Snimanje novog albuma uskoro :D

Scream for me said:
al mislim da svi moramo jedno priznat , i optimisti i pesimisti , da jedva čekamo pohitat u cd shopove po taj albumčić i stavit ga u svoje cd playere jer ćemo tek onda znat pravu vrijednost dotičnog albuma

Po prvi put u zivotu mi uopce nije napet izlazak novog albuma.
 
BoBo said:
Po prvi put u zivotu mi uopce nije napet izlazak novog albuma.

al upotpunit češ svoju bogatu kolekciju i njime ja se nadam a i možda vas i iznenade pa vam bude napetije sljedeći put :wink:
 
Scream for me said:
(...) pogotovo sad kad su svi još više uključeniji u cjelokupni rad grupe i dok album ne ovisi o 2-3 čovjeka
:shock: a sam si napisao Steve Harris = Iron Maiden
Anyway, jedva čekam novi album al me ipak malo strah
:suck:
 
Rainmaker_RI said:
A cuj, i godine su tu... :D

Istina, ali ne moje nego njihove. ;)

Polako se pretvaraju u Kiss i Stonse.

CroatianTROOPER said:
DA :breakdance:

DVD-A ima nesto bolji zvuk, ali to nije to. Ne trebamo se brinuti jer ce sigurno za par godina izdati remastere ili audiofilske verzije. :)

Scream for me said:
al upotpunit češ svoju bogatu kolekciju i njime ja se nadam a i možda vas i iznenade pa vam bude napetije sljedeći put :wink:

Zaradit ce na meni 10 eura na albumu, ali su zato izgubili ~200 eura (x2) koje bi potrosio na karte za koncerte.

axy said:
al me ipak malo strah :suck:

I mene zbog dva razloga. Sumnjam da mogu ponoviti DOD i ova atmosfera oko snimanja, turneje, IMBB je cudna. Kao da ih vise nije briga za kvalitetu, samo da snime novi materijal. Nekako mi se cini da ce ga zavrsiti na brzinu. U tjedan-dva su snimili sve pjesme (bez solaza, orkestracija, ...). We'll see.
 
BoBo said:
I mene zbog dva razloga. Sumnjam da mogu ponoviti DOD i ova atmosfera oko snimanja, turneje, IMBB je cudna. Kao da ih vise nije briga za kvalitetu, samo da snime novi materijal. Nekako mi se cini da ce ga zavrsiti na brzinu. U tjedan-dva su snimili sve pjesme (bez solaza, orkestracija, ...). We'll see.
that's what I'm talking about
(unfortunately)
 
mislim da je sad više sve stvar rutine, mislim da ne nedostaje kod njih želje i napetosti (nije u tolikoj količini kao na prvih par albuma) još uvijek toga ima dosta, ali mislim da su i oni svjesni da su oni sad takav bend koji si može priuštiti i malo lošiji album a da ih nitko zbog toga ne otpiše.
u vezi kupnje novog albuma, vjerojatno ću kampirat pred dallasom, a odmah ću kupiti 2 tako da jedan mogu slušat putem od zg do bj-a a 2. ću kupiti čisto za kolekciju, vjerojatno ga nikad nitko neće otvoriti
 
axy said:
:shock: a sam si napisao Steve Harris = Iron Maiden
Anyway, jedva čekam novi album al me ipak malo strah
:suck:

gledaj , puno više ljudi je uključeno u stvaranje albuma sad nego prije 15-20 godina , razumiješ što sam htio reć. harris i dalje donosi najveće odluke i određuje zajedno s kevinom kako će album zvučat.

ne razumijem zašto svi misle da će bit lošiji album ili da će se pokvarit? stvarno nitko od nas to ne može znat , nema šanse , nitko od nas nije s njima u studiju i prati proces pisanja i snimanja. sve ćemo znat kad album izađe tako da iskreno mislim da je ova rasprava jedno veliko naklapanje. my point
 
ja sam siguran da će album biti zwerski. nikad me nisu razočarali, a kad sam ččuo da se radi album poveselio sam se kao beba slatkišu. :suck: :suck: :suck:
 
Scream for me said:
gledaj , puno više ljudi je uključeno u stvaranje albuma sad nego prije 15-20 godina , razumiješ što sam htio reć. harris i dalje donosi najveće odluke i određuje zajedno s kevinom kako će album zvučat.

ne razumijem zašto svi misle da će bit lošiji album ili da će se pokvarit? stvarno nitko od nas to ne može znat , nema šanse , nitko od nas nije s njima u studiju i prati proces pisanja i snimanja. sve ćemo znat kad album izađe tako da iskreno mislim da je ova rasprava jedno veliko naklapanje. my point

znam da harris donosi odluke i da je puno više ljudi uključeno, ali mi je tvoj sig malo u suprotnosti s tom tvrdnjom. samo to. harris je harris ali ne čini samo on maidene. uostalom nebi htjela da ovo shvatiš kao neku svađu ili išta zato ću stat na ovome.
ne mislim da će biti lošiji album, nadam se da će biti ful dobar! ali neznam dok ne vidim. kao i svi ostali.
 
axy said:
znam da harris donosi odluke i da je puno više ljudi uključeno, ali mi je tvoj sig malo u suprotnosti s tom tvrdnjom. samo to. harris je harris ali ne čini samo on maidene. uostalom nebi htjela da ovo shvatiš kao neku svađu ili išta zato ću stat na ovome.
ne mislim da će biti lošiji album, nadam se da će biti ful dobar! ali neznam dok ne vidim. kao i svi ostali.

ne se svađat nikako , to mi nije namjera nikakva , dapaće , normalno razgovaramo. you have your opinion , i have mine , that's all. al se slažemo oko toga da jedva čekamo novi album :wink:
ma moj sig govori da je on već 30 god. man behind the scene. kuiš? ništa drugo i da mi je najveći uzor u životu :wink:
 
BoBo said:
U tjedan-dva su snimili sve pjesme (bez solaza, orkestracija, ...). We'll see.
mala ispravka, snimili su tzv. basic tracks, sto ti u prevodu znaci samo kostur pjesme, neka ovirna ideja... Nakon snimanja basic tracksa glavni posao tek dolazi. Osim toga, ljudi u studiju rade vec skoro 30 godina, proces snimanja bi trebali odraditi u rekordnom roku, tj sto roku "keks", a ne da im za jedan album treba 10 godina, kao u slucaju "Chinese Democracy". Postprodukcija i mastering oduzimaju vrijeme, ako sam dobro upucen
 
Adrian danas snima solaze. Ako ce ga snimati kao i zadnja dva albuma to znaci da je gotovo. Brze nego DOD.
 
Snake said:
mala ispravka, snimili su tzv. basic tracks, sto ti u prevodu znaci samo kostur pjesme, neka ovirna ideja... Nakon snimanja basic tracksa glavni posao tek dolazi. Osim toga, ljudi u studiju rade vec skoro 30 godina, proces snimanja bi trebali odraditi u rekordnom roku, tj sto roku "keks", a ne da im za jedan album treba 10 godina, kao u slucaju "Chinese Democracy". Postprodukcija i mastering oduzimaju vrijeme, ako sam dobro upucen

da , nakon što završe sve pjesme album odlazi na post produkciju i mastering.
al neka si oni uzmu vremena :wink:
 
Ovo mi je upalo u oci, na kraju KS-ovog dnevnika:

... That's newbie Alexon the left, and Drew, who's worked with me on Maiden's Dance Of Death, Death On The Road, and the Live After Death surround mixes ...

Live After Death surround mix? Je to nesto novo? Prvi put cujem!
 
BoBo said:
Adrian danas snima solaze. Ako ce ga snimati kao i zadnja dva albuma to znaci da je gotovo. Brze nego DOD.

možeš malo pojasniti please.
meni su adrianove solaže odične na svim albumima, pa i na bnw i dod-u
 
Back
Top