OT: MMS 2006

Status
Not open for further replies.
MaidenMadness said:
ako najbolje sto mozes reci o nekoj pjevacici je da je zgodna onda se samo potvrdjuju bobine rijeci u ovom slucaju :wink:
sad but true
 
Kopipejst sa www.metalmelting.tk


MMS 2006 festival, kako je ranije obznanjeno startat će 11.08, a trajat će dva dana, odnosno 11 i 12.08. Biti će to ludi metalni vikend u kamenom gradu, pun sunca, mora i dobre zabave. Uz MMS festival te dane u Zadru vas očekuje velika fešta Noć punog miseca, 13.08, a kako je 15.08. biti državni praznik Velika Gospa, mnogi će povezati MMS vikend u Zadru odsjesti minimum pet dana. No, što će fanovi na MMS festivalu sve moći vidjeti i u koje vrijeme pročitajte ovdje. Satnica je još u doradi, kompletan program i lokacije slijede u idućem tjednu.

11.08. Petak

09.00h - 24h metal party
17.00h - Iron Cup
20.00h - MMS izložba slika
20.30h - prezentacija MMS 2005 knjige
21.30h - Iron Maiden tribute koncert

12.08. 2005 Subota

12.00h - MMS 2006 koncert
19.00h - Meet and Greet s headlinerima

- 24h metal party zabava je koja će po prvi put u svijetu glazbeno predstaviti cijeli opus metal glazbe iz njegovih hard rock početaka, pa sve do danas. Party će trajati punih 24 sata i jednom pjesmom predstaviti gotovo sve grupe koje su u svijetu metal glazbe napravile iole nešto.

- Iron Cup projekt je hrvatskog Iron Maiden fan cluba. MMS 2006 proteći će u znaku obilježavanja 30 godina postojanja grupe Iron Maiden. Paralelno sa godinom svjetskog nogometnog prvenstva Iron cup će krenuti kao eksperimentalni projekt i ako zaživi, već za četiri godine očekujmo pravo pravcato svjetsko nogometno prvenstvo Iron Maiden fan clubova iz raznih djelova zemlje. Kako pregovori odmiču, najvjerojatnije ćemo na prvom prvenstvu gledati fan club reprezentacije Hrvatske, Italije, Austrije i Poljske.

- MMS izložba slika mogla bi biti jedno veliko iznenađenje, ako na njoj svoje radove bude izlagao i proslavljeni Iron Maiden ilustrator, otac Eddie-a Derek Riggs s kojima teku pregovori o sudjelovanju. No, neovisno o rezultatima pregovora, MMS festival upriličit će izložbu slika radova pristiglih na MMS 2005 i 2006 likovni natječaj. Izložba je to koju svakako morate pogledati.

- Prezentacija MMS 2005 knjige ono je što nikako ne smijete propustiti, jer staroslavenska mitologija koja je slikama i riječju uvrštena u nju nešto je najbolje što joj se nakon Ivane Brlić Mažuranić dogodilo. Provjerite govorimo li istinu.

- Iron Maiden tribute koncert uvest će nas u nasvečaniji dio hrvatskog obilježavanja 30 godina postojanja grupe Iron Maiden, te promocije njihovog novog albuma 'A metters of life and death'. koji izlazi početkom rujna 2006. Na koncertu će biti dijeljeni promo materijali, predstavljen hrvatski tribute projekt, dodjeljena odličja za Iron Cup 2006 i otvoren Cro Maiden fan club susret

***

- MMS 2006 koncert predstaviti će vam 12 grupa iz Hrvatske, Poljske, Italije, Engleske, Mađarske i Njemačke. Očekuje se i specijalan dolazak jednog od očeva Heavy Metala Steve-a Harris-a, no o tome više idućeg tjedna.
 
Koncert počinje u 12, a meet and greet je neposredno prije njihovog koncerta. Što se tiče nogometa, prva godina zbog zahtjevnosti organizacije neće biti na travi nego na betonu i igrat će se pet na pet. Tko će igrati...? Dogovorit ćemo se :)
 
Maiden croatia said:
Koncert počinje u 12, a meet and greet je neposredno prije njihovog koncerta. Što se tiče nogometa, prva godina zbog zahtjevnosti organizacije neće biti na travi nego na betonu i igrat će se pet na pet. Tko će igrati...? Dogovorit ćemo se :)
a polazis od pretpostavke da ce biti minimalno 10 ljudi na mmsu?
mogu li pitati da li je racunajuci i bendova + tehnicko osoblje ili ne? :D
jebi ga zlobno znam ali mislim da je ipak na mjestu pitanje
 
Pretpostavka je moja (realna) da će minimum 1000 ljudi biti na koncertu, jer je špica sezone i jer je besplatno..... u najgorem slučaju, dakle ispod 1000, računam da će biti sedamstotinjak ljudi, odnoso prosječan broj zadarskih metalaca na svim svirkama, ako se računa da su besplatne....
 
Maiden croatia said:
Očekuje se i specijalan dolazak jednog od očeva Heavy Metala Steve-a Harris-a, no o tome više idućeg tjedna.

No chance. ;)

To te oni smo navlace da joj osigiras nastup.
 
mms će se održati na pet bunara, za pametne, to piše na web stranici, a headliner je najvjerojatnije rage, ali imam još jednu lijepu opciju i to sad rješavam, no napominjem, za pametne, sve poše na www.metalmelting.tk i zbog toga te ne treba čuditi moje neodgovaranje...
 
Maiden croatia said:
headliner je najvjerojatnije rage, ali imam još jednu lijepu opciju

Ti valjda znaš da imaš oko mjesec i pol do festivala?
Ne čini ti se možda da je ovo kao flashback od prošle godine?
 
Maiden croatia said:
mms će se održati na pet bunara, za pametne, to piše na web stranici, a headliner je najvjerojatnije rage, ali imam još jednu lijepu opciju i to sad rješavam, no napominjem, za pametne, sve poše na www.metalmelting.tk i zbog toga te ne treba čuditi moje neodgovaranje...

Ovdje je malo pametnih ljudi poput tebe.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top