Snimanje novog albuma uskoro :D

Ako se igdje cuje, to je onda Montsegur.

BTW, ovaj dnevnik jos nije na njegovom sajtu, jel' tako? Ili sam ja nesto falio...

Sto se tice komentara, valjda ce ovaj album biti bolji od DOD-a. Uglavnom, jedva cekam!
 
BoBo said:
Čuje. Bolje da ne znaš gdje ako to do sada nisi otkrio.

ma meni se to učinilo na journeymanu, ali nekako mi je to zvučalo fora. daj reci na kojim još pjesmama bi se to moglo čuti.
btw sad znamo da će novi album imati 10 pjesama (iako još nisam skužio što je s one 4 za b-stranu????) i da će vjerojatno redoslijed početnih pjesama biti kao i na dod-u, tj. prve 2 onako ''hitići'' a tek onda kasnije jače stvari.
 
BoBo said:
Neću ti reći. ;)

One 4 za B-strane su obrade koje će staviti na singlove.

pa daj bar reci jel je journeyman ili mi se samo učinilo. a ove obrade nadam se da će biti barem jedna pjesma nekog benda koji ja znam, ili će možda svirati neke starije pjesme u novom stilu
 
BoBo said:
Tesko da mogu biti obrade mladjih bendova.

:evil:
(ovo je bila kajla meni)
pa znam i ja neke pjesmice starijih bendova, purple, sabbath... nije da ih znam predobro ali nešto znam
 
Ivan said:
:evil:
(ovo je bila kajla meni)
pa znam i ja neke pjesmice starijih bendova, purple, sabbath... nije da ih znam predobro ali nešto znam

poslušaj yes , jethro tull , genesis par puta (neće ti se svidjet iz prvog 100% ) , moja preporuka naravno :wink:
 
Scream for me said:
poslušaj yes , jethro tull , genesis par puta (neće ti se svidjet iz prvog 100% ) , moja preporuka naravno :wink:

čuo sam ja genesisese i jethro, ali me nisu očarali. bolji mi je collins sam.
a od bendova koje su maideni slušali kao mladi su mi definitivno najbolji ufo i purple-i
 
znači voliš dickinsonove bendove više, vjerojatno zato što su više heavy od ovih koje sam napisao, ja preferiram yes i jethro. :wink:
po meni yes ima najboljeg rock basista ikad - chris squire , koji car čovjeće
 
Scream for me said:
znači voliš dickinsonove bendove više, vjerojatno zato što su više heavy od ovih koje sam napisao, ja preferiram yes i jethro. :wink:
po meni yes ima najboljeg rock basista ikad - chris squire , koji car čovjeće

ufo su steveov uzor.
a purple-i od svih.
 
al steveovi prvi bendovi (albumi) su
jethro tull - stand up
genesis - foxtrot
nektar

i navodi ih kao uzore uz ufo, free , the who
 
Ivan said:
prepisano (ajd i barem prevedeno) sa kevinove stranice. tipično za nas

da , jebiga al stavio sam to za one kojima se ne da čitat dnevnik i nisu u toku zbivanja :wink:
 
Back
Top