sat vremena voznje s avionom,p.... dim.... :wink:


A nije baš to ni blizu gle relacija Zagreb-Zadar avionom je 45 min a tu imaš oko 280 km a sad 950 km je troduplo više,a tek 1500 km.
Na karti možda izgleda malo al u stvarnosti je ogromno.
 
...ma joj,kako ste sitnjicavi...damnit :evil:
LOL
..i ovako i onako na godinu idem u Australiju pa vam javim sve pojedinosti...deal? :wink:
 
Bez zajebancije,Bruce je kupio kucu u elitnom djelu Newcastlea a tamo zivi best friend od mog supruga (yeah right)tako da je vrlo velika mogucnost da na godinu odleprsam u australiju pa cemo ja i Brucie skupa u nezabranjen lov na klokane... :D
btw...jeste culi da je svakom australcu dopusteno ubiti do 5 klokana bez beda?Jadniceki mali.... :cry:

heheee :?
 
ewox said:
Bez zajebancije,Bruce je kupio kucu u elitnom djelu Newcastlea a tamo zivi best friend od mog supruga (yeah right)tako da je vrlo velika mogucnost da na godinu odleprsam u australiju pa cemo ja i Brucie skupa u nezabranjen lov na klokane... :D
btw...jeste culi da je svakom australcu dopusteno ubiti do 5 klokana bez beda?Jadniceki mali.... :cry:

heheee :?
TOBOLČARKO HIHIHIHI LOL LOL LOL LOL
JA SE SLAŽEM S EVOM DA TO NIŠTA NIJE DALEKO ;)
 
ovo potvrđujem.... znam datum, o mjestu još pregovaramo, split je definitivno otpao, a uz Zadar se pojavio još jedan grad, s obzirom na ponuđeni datum.
 
Maiden croatia said:
ovo potvrđujem.... znam datum, o mjestu još pregovaramo, split je definitivno otpao, a uz Zadar se pojavio još jedan grad, s obzirom na ponuđeni datum.

Još jedan grad,zanimljivo.
Datum je za nekih 8 mjeseci? :? :)
 
Ok samo me zanima kad će biti objava datuma za central europe :D :D

E da i oćel se odmah poslije objave datum pustit ulaznice u prodaju :D

Jer ja već imam pripremljene novce :D :D :D


:banana: :banana: :banana:
 
O daaaaaa....sad samo treba čekat. A baš me zanima koji grad,možda Rijeka,na kantridi :shock: il Zagreb,ma jbg samo nek bude Scream for me(neki grad)!
:D
 
Maiden croatia said:
ovo potvrđujem.... znam datum, o mjestu još pregovaramo, split je definitivno otpao, a uz Zadar se pojavio još jedan grad, s obzirom na ponuđeni datum.

daj nam šapni :D heeeehe
 
SOMEWHERE BACK IN TIME World Tour 08
JUNE 2008

Wed 16th - Stockholm, Sweden - Stockholm Stadium
Fri 18th - Helsinki, Finland - Helsinki Olympic Stadium
Tue 22nd - Trondheim, Norway - Lerkendalstadium
Thu 24th - Oslo, Norway - Valle Hovin
Sat 26th - Gothenburg, Sweden - Ullevi Stadium
Sun 27th - Horsens, Denmark - Horsens Gods Bane Pladsen
 
Kakva ce to turneja biti! Ljudi moji, je li to moguce? :D

Uskoro ce se objaviti i detalji oko DVD izdanja Live After Death, koje ce ocigledno biti odvojeno od Early Days part 2... Ili je mozda taj koncept napusten? Tko ce znati...
 
ajme ka se sitin onog iz gorice Croatia WE LOVE YOU nije važno koji je grad nije važno di je svejedno bi ih išla gleat al je nekako posebno ka Bruce izgovori Croatia LOL to bi bilo predivno da nan opet dođu ;) ne zato šta je blizu nego je nekako priceless :banana: :banana: :banana:
 
Back
Top