OT vidite li se u Big Brotheru???

čmarec said:
Jebo vas big bradr,likvor ajde u rijeku s nama,napokon ces svog idola upoznat !!! (stipu el ? )
pijanduro jel se ti ikad trijezniš e LOL LOL nikako ti objasnit da te ne čujem tamo jebemu :blah:
stay drunk ! LOL i kupuj si rafaelo da dobiješ zlatnu kartu za bb :banana:
 
hahahahaha,skuzio sam ja sve,tam ste mi se nabacivale LOL LOL LOL but i said, off beasts !!! :drunk: :drunk: :cheers: :cheers:
 
likvor said:
Sumnjam za rijeku. nekak nisam za akustične koncerte, radim dan poslije a svog "idola" sam već upoznao tak da mogu mirno spavati.
A bigbradr je kul do ibera. Sada sam se i ja navukao. pozorno pratim svaku epizodu, trač i uzrečice koje junaci bigbradra govore. dapače, oni su moji idoli i mislim da cu otvoriti forum koji ce se zvati bigbradrvrld i ici cemo u gostovanja i kampiranja pred bigbradr kuću nebili upoznali te čudesne ljude, dapače filantrope koji tamo borave.
Ave bigbradr, morituri te salutant! LOL LOL

Filantropi! :D Hahaha! :D

Zaboravio si spomenuti njihovu intelektualnu nadmoc i elokventnost poput najboljih starorimskih retoricara.
 
Gul_Ranek said:
Filantropi! :D Hahaha! :D

Zaboravio si spomenuti njihovu intelektualnu nadmoc i elokventnost poput najboljih starorimskih retoricara.

Ma Periklo je za njih mu-mu-mucavac bio!
 
Evo i dvije karikature koje tako dobro prikazuju situaciju u BB kući:
judas.gif


pinkpanther.gif
 
ma jebemu bb odjebala san i tv i novine zbog njih,, gade mi se ... koliko prašine se diže oko njih,,,, a zašto.,, valjda nikad neču svatit,,
i još ka mi neko počme srat kako tooooooo da neznan bar kako se zovu ti idioti,,, aarrrrrrgh,,
 
Dickinson's legacy said:
ma jebemu bb odjebala san i tv i novine zbog njih,, gade mi se ... koliko prašine se diže oko njih,,,, a zašto.,, valjda nikad neču svatit,,
i još ka mi neko počme srat kako tooooooo da neznan bar kako se zovu ti idioti,,, aarrrrrrgh,,

Da da da , naravno da znam o cemu pricas..i ja nis ne gledam nit kupujem ove nase novine radi njih..Nego najjace mi je kada mi netko onako ufurano pocne pricati o njima,tipa..''znas kako je ovaj napravio ludnicu,a tek kako je ona dobra,ae,ma najbolji je taj i taj..''..
A ja cu..''lakse malo nit' znam tko je tko ni't uopce gledam te klaunove...''...Heheee LOL
 
Ma meni se bljuje blago rečeno od njih. Najgore što oni postaju heroji u očima mnogih ljudi i male djece.To treba žalit....ili ubacit koju Napalm bombu, onak slučajno, pa stvar rješena :D . Neću sad generalizirat ljude, al čini mi se da BB gleda otprilike isti tip ljudi. Valjda znate na šta mislim....ma fuj, neću se ni zamarat takvim stvarima!
 
pa šta se vi toliko uznemiravate oko njih ? svaka budala ima svoje veselje na kraju krajeva...uvijek će biti onih koji će ih voljeti i onih kojima će se srat od njih među koje i ja spadam
 
Screamy said:
pa šta se vi toliko uznemiravate oko njih ? svaka budala ima svoje veselje na kraju krajeva...uvijek će biti onih koji će ih voljeti i onih kojima će se srat od njih među koje i ja spadam


istina...samo kad sad pogledam i vidim da znam dosta dobrih i pametnih ljudi koji to gledaju....i nikak mi ne sjeda u glavu kak mogu na to vrijeme trošit
 
neznan ja to nemogu svatit jebemu ... kako ljude to može zanimat u tolikoj količini da ispadneš budala ako to ne gledaš??? i da uglavnom idioti gledaju idiote i za njih me boli briga al nažalost ima pametnih ljudi koji to gledaju i njih mi ej stvarno ža....
i da screamy da je to ko neka serija koja ide u svom terminu i ko oče nek gleda sve bi bilo ok,, al ovo je staaaaaaalno prisutno na tvu u novinama ma di se okreneš svugdi neko o tome priča ako ništa drugo,,,
 
neznan ja to nemogu svatit jebemu ... kako ljude to može zanimat u tolikoj količini da ispadneš budala ako to ne gledaš???
kao što sam ti napisao iznad...svaka budala ima svoje veselje , a i fanatičnost za glupošću radi svoje LOL

al nažalost ima pametnih ljudi koji to gledaju i njih mi ej stvarno ža....
pa ne znam koliko je taj čovjek pametan ako gubi svoje vrijeme gledajući ne znam koliko puta dnevno te cirkusante

i da screamy da je to ko neka serija koja ide u svom terminu i ko oče nek gleda sve bi bilo ok,, al ovo je staaaaaaalno prisutno na tvu u novinama ma di se okreneš svugdi neko o tome priča ako ništa drugo,,,
pa čekaj malo , živimo u istoj zemlji , i ja sam prije pizdio na novine i televiziju jer samo o tome bruje , posebno kad je onaj peder bio još unutra , ali nakon nekog vremena sam oglušio na te gluposti i jednostavno preskakao te stranice ili okrenuo program , sve se da riješiti bez imalo problema.
 
..meni su ok oni sta masu glavama dok slusaju glazbu jer i ja to znam raditi kada se zanesem malo :wink: ..
oni sta se sutaju su mi glupi i ja bih njih posutala a oni sta se bacaju s pozornice su mi pomalo jadni... :roll:
..no..najjadniji su mi oni sta bulje u tv i ne micu dupe iz naslonjaca dok je bb! LOL LOL
 
Screamy said:
al nažalost ima pametnih ljudi koji to gledaju i njih mi ej stvarno ža....
pa ne znam koliko je taj čovjek pametan ako gubi svoje vrijeme gledajući ne znam koliko puta dnevno te cirkusante

krivo sam se izrazio....mislio sam reči inteligentnih ljudi
 
Ma ja još mogu shvatit da neko pogleda ponekad to sranje od emisije. Jbg, mi smo ljudi znatiželjna bića, priznali mi to ili ne....ali kad netko stvarno pretjeruje :x .....a jbg, ko što kaže Scream, svaka budala ima svoje veselje i mi se nemoramo uopće zamart time. Mene isto najviše ljuti ta prisutnost BB u svim medijima...pogotovo novinama, ali jbg, tako je to....moraju oni negdje pare skupit. Svaka čast liku koji je to izmislio. Treba se toga sjetit...
 
hehe Screamy lako je ignorirat kad si doma ... lako je pogleat na txt jel ima šta zanimljivo i izbječ te budale,, lako je obrnit stranicu u novinama (iako je žalosno da in toliko pažnje posvečuju) al je sranje kad negdi dodješ pa taj neko to prati,,,, il mu je to jaaaaaako važno,,,,

ljudi koi mašu glavom guzicom i neznam čim nemaju nikakve veze s ovim,,, :wink: svak ima svoje neko "ludilo" nešto šta ga veseli i nekima je to glupo al ovaj bb je idiotizam kakvog nema,,, virtualno zavirivanje kroz ključanicu,,, jel se nešto pametnog može njima dogodit,,,, NE,,, ALI ovo šta san prije spomenila za pametne ljude inteligentne il svejedno uglavnom ima ljudi koji nisu idioti a pogledaju to da bi znali o čemu se priča jer je to postala stalna tema razgovora,,, čuj nekima je glupo ako se o tom stalno riča da on/ona ne znaju o čemu je riječ... me,, I couldnt care less

neznan još samo zašto im ne daju benificirani radni staž kad izadju i par ordena jer oni su ipak največi HEROJI
 
Dickinson's legacy said:
hehe Screamy lako je ignorirat kad si doma ... lako je pogleat na txt jel ima šta zanimljivo i izbječ te budale,, lako je obrnit stranicu u novinama (iako je žalosno da in toliko pažnje posvečuju) al je sranje kad negdi dodješ pa taj neko to prati,,,, il mu je to jaaaaaako važno,,,,

ljudi koi mašu glavom guzicom i neznam čim nemaju nikakve veze s ovim,,, :wink: svak ima svoje neko "ludilo" nešto šta ga veseli i nekima je to glupo al ovaj bb je idiotizam kakvog nema,,, virtualno zavirivanje kroz ključanicu,,, jel se nešto pametnog može njima dogodit,,,, NE,,, ALI ovo šta san prije spomenila za pametne ljude inteligentne il svejedno uglavnom ima ljudi koji nisu idioti a pogledaju to da bi znali o čemu se priča jer je to postala stalna tema razgovora,,, čuj nekima je glupo ako se o tom stalno riča da on/ona ne znaju o čemu je riječ... me,, I couldnt care less

neznan još samo zašto im ne daju benificirani radni staž kad izadju i par ordena jer oni su ipak največi HEROJI

znam ja jako dobro o čem pričaš Marija , ne brini , koliko puta mi se desilo da sam došao u kafić ili u neku robnu kuću i njihova lica na naslovnici ili tv-u , ne brini ali rekoh sam sebi ''neću se nervirati zbog toga'' pa sam se odlučio smijati i sprdat se na taj računa stoga tebi preporučam isto
 
Back
Top