Turneja 2007.

BoBo said:
25 eura po osobi je prosjecna cijena kreveta u Pragu.
Ima i jeftinije. Naravno ne pričam o nekom popustu na grupe zbog neke agencije već ovako. A ni 25 eura nije tako puno. Pogotovo ako je bolji malo hotel(Umag ima skuplje a ništa posebno)
 
likvor said:
Ima i jeftinije. Naravno ne pričam o nekom popustu na grupe zbog neke agencije već ovako. A ni 25 eura nije tako puno. Pogotovo ako je bolji malo hotel(Umag ima skuplje a ništa posebno)

Rekoh prosjecna. Ja sam nasao apartman za 45 eura, a bilo nas je troje.
 
bobo dobro govori..na early days ja sam spavao u rupi u pragu pa sam platio 100 kuna..u katowicama je bilo jeftino..neki hotel ,odlican,imao je popust.. zaboravite da su ceska i madjarska pa i poljska jeftine..nisu ovo osamdesete...cijene su kao kod nas...u cesku treba ici zbog atmosfere koja ti omogucuje da odgledas koncert u miru iz prvog ili petog reda
 
Slika govori vise od rijeci. :D

Tickets.jpg
 
BoBo said:
Logicno. Toliko godina cekaju na koncert Maidena.
likvor said:
Znači može se očekivati 20-ak tisuća ljudi.
nije da me je prpa, ali je

zbilja samo da ne bude mrtvih.
misli, to se uopće ne čini tako nemoguće. ako su talijani, kod kojih su na svakoj turneji,trgali na FOTD posebno a i na ostalim starim stvarima, kao i na početku koncerta, onda ovo mogu samo zamislit kak će nam biti.
prvi red očito će za beograd biti daleka želja
 
Nece biti mrtvih, ali da ce biti gore od Milana u prvim redovima bii ce sigurno.
 
BoBo said:
Nece biti mrtvih, ali da ce biti gore od Milana u prvim redovima bii ce sigurno.
da, malo je bed zato
ali uvijek postoji mala nada da će se smilovat i odsvirat tog TLOTLDR-a u čast povratka
 
Upravo sam cuo da ce svirati u Rimu 20. lipnja na Olimpicu. Provjeravam.

EDIT: Provjerio sam. 100% sigurno. :D
 
Izgleda da ce biti i na Heineken festivalu u Veneciji 14. lipnja. :eek:

Ne mogu vjerovati da ce svirati na dva velika festivala u Italiji.
 
pa zbilja je to čudno.
mogli su nekako najaviti prije da će biti produžetak ove turneje kasnije samo za naše krajeve.
u italiju mi se ne ide ako je tu češka u igri
 
još u ožujku 2006 na pm sam bobi rekao da će biti second leg-a, no to je tad izgledalo neostvarivo. Ipak, ovog puta su izvori bili točni.
 
ma joj,odma mi dodje zlo kad vidim koliko ce svirki i festivala bit ovo ljeto,i kad se sjetim kolko para imam,zloooooooo!!! :x :x :x
 
Back
Top