Turneja 2008.

up the irons

pa j... im sunce..postali su prevelik bend..idem samo na nesto sa vip sektorom..a za hrvatsku me boli k..ono u gorici je bilo za poginuti..najgora publika koju sam dozivio...nekad su lijepo svirali dvoranice od 10 000 ljudi pa si kao covijek sve vidio..ajd sad na tribinu nogometnog stadiona pa gledaj mejdene..radje doma gledam dvd..zamisli wacken..to ce trebati ujutro hvatati poziciju medju prva 30 reda..katastrofa..neka se vrati blaze da ih gledamo u tvornici LOL LOL
 
ajme hehe ovo šta je Mirko reka san i ja rekla u poljskoj ka smo bili necu ja maidene gledat s tribina radje bi ih doma gledala na tvu baš me tuga bila uvatila dok se nisna s Bishyem zaminila za kartu jebemu ,,,, koji grozan osječaj onako sve malo od gori uf e,,,, daaaaamn a ovo me ni malo ne veseli ovi stadioni,, ocu zimsku turneju jebemu lito , najbolje su zimske turneje, lipo u dvoranu i divota,,, :cry: :cry: mrzin festivale
 
Snake666 said:
nadam se da u Hrvatskoj nece biti koncert na nekom stadionu od treceligasa :D . neka ih stave na Maksimir ili na Kantridu

Haha, neke ih dovedu na naš "Rudar" - to je "prestala-sam-brojati-koji-ligaš"
LOL.
Stali bi s foruma, i to gurajući se...
CCC
 
Maiden Istra said:
E u maksimiru bi bilo jako dobro...ako netko zaslužuje da tamo svira, to su oni. al jebe mi se, glavno da oni dođu!

Ja bas ne bi volio da sviraju na maksimiru, stadion je katastrofa za koncerte........
 
Ne znam...nisam bio ni na jednom konertu tamo...ali čini mi se da imaš pravo.Stadion ne izgleda baš akustično...ali mislim da bi više ljudi došlo na Maidene u Zagreb nego u Split
 
Evo upravo novih datuma. Za one koje prate maiden situaciju jasno je da su ovo samo datumi za Indiju, Sjevernu i Južnu Ameriku, koja će se uskoro nadodati novom listom koncerata po USA, Kanadi i najvjerojatnije Brazilu. Za pet dana stiže skandinavski dio turneje. Europski dio cijeli biti će oko Božića objavljen, možda čak za Božić.

Pavao na cmar-net forumu je točno secirao Split, jer Poljud, ma koliko god primamljiv, (i još uvjek je), pod vlasništvom je onih koji travu ne bui dali, bez obzira jel se stavila specijalna zaštita, pogotovo sad kada im trava iz neobjašnjivog razloga propada, što ste mogi vidjeti iz novina ovih dana. No, Split je još u igri.... kao i Zadar.

Prednost je Zadra, koju sam sugerirao promotoru u jednom podužem elaboratu, najprije zemljopisna sredina Hrvatske. Dva sata vožnje do Zagreba, Dva ipo iz Rijeke, tri ipo iz Ljubljane, sat ipo autocestom do splita, 45 min do Šibenika, direktna linija za anconu, trajekt i hidrogliser, jeftina i najkraća morska ruta, a s obzirom da će u Italiji imati tek jedan datum to je super. Također, nekoliko niskotarifnih linija, Wizz Air, German Wings za kontinentalnu Europu, kao i Ryan Air, koji za London počinje letjeti iznova u ožujku, nakon zimske stanke, a karta za London, ako se naruči tek mjesec dana prije je cca 150kn, povratna naravno sa svim taksama.

Nadalje, u Zadru bi se u sklopu toga, kao bilo gdje u Hr, gdje bude koncert, održao Iron Cup, odnosno svjetsko nogometno prvenstvo državnih Maiden fan clubova. Izvorno hrvatsku Ideju, Logo i realizaciju preuzeo je Steve Lazarus i službeni Iron Maiden fan club, a hrvatski fan club (FIrMa) biti će u kooperaciji s njima. Najvažnija, pak stvar, da ovo doboje prođu je vlast Grada Zadra, te TZ Grada Zadra i Županije, Koja je shvatila bit svega, da će određenim ustupcima napraviti gradu veliku promidžbu i dovesti ogroman broj ljudi, pa su odlučili javne površine i komunalnu i sl. podršku davati promotorima totalno besplatno uz određenu novčanu pomoć. Tako je lani u ZD nastupio Zucchero potpuno besplatno pred 20 000 ljudi, ove godine će na isti način UB 40, a Maideni će se naplaćivati, no sasvim povoljno. Eto, ja sve ovo vrijeme lobiram za Zadar, Maidenima je ponuda poslana, a sad se čeka njihov odgovor je li to ok i odgovara li im prostor, a prostor je veliki i prima preko 25 000 ljudi, što je dovoljno za Hrvatsku.

Dakle, Split i Zadar su još u igri, kako sam i naveo, no mislim da zbog zemljopisne pogodnosti, te silnih pogodnosti oko troškova (dakle, nema najma, troškova struje itd) da će moj grad dobiti tu čast i da ću svojim lobiranjem kod svega i svakoga ostavariti svoj san od sedme godine i nakon toga reći.... a sad me zaboli k za sve.... :banana:
 
Lijepo...nadam se da će nešto biti od toga....Zadar stvarno zvuči dobro,ako je tako kao što kažeš . Što se tiče broja od 25 000 ljudi osobno mislim da je to sasvim ok.Ako je za Italiju samo jedan datum,u Sloveniji i Srbiji nijedan, onda se stvarno mogu očekivat horde fanova....
 
Full Schedule for the first leg
SOMEWHERE BACK IN TIME World Tour 08

February
Fri 1st - Mumbai, India - Bandra Kurla Complex
Mon 4th - Perth, Australia - Burswood Dome
Wed 6th - Melbourne, Australia - Rod Laver Arena
Thu 7th - Melbourne, Australia - Rod Laver Arena
Sat 9th - Sydney, Australia - Acer Arena
Sun 10th - Sydney, Australia - Acer Arena
Tue 12th - Brisbane, Australia - Entertainment Centre
Fri 15th - Yokohama, Japan - Pacifico Yokohama
Sat 16th - Tokyo, Japan - Messe
Tue 19th - Los Angeles, USA -The Forum
Thu 21st - Guadalajara, Mexico - Auditoria Telmex
Fri 22nd - Monterrey, Mexico - Arena Monterrey
Sun 24th - Mexico City, Mexico - Sports Palace
Tue 26th - San Jose, Costa Rica - Saprisa Stadium
Thu 28th - Bogota, Columbia - Simon Bolivar Park

March
Sun 2nd - Sao Paulo, Brazil - Skol Arena Anhembi
Wed 5th - Porto Allegre, Brazil - Gigantinho
Fri 7th - Buenos Aires, Argentina - Ferrofcarril Oeste Stadium
Sun 9th - Santiago, Chile - Pista Atletica
Wed 12th - Puerto Rico - San Juan Coliseo
Fri 14th - New Jersey, USA - Izod Arena
Sun 16th - Toronto, Canada - Air Canada Centre
 
Snake said:
Full Schedule for the first leg
SOMEWHERE BACK IN TIME World Tour 08

February
Fri 1st - Mumbai, India - Bandra Kurla Complex
Mon 4th - Perth, Australia - Burswood Dome
Wed 6th - Melbourne, Australia - Rod Laver Arena
Thu 7th - Melbourne, Australia - Rod Laver Arena
Sat 9th - Sydney, Australia - Acer Arena
Sun 10th - Sydney, Australia - Acer Arena
Tue 12th - Brisbane, Australia - Entertainment Centre
Fri 15th - Yokohama, Japan - Pacifico Yokohama
Sat 16th - Tokyo, Japan - Messe
Tue 19th - Los Angeles, USA -The Forum
Thu 21st - Guadalajara, Mexico - Auditoria Telmex
Fri 22nd - Monterrey, Mexico - Arena Monterrey
Sun 24th - Mexico City, Mexico - Sports Palace
Tue 26th - San Jose, Costa Rica - Saprisa Stadium
Thu 28th - Bogota, Columbia - Simon Bolivar Park

March
Sun 2nd - Sao Paulo, Brazil - Skol Arena Anhembi
Wed 5th - Porto Allegre, Brazil - Gigantinho
Fri 7th - Buenos Aires, Argentina - Ferrofcarril Oeste Stadium
Sun 9th - Santiago, Chile - Pista Atletica
Wed 12th - Puerto Rico - San Juan Coliseo
Fri 14th - New Jersey, USA - Izod Arena
Sun 16th - Toronto, Canada - Air Canada Centre
jebeš ovo mene zanima druga noga,, ka ce objavit second leg ben mu :) ovo je predaleko
 
Snake said:
skandinavski datumi 5.11. :D
arrrrgh morat cu opet u švedsku jebemu :D da je bar obrnuto,, ovako ce nasa noga bit ka pocnen radit i unda san in deep shit ... :x ne volin te litnje turneje i zbog sezonskog posla di nema slobodnih dana i zbog tih festivala,, koliko mi je lipše u dvorani i atmosfera i bolje misto se može uvatit i sve a ovako satima cekat na maidene pa ih gledat iz neke jebene daljine,, vec me tuga vata :cry:
 
ma jeben ti daleku Australiju i te australce,mamaru im njihovu od reda,ej koji su to sretnici,u okolici 6 dana za redom,damnit,boze sto si me stvorio tako sirotu...
i slazem se s Mare,kod nas i okolici samo neki ljetni termini,ubise me,jeben im krv zarazenu,luda sam kada vidim te datume,damnit!!!
 
Australija je nesto manja od Europe. Tako da Sydney, Melbourne i Perth nisu bas "u okolici" :D Od Melbournea do Sydneya ima 950 km, do Pertha 3400 km, do Brisbanea 1700. :D
 
hehe nika necu zaboravit kako su nas ovi u bruce airu cudno gledali ka smo rekli odakle smo dosli, neznan jel in se to cinilo prdaleko i nenormalno jer nikad nisu culi za "lijepu našu" ili im je to stvarno daleko,, tip iz walesa je reka da je mislila da on nije normalan sta je tako DALEKO iša ;) tako da različito ljudi gledaju na daljinu stari moj ;) al daaaaamn da oce bit bruce air za kanadu il negdi sad prije lita ... al posto plane imaju mislin da tog gušta više neče bit :(
 
The Pharaoh said:
Di si našao ove podatke??
Nešto poput Viamichelin ili?? :D :wink:
Ma ne, googlao sam. Viamichelin postoji samo za Europu. A i ne bi bilo previse koristi od nekog australskog Viamichelina posto je vecina stanovnistva i naselja koncentrirana na istocnoj obali, a sredina kontinenta je takoreci jedna ogromna pustinja.
 
Gul_Ranek said:
Australija je nesto manja od Europe. Tako da Sydney, Melbourne i Perth nisu bas "u okolici" :D Od Melbournea do Sydneya ima 950 km, do Pertha 3400 km, do Brisbanea 1700. :D


...pa njima je to okolica stari,sta je sat vremena voznje s avionom,p.... dim.... :wink:
 
Back
Top