Turneja 2007.

BoBo

Active Member
March 9 - Dubai Desert Rock Festival
March 11 - Athens, Greece
March 14 - Belgrade (Bruce Air)
March 17 - Bangalore, India

June 6 - Ostrava, Czech Republic
June 8 - Ludwigshafen, Germany
June 10 - Download Festival, UK
June 14 - Heineken Jammin Festival, Venice, Italy
June 16 - Fields Of Rock, Holland
June 17 - Duisburg, Germany
June 20 - Rome, Italy
June 21 - Bilbao, Spain
June 23 - Graspop Festival, Belgium
 
BoBo said:
March 9 - Dubai Desert Rock Festival
March 11 - Athens, Greece
March 14 - Belgrade (Bruce Air)
June 6 - Ostrava, Czech Republic
June 8 - Ludwigshafen, Germany
June 10 - Download Festival, UK
June 16 - Fields Of Rock, Holland
June 17 - Duisburg, Germany


U lipnju sviraju u Ceskoj. :)

Još fali par datuma!Navodno je 10 koncerata ali osobno mislim da će ih biti malo više od 10.
 
Ne vjerujem da ce doci blize od Ceske. Izabrali su Ostravu jer ce time pokriti i Poljsku.
 
Nisam bas previse siguran, ali moguce je da bude jedan koncert u Austriji/Madjarskoj.
 
BoBo said:
Ovisi tko je to rekao.
Ja sam u subotu čuo da će biti u Poreču i da je to gotovo 100 posto sigurno. Yeah right, S.J. strikes again. Normalno ne mora biti on ali uvijek priča ide da postoji frend od frenda koji ima frenda koji ima tetku koja ima frenda čiji je bratić frend od ujaka prodavača karata koji ima frenda koji..........(link od jedno 100 osoba koje su sve vrlo upućene u rad Iron Maiden rock/folk, hip hop i štatigajaznam koje sve klasifikacije postoje, normalno većina ih niti nezna ko su ti dečquovi ali nema veze)ima frenda koji je gotovo pa blizak s Harrisom, dapače, čak ga i zna iz slika i novina i ovaj mu se kune s obadva jaja i falusom da su Maideni u ____________(Čučerje, Mozambik, Kazahstan, Tučepi, mutombokimbu ili slično, nepotrebno ispuniti ili precrtati/zaokružiti))
 
likvor said:
Ja sam u subotu čuo da će biti u Poreču i da je to gotovo 100 posto sigurno. Yeah right, S.J. strikes again. Normalno ne mora biti on ali uvijek priča ide da postoji frend od frenda koji ima frenda koji ima tetku koja ima frenda čiji je bratić frend od ujaka prodavača karata koji ima frenda koji..........(link od jedno 100 osoba koje su sve vrlo upućene u rad Iron Maiden rock/folk, hip hop i štatigajaznam koje sve klasifikacije postoje, normalno većina ih niti nezna ko su ti dečquovi ali nema veze)ima frenda koji je gotovo pa blizak s Harrisom, dapače, čak ga i zna iz slika i novina i ovaj mu se kune s obadva jaja i falusom da su Maideni u ____________(Čučerje, Mozambik, Kazahstan, Tučepi, mutombokimbu ili slično, nepotrebno ispuniti ili precrtati/zaokružiti))

BITI ĆU LJUBAZAN I ZAMOLITI DA SE MOJE IME VIŠE NE SPOMINJE U SLIČNIM KONTEKSTIMA ILI VIŠE NEĆU BITI LJUBAZAN.... I NE ZEZAM SE.
 
Maiden croatia said:
BITI ĆU LJUBAZAN I ZAMOLITI DA SE MOJE IME VIŠE NE SPOMINJE U SLIČNIM KONTEKSTIMA ILI VIŠE NEĆU BITI LJUBAZAN.... I NE ZEZAM SE.
Nije ime već inicijali a ko zna zna, ko nezna nezna. Nije ilegalno. Uostalom, rekao si pa-pa na ovom forumu, a i ideš kriminalno u OT.
 
lijepo, ali sad sam već uplatio beograd, iako bi rekao da će sigurniji koncert biti u češkoj,
ali to je 6 mjeseca, šteta
 
likvor said:
Nije ime već inicijali a ko zna zna, ko nezna nezna. Nije ilegalno. Uostalom, rekao si pa-pa na ovom forumu, a i ideš kriminalno u OT.

rekao sam pa pa i da ću se povremeno vratiti ako me se bude baš ticalo i sl.... Inicijalni nisu izlika za izvlačenje. Ja sam svoje rekao, pa sad...
 
BoBo said:
Smjestaj u hotelima u Ostravi nije skup. Dobar pocetak. :)

Što je uopće skupo u Češkoj?:? :?
Piva, hrana i hoteli nisu(pogotovo prvo dvoje).

edit:
@S.J. aka m*****c*****: ajd ne balavi ovdje. otvori topic da se može ljudski zaključati.
 
likvor said:
Što je uopće skupo u Češkoj?:? :?
Piva, hrana i hoteli nisu(pogotovo prvo dvoje).

Pogledaj cijene smjestaja (mislim normalnog, a ne neki hostel Ž kategorije) u Pragu. Skupo je bilo i u Katowicama tako da sam se iznenadio.
 
BoBo said:
Pogledaj cijene smjestaja (mislim normalnog, a ne neki hostel Ž kategorije) u Pragu. Skupo je bilo i u Katowicama tako da sam se iznenadio.
Nemam pojma, znam dosta ekipe koje je bila u Češkoj i svi su platili doslovce siću za par dana, gotovo sve, i smještaj. možda ima veze jer su išli preko agencije ali opet nemre biti toliko jeftinije.
Češka, Slovačka slove kao dosta cheap zemlje.


edit: nitko nije spavao u hotelima žnj kategorije već su bili u solidnim hotelima. Normalno ne sheraton niti išta kao iz "eurotripa" ali sasvim solidnim.
 
Back
Top