Snimanje novog albuma uskoro :D

cuo sam da novi album ipak nece bit konceptualan kako je najavljivano i da ce bit vise progressive i groovie. procitajte na maidenfans.com
 
ma većinom su to naklapanja , ja vjerujem ipak da će bit na trag konceptualnog seventh sona ali ne bi bio nesretan da opet izdaju nešto tipa DOD ili BNW , dapaće
 
Rainmaker_RI said:
cuo sam da novi album ipak nece bit konceptualan kako je najavljivano i da ce bit vise progressive i groovie. procitajte na maidenfans.com
:p :p :blah: :blah: :blah: :blah: :blah: :blah: :blah: :blah: :blah:
sumnjam
 
Rainmaker_RI said:
cuo sam da novi album ipak nece bit konceptualan kako je najavljivano i da ce bit vise progressive i groovie. procitajte na maidenfans.com

sve ćemo znat krajem ove godine :)
 
Dosad nisu izdali los album pa valjda nece ni sad. Ako volis maidene volis ih i cak ako i nije album onakav kakav prizeljkujes al svejedno se original nadje u policama. A i vjerujem da harris zna sta radi i da nece razocarat.
 
Rainmaker_RI said:
Dosad nisu izdali los album pa valjda nece ni sad. Ako volis maidene volis ih i cak ako i nije album onakav kakav prizeljkujes al svejedno se original nadje u policama. A i vjerujem da harris zna sta radi i da nece razocarat.

steve harris da razočara? LOL LOL no chance my man , on je pregenijalan da bi razočarao , potpisujem sve gore navedeno
 
Scream for me said:
steve harris da razočara? LOL LOL no chance my man , on je pregenijalan da bi razočarao , potpisujem sve gore navedeno
e da kvaliteta glazbe ovisi samo o genijalnosti autora......
 
Rainmaker_RI said:
A sta tebe cini nesigurnim?
utjecaj raznih managera, izdavacke kuce, producenta....uglavnom svih onih koji ce zelit utjecat na album da se više proda a ne da bude pravi heavy metal.

uglavom bobo zna u detalje zasto meni dod nevalja i ne zvuci mi nekako dobro, iako je album mozda i dobar, (trebalo mi bi 100godina da objasnim)....("produkcija", zvuk..itd) :eek:

bobo...sicas se on kad smo pricali o dod kad smo se vracali iz zadra ?? e to je problem..
 
MaidenMadness said:
e da kvaliteta glazbe ovisi samo o genijalnosti autora......

ja mislim da u maidenovom slučaju jako , no to je samo moje mišljenje , ja volim sve što su maideni izdali , ono što mi nije sjelo sam slušao po 5-6 puta dnevno dok mi ne sjedne pa tako da za mene nema lošeg albuma , pjesme , stiha , bilo čega i ne vidim zašto bi se to mijenjalo.
pogotovo sad kad su svi još više uključeniji u cjelokupni rad grupe i dok album ne ovisi o 2-3 čovjeka
 
CroatianTROOPER said:
utjecaj raznih managera, izdavacke kuce, producenta....uglavnom svih onih koji ce zelit utjecat na album da se više proda a ne da bude pravi heavy metal.

I prije su pokusavali utjecat pa nisu bas uspjeli, ne vjerujem da ce ic radit pjesme poput rainmakera, cipwm i wasted years (time ne mislim da su lose pjesme) da bi prodali vise primjeraka, normalno da 1 ili 2 pjsme moraju bit takve ali ostatak albuma vjerujem da nece bit nista manje kvalitetan od prethodnih albuma.
 
al mislim da svi moramo jedno priznat , i optimisti i pesimisti , da jedva čekamo pohitat u cd shopove po taj albumčić i stavit ga u svoje cd playere jer ćemo tek onda znat pravu vrijednost dotičnog albuma
 
Scream for me said:
al mislim da svi moramo jedno priznat , i optimisti i pesimisti , da jedva čekamo pohitat u cd shopove po taj albumčić i stavit ga u svoje cd playere jer ćemo tek onda znat pravu vrijednost dotičnog albuma

Tako je! :) A dotad mozemo samo nagadjat.
 
CroatianTROOPER said:
bobo...sicas se on kad smo pricali o dod kad smo se vracali iz zadra ?? e to je problem..

Jesmo li tada razgovarali o "sto glasnije moguce" postprodukciji i kompresiji?
 
Back
Top