Turneja 2008.

Po meni bi bilo bolje da nije u ZG.. Primorje ili Dalmacija. Razmislite malo bolje. Ljeto je, špica sezone, turista ko u priči.. bit će puno više ljudi nego da je koncert negdje u kontinentalnom djelu HR. Samo da se datum sazna i da bude potvrđeno sa njihove strane i ja najsretniji.
Nadam se da su ovo sam glasine i da netko kuri vatricu kako ti kažeš :)
 
The Pharaoh said:
Po meni bi bilo bolje da nije u ZG.. Primorje ili Dalmacija. Razmislite malo bolje. Ljeto je, špica sezone, turista ko u priči.. bit će puno više ljudi nego da je koncert negdje u kontinentalnom djelu HR. Samo da se datum sazna i da bude potvrđeno sa njihove strane i ja najsretniji.
Nadam se da su ovo sam glasine i da netko kuri vatricu kako ti kažeš :)

Aj pogodi kaj bi meni pasalo jer sam iz Zagreba :). Gle samo da nije tipa Split ili Dubrovnik, jer mislim da većine ekipe neće doći pogotovo ako bude usred radnog tjedna. Bolje je da je oko karlovca ili na tom području jer bi to bilo lijepo čvorište, kao i npr Rijeka, Zadar, tj. gradovi iz kojih je moguće za otprilike isto vrijeme doći u bilo koji KRAJNJI dio hrvaške.


Druga stvar je što je i ovaj gore scenarij moguć, jer sigurno nije samo jedna organizacija u utrci za maidene. uvijek se gleda tko će više platiti, pa tako ni maidenima nije u interesu da sviraju za šaku kikirikija.
 
likvor said:
Aj pogodi kaj bi meni pasalo jer sam iz Zagreba :). Gle samo da nije tipa Split ili Dubrovnik, jer mislim da većine ekipe neće doći pogotovo ako bude usred radnog tjedna. Bolje je da je oko karlovca ili na tom području jer bi to bilo lijepo čvorište, kao i npr Rijeka, Zadar, tj. gradovi iz kojih je moguće za otprilike isto vrijeme doći u bilo koji KRAJNJI dio hrvaške.


Druga stvar je što je i ovaj gore scenarij moguć, jer sigurno nije samo jedna organizacija u utrci za maidene. uvijek se gleda tko će više platiti, pa tako ni maidenima nije u interesu da sviraju za šaku kikirikija.

LOL Mislim da bi ti zagreb najbolje pasao :? :D
Pa da, Split, a pogotovo Dubrovnik su po meni opcije sa dosta rizika. Zadar bi bio idealna opcija i nadam se da će tamo na kraju i bit koncert. Karlovac i tamo negdje, čisto sumnjam jer ne znam samo gdje bi mogli svirat. Delnice isto izgledaju dosta primamljivo, čak i Maidenima vjerujem
LOL :wink:
 
Dakle, prema najnovijim inforrmacijama, definitivno nije sedmi mjesec, već šesti i poklapa se s nogometnim prvenstvom, jednom važnom utakmicom. Znam datum. Baš me prije nekog vremena zvao organizator, kako bi se bolje raspitao o navikama Maiden fanova i hoće li to naštetiti ovome koncertu. Ipak, organizirati će se prijenosi na veliki screenovima, pa će se to pretvoriti u feštu Maidena i nogometa. Bar se ne kosi s prijemnima. Morat ću rastužiti srpske fanove, ipak, od njihovog se koncerta odustalo. Dakle, samo Hrvatska u ovoj regiji.

Da Zadar i Gorica vode bitku oko koncerta nije nikakva tajna, a da je izborno vrijeme i da će neki na tome pokušati dobiti penale, ni to nije tajna. Baš me zanima ishod...
 
U tom slucaju se nadam da ce biti Zadar. Fino se dođe dan prije, baci se u more, gleda europsko prvenstvo, odigra se nogomet (Stipe ce znati vise o tome :D), ogleda se Maidene... Divota.
 
Ja bi najviše volio da koncert bude u Šenkovcu, "jeeeeeeeeeer se to ima Sutla Šenkovec!!!!"

I nije tajna da bitku vode i Šenkovec i Špičići Donji, a možda su u igri i Prekoplotići Podravski. LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 
Gul_Ranek said:
U tom slucaju se nadam da ce biti Zadar. Fino se dođe dan prije, baci se u more, gleda europsko prvenstvo, odigra se nogomet (Stipe ce znati vise o tome :D), ogleda se Maidene... Divota.

E pa to je to... :banana:
 
Evo, upravo je sad Zvonko Šupe, direktor turističke zajednice Zadra javno na televiziji obznanio da ovog ljeta Grad Zadar dovodi Maidene, te rade još dva koncerta. Lani su oni započeli sa Zuccherom i dobro je prošlo, pa su sa istom agencijom odlučili dovući Maidene. Osobno, smatram da se preuranjeno istrčao, jer po mojim informacijama, još se bori bitka između gradova, no tko zna... možda on zna mnogo više nego što ja znam u ovom trenutku :evil:
 
Samo je jedan logican zakljucak - nece biti slovenskih, mađarskih ni srpskih datuma jer ce biti DVA HRVATSKA KONCERTA! :D
 
Gul_Ranek said:
Samo je jedan logican zakljucak - nece biti slovenskih, mađarskih ni srpskih datuma jer ce biti DVA HRVATSKA KONCERTA! :D
bwhahahahaha :D

iz tvojih usta u harrisove uši ;)
right! LOL LOL LOL
 
http://www.ironmaiden.com/

Na sluzbenom sajtu izasao 24-minutni preview sadrzaja sa iduceg DVD-a. Izgleda da su taj dokumentarac snimali odmah nakon onoga o prva 4 albuma, znaci jos pred 2 ili vise godina.

Bruce je izgleda pjevao bolje onaj 2 Minutes Behind the Iron Curtain nego na LAD-u.
 
Dodali Tampere 19. srpnja.

SOA07flyer3.jpg
 
možda će se neki fanovi ljutiti, ali eto, ja malo jako lobiram za Dalmaciju....

Recimo, Zadar ima najjeftinije letove prema londonu i Dublinu, najbržu i najjeftiniju liniju, hidrogliser, snav i feribot, prema Italiji, ravnomjerno je udaljen od Zagreba, Rijeke, Splita, Sarajeva, Banja Luke itd, a glede infrastrukture, svaki veći grad u Hrvatskoj ima dovoljnu infrastrukturu za takav koncert, pa eto i Zadar.

No, što sam htio reći... Eto, došlo opet do promjene datuma, Gorica definitivno otpada, sada je samo Dalmacija u igri.... viditi ćemo uskoro koji grad, jer se i bliži objava datuma na Maiden stranicama.

Eh da... napomenuo bi i još, gledajući ovako realno, možemo mi govoriti o blizini drugih zemalja, ali kada se u načelu pogleda, 95% publike čine domicilni fanovi. Recimo, u Ljubljani na Maidenima, možda se to nekomu činilo, no tamo je bilo uvrh glave 500 fanova iz Hrvatske, no 500 na deset tisuća nije malo, pa svako malo vidiš nekoga, a onda ti se čini da ih je 5000. Ja znam da ih je iz Zadra išlo oko 15, iz Splita oko 30, iz ostatka Dalmacije isto tako nešto. Neka ih je iz Zagreba otišlo par stotina iz Rijeke stotinjak, te ostatka Hrvatske nešto sitno. Tako je u svim zemljama, a bar sam na Maiden koncertima bio svugdje. Tako da se ne zanosimo da će nam Austrijanci i Mađari puniti stadione, kao i Talijani, te Slovenci. Gledajmo gdje je najisplativije, a po novom terminu, koji će biti između 20.07. i 16.08 čisto sumnjam da bi Zg bio to. Ili Zadar ili Split (Poljud) s napomenom da je Zadar nekako geografski najbliži svemu.

(ovo je prijepis mog posta na čmaru)
 
Back
Top