Turneja 2007.

Ohooo,znači ide se u Ljubljanu!Dakle,možda se vidimo! 8) Jedino se još dvoumim oko ulaznica...Trebalo bi mi 4 komada.Neznam dali da ih kupim preko hr.fan cluba pošto su nadređeni obećali da će ih biti nakon Beograda ili preko Eventima... :| a htjela bih još ovaj mjesec imati ulaznice...
Hmmmm... :?
 
Kad su u pitanju Maideni onda ne cekam nego narucujem odmah. :)

Jos ako uleti Megadeth negdje blize u lipnju puna saka brade. :D
 
Još nikada nisam naručivala ulaznice preko neta pa mi se to malo čini nesigurno...Neznam... :|
 
BoBo said:
Mislis na uporabu kreditne kartice preko neta ili na slanje ulaznica postom?
Oboje. LOL.
Gdje si ih ti kupio tj. naručio?

Btw koliko je karta za Ljubljanu? Išla bi i ja ;)
 
Pozdrav,

Spletom okolnosti imam 2 mjesta u autu za odlazak na Iron Maidene u Atenu (11. 3. 2007.). Ukoliko ima zainteresiranih, molim da me kontaktiraju na mail tanelorn666(et)gmail.com. Cijena je 1070 kn a u cijenu je uracunata ulaznica, prijevoz+cestarine do Atene i nazad te 2 nocenja u hotelu u Ateni. Krece se u petak kasnije popodne. Sva ostala pitanja molim na mail.

Lijep pozdrav,
Sasha

p.s. Ukoliko sam prekrsio neko pravilo foruma postanjem ovog oglasa, molim da me moderator obrise i ispricavam se unaprijed :)
 
Ja sam razmisljao o tome da im se pridruzim, ali kako idu iz Zagreba i preko Beograda to je za mene u ovom trenutku previse kilometara u mjesec dana.

1070 kuna s ulaznicom i hotelom je odlicna ponuda.
 
BoBo said:
Narucivanje karata je teze od trcanja maratona. Ne mogu se uopce registrirati na niti od jedan od websiteova za prodaju. LOL


EDIT: Evo uspio sam .... karte kupljene. :)

Brzi su slovenci. Svaka im cast. Karte su danas stigle, a narucene su u cetvrtak. :D
 
BoBo said:
Brzi su slovenci. Svaka im cast. Karte su danas stigle, a narucene su u cetvrtak. :D
Jesu karte stvarno 55 eura? Kako to da su toliko skuplje nego prije? :?
 
Nemam pojma. Vjerojatno kapacitet nije dovoljno velik da pokriju troskove (iliti plate cifru koju moraju Maidenima) s manjom cijenom ulaznica.
 
BoBo said:
Nemam pojma. Vjerojatno kapacitet nije dovoljno velik da pokriju troskove (iliti plate cifru koju moraju Maidenima) s manjom cijenom ulaznica.

šteta ... ali ipak idem :D
 
Ipak je za istocnu europu 55 eura je malo preskupo. Kao sto oni mogu lupiti bilo kakvu cijenu ulaznice, tako i mi imamo mogucnost da je kupimo ili ne. :)
 
Znači LJubljana to je sigurno????? ,rezervna varijanta je onda Venecija.....ide se i jedno i drugo,pa proljeće je....... :D
 
axy said:
Oboje. LOL.
Gdje si ih ti kupio tj. naručio?

Btw koliko je karta za Ljubljanu? Išla bi i ja ;)

:| bwahaha,very funny...
btw.Axy thanx što si odg.umjesto mene!

Da razjasnim...Nisam uopće mislila da mi je nesigurno koristiti kreditnu karticu preko neta nego nisam nikada naručivala ulaznice tim putem pa dok sada nisam na forumu pročitala za koliko su Bobi stigle,nisam imala pojma koliko brzo to šalju i kako li to uopće funkcionira!
Usput,dvoumila sam se kojim da ih putem kupim pošto su ulaznice 55 eura preko Eventima a dobila sam informaciju da će poslje 17.ožujka preko Maiden CFC biti za 200kn!

Very 8)
 
Nisam ja tvoj vrapcic. ;) LOL

Back to topic .... u zadnje 2-3 godine nikad nisam imao problem s narucivanjem preko interneta ... ulaznice, DVD-ovi i CD-ovi, hardware, rezervacije hotela, ....
 
Back
Top