OT: MMS 2006

Status
Not open for further replies.
siriusblack said:
Prvo kažeš svi bendovi će biti potvrđeni i plaćeni unaprijed do kraja 2. mj., pa do kraja 3. mj., pa NAAAAAAJDALJE do 2.4.

Polako. Ima još vremena. Tek je 4. travnja. ;)
 
Dakle..... ovo je dio maila managera Lauren Harris, danas dobivenog, koji bi htio napraviti joü koji koncert po klubovima (Split, Zagreb, nakon MMS-a).Obratite paznju na jednu osobu koju spominje vezano uz ove koncert

e...

maybe you could promote a tour (multiple dates, other cities) for us ???

It is also possible Steve Harris may accompany us (depending on the exact
dates his schedule)

Please let me know...

I can start to calculate our expenses once we know and get back to you
immediately after I hear back from you.
 
Maiden croatia said:
Dakle..... ovo je dio maila managera Lauren Harris, danas dobivenog, koji bi htio napraviti joü koji koncert po klubovima (Split, Zagreb, nakon MMS-a).Obratite paznju na jednu osobu koju spominje vezano uz ove koncert

e...

maybe you could promote a tour (multiple dates, other cities) for us ???

It is also possible Steve Harris may accompany us (depending on the exact
dates his schedule)

Please let me know...

I can start to calculate our expenses once we know and get back to you
immediately after I hear back from you.

hmm
za lauren me boli ona stvar, ali stevea hoću vidit! ;) hehe :suck:
 
Maiden croatia said:
koja stvar? Triba li sto izliciti? ;-) :evil:
mislila sam na onaj dio mozga koji je zadužen za glazbu buhahahaha :D LOL
don't like her stuff

btw. sada sam došla od vani. upoznala lika (deni se zove) koji je isti adrian !!!! yeah ! :suck:
 
steve ZAKON
Lauren isto zakon,
ja ne mogu reći da me boli briga za nju,zato jer me zanima. pa ona će možda za kojih 5 godina biti britanska pop zvijezda, ali i da ništa ne napavi opet je steveova kćer i to je dovoljno.
a stipe šta je sa mms-om ove godine, jel će biti šta? da planiram dolazak? tko bi trebao nastupat zasad? ima li šta novo u vezi dereka?
 
Maiden croatia said:
pa ako nisi skužio..... ovo lauren/steve odnosi se na mms

to sam skužio ali nije to jedini događaj mms-a valjda, jel će iva držati reviju ili će biti nešto drugo? koncert? što se mene tiče meni je dota stve, ali me zanima zbog mojih frendova koji nisu toliko ludi za maidenima
 
cekaj cekaj cekaj
mms i dalje znaci metal melting summit ili si to promijenio
jer kakve veze glazbeno ima lauren harris sa metal glazbom osim staroga?



hihihi sad kad sam spomenuo ovo sto znaci mms sjetio sam se nekih humoristicnih komentara o znacenju kratice mms nakon prosle godine.... molim malo struje LOL
 
MaidenMadness said:
hihihi sad kad sam spomenuo ovo sto znaci mms sjetio sam se nekih humoristicnih komentara o znacenju kratice mms nakon prosle godine.... molim malo struje LOL


LOL LOL LOL dobar
 
Rainmaker_RI said:
MMS - Mutavi Metalac Stipe, bez uvrede al moro sam, ja osobno ne mislim tako. Nego ko je na kraju headliner za MMS?
ajde zna stipe da ti tako ne mislis
vidice cak i da si ublazio i zamijenio prvu rijec manje uvredljivom :D
 
MaidenMadness said:
cekaj cekaj cekaj
mms i dalje znaci metal melting summit ili si to promijenio
jer kakve veze glazbeno ima lauren harris sa metal glazbom osim staroga?
@Ivan - thats what i'm talking about.

MaidenMadness said:
hihihi sad kad sam spomenuo ovo sto znaci mms sjetio sam se nekih humoristicnih komentara o znacenju kratice mms nakon prosle godine.... molim malo struje LOL

Citat:
--------------------------------------------------------------------------------
Rainmaker_RI (napisa)
MMS - Mutavi Metalac Stipe, bez uvrede al moro sam, ja osobno ne mislim tako. Nego ko je na kraju headliner za MMS?
--------------------------------------------------------------------------------
a koja je prva riječ? to nisam čula jok
 
axy said:
Citat:
--------------------------------------------------------------------------------
Rainmaker_RI (napisa)
MMS - Mutavi Metalac Stipe, bez uvrede al moro sam, ja osobno ne mislim tako. Nego ko je na kraju headliner za MMS?
--------------------------------------------------------------------------------
a koja je prva riječ? to nisam čula jok
maloumni
 
Maiden croatia said:
maybe you could promote a tour (multiple dates, other cities) for us ???

It is also possible Steve Harris may accompany us (depending on the exact
dates his schedule)

Please let me know...

I can start to calculate our expenses once we know and get back to you
immediately after I hear back from you.

Tko zna koliko manager ima razreda osnovne skole kad ima toliko pravopisnih gresaka u ovako malo teksta. LOL

Bas sam sad poslusao par pjesama na brzinu i mogu reci da je mala pametna. Zaradjuje novce na priglupim Maiden fanovima. :roll:
 
BoBo said:
Bas sam sad poslusao par pjesama na brzinu i mogu reci da je mala pametna. Zaradjuje novce na priglupim Maiden fanovima. :roll:
ma sve joj je to tatica rekao kako da zaradi pare
vidi se da ima poslovnog duha steve
 
ma lauren je zgodna, i još će joj nabavit nekakvu laku pjesmu s kojom će se proslavit te ćei postat britanska zvijezda
 
ako najbolje sto mozes reci o nekoj pjevacici je da je zgodna onda se samo potvrdjuju bobine rijeci u ovom slucaju :wink:
 
MaidenMadness said:
ako najbolje sto mozes reci o nekoj pjevacici je da je zgodna onda se samo potvrdjuju bobine rijeci u ovom slucaju :wink:

ma to joj je najbitnije ako hoće uspjeti postati pop zvijezda, glas i pjesme već nekako dođu, čudesna je moć tehnologije
a zgodna je, ja ne mogu reći ništa drugo jer ju nisam čuo a ni vidio
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top