Turneja 2007.

čmarec said:
ma joj,odma mi dodje zlo kad vidim koliko ce svirki i festivala bit ovo ljeto,i kad se sjetim kolko para imam,zloooooooo!!! :x :x :x

Ma opljačkat poštanske sandučiće kada dođu penzije.
 
nadam se da će još nešt bacit za poslije 22.6 jer do tad je škola, a na kraju mi je uvijek gusto, ima se za odgovarat
 
Znaci da sljedece godine tijekom EY part 2 turneje nece svirati na niti jednom od ovih festivala.

Znaci u UK ce biti na Reading and Leeds festivalu, u Italiji na Gods of Metal, u Njemackoj na RAR and RIP, u Nizozemskoj na Bospop festivalu, ...
 
BoBo said:
Znaci da sljedece godine tijekom EY part 2 turneje nece svirati na niti jednom od ovih festivala.

Znaci u UK ce biti na Reading and Leeds festivalu, u Italiji na Gods of Metal, u Njemackoj na RAR and RIP, u Nizozemskoj na Bospop festivalu, ...

Upravo sam o tome i govorio prije. Da su sad svirali u HR, mogli bismo se oprostiti od eventualnog ED2
 
BoBo said:
Suska se o Tallinu u lipnju prije Ostrave.

4. lipanj otpada jer je Ozzy tada u Tallinu. Ostaje 2. ili 3.

Mozda to ostavlja mogucnost koncerta u Madjarskoj ili Austriji cetvrtog?
 
Maideni su napokon potvrdili Indiju za 17. ozujak.

Usput hrvatska vojska je usla u Beograd i pripojila ga Hrvatskoj. ;) LOL

March 2007
Fri 9th - Dubai Desert Rock Festival, UAE
Sun 11th - Faliro Pavilion Arena, Athens, Greece
Wed 14th - Belgrade, Croatia
Sat 17th - Bangalore, Bangalore Palace, India

June 2007
Wed 6th - Ostrava Banik Football Stadium, Ostrava, Czech Republic
Fri 8th - Sudweststadion , Ludwigshafen, Germany
Sun 10th - Download Festival , Donington Park, England
Thu 14th - Heineken Jammin Festival, Venice, Italy
Sat 16th - Fields of Rock Festival, Zwolle, Holland
Sun 17th - MSV Stadium, Duisburg, Germany
Wed 20th - Olympic Stadium, Rome, Italy
Sat 23rd - Graspop Festival, Dessel, Belgium
 
Možda su se u početku zaje***** pa su umjesto Zagreb Croatia napisali Beograd, Srbija pa sada to polako ispravljaju LOL LOL LOL LOL
 
Bruce Air ce sletiti u Zagreb i odrzati improvizirani koncert na Trgu Bana Jelacica. ;)
 
BoBo said:
Bruce Air ce sletiti u Zagreb i odrzati improvizirani koncert na Trgu Bana Jelacica. ;)
Yeah right, već vidim kako bi dan prije lijepili plakate "Dođite svi na Iron Maiden Metal Summit."LOL LOL LOL
To bi bio dernek i pol..... LOL LOL
 
Evo stigla i ulaznica. :D

Ulaznica1.jpg
 
Back
Top