OT: MMS 2006

Status
Not open for further replies.

Maiden croatia

Active Member
Malo sam bio odsutan, ne bez razloga.....

Naime, tija sam vas iznenaditi. U igri za MMS headlinera ostale suz u igri još samo dvije opcije za headlinera. prva je Gamaray, a druga je Blaze i Paul DiAnno skupa (sa dva različita benda, naravno). Sa njima sam telefonski dugo razgovarao (sa managerima). Sa paulom imam nedovrsenu pricu iz 2004, a sa Blazeom sam u super odnosima, makar nikad nije dobio jos 500 Eura koje je trebao dobiti. Naime, ja i splitski partner I.B. svaki smo morali dati po pola, ali kad je koncert posta pusiona po kartama, on je samo sve odjeba, a mocan je i ne mozes mu nista. Na kraju sam ja platio i avione sam i skoro cijeli njegov dio. Ostalo jos 500 Eura i to cemo uskoro risiti. Uz to, ako ispadne ova opcija, a znat cu do 02.04. (da neko me misli da varam na 01.04.), onda ce MMS sa ova dva headlinera imati i u Zadru, a ne u Zagrebu, izlozbu Dereka Riggsa, odnosno njegovu retrospektivu. Uz to odrzat ce se i iron cup (za sad sam kontaktirao Austriju i Italiju, a uskoro cu jos neke fc-ove), te jedna posebna modne revija i na kraju promocija MMS 2005 knjige.

Eto, ako vam se ova opcija svidja i ako zelite biti dio toga, odnosno pomoci mi u svezi svega, rado bi da se javite, ukljucite i svaki na svoj nacin, najbolje sto zna, pomognete.

Naravno, sav je rad volonterski, a na konceru se nece naplacivati ulaznice...
 
Maiden croatia said:
super... eto, imamo već jednog posjetitelja... :p
možeš računati i na moju pomoć ako ti bilo kako treba, naravno što je u mojim mogućnostima.
ovo mi čak malo predobro zvuči u jednoj godini vidjeti maidene, dereka, paula, blazea + već viđene helloweene
 
Rainmaker_RI said:
Jebes Blazea, ocemo Ramma Gay, ups... Gamma Ray, i da vidimo legendu Hansena!!!
najviše hoćemo paula, pa
blazea, tek onda nekog švabu (makar se on zvao kai hansen)
 
Kolko cujem MMS ce se odrzat na 5 bunara, bio sam tamo prolazio par puta. Posto cu u 8 mjesecu bit kod prijateljice u Zadru, sigurno dolazim ko god da sviro.
 
MaidenMadness said:
bas me zanima da blazeu dodjem sa sprzenim sillicon messiah da li bi mi se potpisao na cd :? LOL

LOL LOL LOL smiješno, ali neukusno. na kraju krajeva on je ex- pjevač maidena
 
Prvo kažeš svi bendovi će biti potvrđeni i plaćeni unaprijed do kraja 2. mj., pa do kraja 3. mj., pa NAAAAAAJDALJE do 2.4.

2.4. je prošao; svi bendovi nisu još ni potvrđeni ni plaćeni ni obavješteni o daljnjoj suradnji!

Spasi svijet i ubij se!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top