Turneja 2008.

Mislim da nećemo i da nije do neozbiljnosti organizatora. Maiden management je shvatio da nam je bolje dati datum kad nije EP, a ponuditi ga drugoj zemlji, koje se na EP nije ili neće plasirati. No, opet, organizator im je uvjetovao, ako bude iza 15.07. da se ide na more, pa se sada traži povoljnije i cjelokupnije rješenje. Poljud Maiden managementu izgleda jako primamljivo, Zadar ima bolje geografske predispozicije, pa se sada o svemu na dugo i na široko razmišlja. Dakle, koncerta u HR će biti, samo ne odlučuje jedna strana, nego tri strane. Maiden management, hrvatski organizator i lokalne gradske uprave, odnosno institucije koje su važne da se koncert održi.

Ja vam mogu donositi ovako što saznam ili ako oćete, mogu šutiti, pa kad bude na Maiden stranicama objavljeno da znate..... eto, predložite mi.
 
mojoj materi su se svidili deep purpleji masu pa je rekla ako maideni budu blizu da bi i nji sa tila vidit,, jer Bruce je još uvik divlji a Gillan ne divlja više,,, pa bi bilo predobro ka bi bilo u Splitu hehe a šta se mene tiče di god da bude bit će zakon :) LOL
 
Maiden croatia said:
Mislim da nećemo i da nije do neozbiljnosti organizatora. Maiden management je shvatio da nam je bolje dati datum kad nije EP, a ponuditi ga drugoj zemlji, koje se na EP nije ili neće plasirati. No, opet, organizator im je uvjetovao, ako bude iza 15.07. da se ide na more, pa se sada traži povoljnije i cjelokupnije rješenje. Poljud Maiden managementu izgleda jako primamljivo, Zadar ima bolje geografske predispozicije, pa se sada o svemu na dugo i na široko razmišlja. Dakle, koncerta u HR će biti, samo ne odlučuje jedna strana, nego tri strane. Maiden management, hrvatski organizator i lokalne gradske uprave, odnosno institucije koje su važne da se koncert održi.

Ja vam mogu donositi ovako što saznam ili ako oćete, mogu šutiti, pa kad bude na Maiden stranicama objavljeno da znate..... eto, predložite mi.


samo ti piši :D
a meni svejedno di će bit ionako Ranko mora vozit ne ja :D
hehe :D

bitno da bude...
 
Maiden croatia said:
Ja vam mogu donositi ovako što saznam ili ako oćete, mogu šutiti, pa kad bude na Maiden stranicama objavljeno da znate..... eto, predložite mi.

Ajde Stipe ne pizdi, kaj se odmah nadjes uvrijedjen.

Naravno da hocemo novosti cim ih saznas, i dodji vise na tu kavu.
 
Maiden croatia said:
Mislim da nećemo i da nije do neozbiljnosti organizatora. Maiden management je shvatio da nam je bolje dati datum kad nije EP, a ponuditi ga drugoj zemlji, koje se na EP nije ili neće plasirati. No, opet, organizator im je uvjetovao, ako bude iza 15.07. da se ide na more, pa se sada traži povoljnije i cjelokupnije rješenje. Poljud Maiden managementu izgleda jako primamljivo, Zadar ima bolje geografske predispozicije, pa se sada o svemu na dugo i na široko razmišlja. Dakle, koncerta u HR će biti, samo ne odlučuje jedna strana, nego tri strane. Maiden management, hrvatski organizator i lokalne gradske uprave, odnosno institucije koje su važne da se koncert održi.

Ja vam mogu donositi ovako što saznam ili ako oćete, mogu šutiti, pa kad bude na Maiden stranicama objavljeno da znate..... eto, predložite mi.
pa eto..jedino sto smo saznali je da si svaki 5 dana spomenuo novu lokaciju LOL ..nemoj se sada odmah ljutiti..kad i ako bude koncert treba objaviti lokaciju i datum..ovo je sve iz supljeg u prazno ali ocito i to nekoga zabavlja..mi koji cemo ici na inozemne koncerte smo prema ovome svemu prilicno ravnodusni..
 
Ja vidjeh ovo na šupak-net:
od juzera pavle:
Ovo je napisao čovjek iz Lupe na www.forum.hr (glazba-Iron Maiden "Somewhere back in time tour" tema):

"Intenzivni pregovori s Maidenima su u toku. Mjesto održavanja još je nepoznato, ma što god se pisalo na forumima, i ma što god netko iz TZ Zadra govorio.

Ako bude u pitanju 6. mjesec, a nadam se da neće, zbog nogometa, tada bi bili u Gorici, jer u Zagrebu nema drugog dobrog stadiona za njih.
Ako bude u pitanju 7. ili čak 9. mjesec, vjerojatno će u Split (Poljud) ili Zadar.
Zadar je, nažalost, manje vjerojatan, jer oni žele nastupiti na stadionima, a Zadar ipak nema dobar "open air" venue."


Pa sada nek se shvati kako ko želi
mene lično i osobno zaboli moj preko nekoliko cm najbolji prijatelj di će biti, i ko što najavljuje jer se više nezna ko pije ko plaća. www.ironmaiden.com hir aj kom LOL
 
njihov web-site je jedina stvar kojoj vjerujem vezano za njihove koncerte , kad vidim da je tamo potvrđeno onda ću vjerovati :)
 
Dobro zboriš.Ima još do 6. mjeseca...do onda ćemo se naslušat još brdo datuma,mjesta održavanja i sl.ali bez obzira na sve...glavno da oni dođu u hrvatsku,pa jebemu m**** pa to svi želimo i sanjamo godinama!!!
 
Maiden Istra said:
Dobro zboriš.Ima još do 6. mjeseca...do onda ćemo se naslušat još brdo datuma,mjesta održavanja i sl.ali bez obzira na sve...glavno da oni dođu u hrvatsku,pa jebemu m**** pa to svi želimo i sanjamo godinama!!!
ako ce situacija u publici biti kao u VG 2003 bolje da ne dolaze
 
maiden

Snake said:
ako ce situacija u publici biti kao u VG 2003 bolje da ne dolaze
pa upravo sam zato ja i ravnodusan..radije odem jednom na maidene u prag ili bec nego 10 puta na maiden u goricu ili zadar
 
joj ajd sta serete sad svi,na maiden koncertima jos nitko nije poginuo,sad ak si u prvom redu ispada kao da si u auschwitzu na onoj ploci od m2 gdje vas hitler 12 nasadi...jooojjjjj,kako su svi ljudi prezivjeli i u gorici i u beogradu??? ti mirko na cmaru ides pod fat powerslave,nevjerujem ja sad na ima bas puno ljudi koji ti mogu mjesto preuzet ili te izgurat...
p.s. kolko zenskih bude na koncertima u prvim redovima i nije im nist
DSCF0044.jpg

evo gorica,svi snagatori i zivotinje neke.pfff
 
@Cmarec
kaj se sekiraš?njihov problem kaj od metal koncerta očekuju da bude inteziteta ko čajanka s britanskom kraljicom.Ak hoće ići negdje di im bolje paše nek idu.
 
čmarec said:
joj ajd sta serete sad svi,na maiden koncertima jos nitko nije poginuo,sad ak si u prvom redu ispada kao da si u auschwitzu na onoj ploci od m2 gdje vas hitler 12 nasadi...jooojjjjj,kako su svi ljudi prezivjeli i u gorici i u beogradu??? ti mirko na cmaru ides pod fat powerslave,nevjerujem ja sad na ima bas puno ljudi koji ti mogu mjesto preuzet ili te izgurat...
p.s. kolko zenskih bude na koncertima u prvim redovima i nije im nist
nije ploca problem, kad dodjes na nju na konju si, problem je iza nje
 
A ni meni baš nije jasno čemu toliko srat po publici sa ovih prostora.. Naravno nađe se debila kao i svugdje, ali bolje da je atmosfera življa nego da svi stoje i nepomično gledaju, pa jebote to je HM koncert... Ako ti već toliko smeta otiđi 10 metara iza i pogledaj koncert normalno.. Neće ti nitko reć da nisi čru maiden fan ako te slučajno ne vide u prvom redu..
 
maiden

pa bas nas lijepo castite da seremo..e pa onda moram napisati da serete vi.. ja sam samo napisao onako kako je..a to sto vi ne mozete otici u prag ili bec to je vas problem..pitaj bilo kog normalnog civjeka kako je bilo u prvih 10 redova u gorici..to je bilo prezivljavanje a ne gledanje koncerta..ja sam napisao jednu veliku istinu..evo,neka bobo potvrdi ili stipe koji ih je gledao u puno zemalja..vi slinite sto ce doci u hrvatsku a meni je svejedno..i sad ja serem..bas vam hvala..ja imam prosjecnu hrvatsku placu i nije mi zao za maidene potrositi..radje dam 1000 kuna za bec a ne 200 za zagreb..ovo je forum gdje se iznose stavovi..ne morate odmah skakati i govoriti da serem
 
Sorry ako je došlo do nesporazuma, ali nisam nigdje tebe naveo kao glavnog aktera.. Bio sam u Gorici u 2. redu otprilike i nije bilo ništa strašno.. Bilo je i gorih situacija u prvim redovima i to ne na koncertima u HR. Pošto sam student i sam si plaćam koncerte od ušteđevine i ne mogu planirat neke veće poteze, teško da ću zalutat do Praga ili negdje.. Evo za sljedeću godinu/turneju već skupljam pare i nadam se bar vidjet 3 koncerta, jer kako kažeš ni meni nije žao dat za njih..
 
Re: maiden

mirko123 said:
pa bas nas lijepo castite da seremo..e pa onda moram napisati da serete vi.. ja sam samo napisao onako kako je..a to sto vi ne mozete otici u prag ili bec to je vas problem..pitaj bilo kog normalnog civjeka kako je bilo u prvih 10 redova u gorici..to je bilo prezivljavanje a ne gledanje koncerta..ja sam napisao jednu veliku istinu..evo,neka bobo potvrdi ili stipe koji ih je gledao u puno zemalja..vi slinite sto ce doci u hrvatsku a meni je svejedno..i sad ja serem..bas vam hvala..ja imam prosjecnu hrvatsku placu i nije mi zao za maidene potrositi..radje dam 1000 kuna za bec a ne 200 za zagreb..ovo je forum gdje se iznose stavovi..ne morate odmah skakati i govoriti da serem

gle daj smiri hormone. činjenica je da si kenjaviš oko koncerata ovdje. ako ti se ne sviđa nemoj doći u goricu(ili/ako će se igdje u hrv. održati koncert). i ja imam da si pokrijem put negdje ali ću ih pogledati u gorici. vrlo rado. i pogledati ću ih s frendovima koji nemaju svi platežnu mogućnost ići u pizdu materinu da bi vidjeli maidene. ok?
Ja na maidene idem radi min tri stvari. ako je guzva setback još mi ostaju dvije.
:)
 
Back
Top