OT: Maiden-world pub

axy said:
Jel Ivan živ????
Vidim da više ništa ne piše? :shock:
ma jesam, živ sam
nemam šta pisat

posvetio sam se jače nekim drugim stvarima
malo mi je bilo puno vremena izgubljenog na netu bez veze
korisnije provodim vrijeme
zakačio sam se na knjige, čitam....
i tako
javim se ako će do rijeke
 
The Pharaoh said:
http://www.youtube.com/watch?v=pZ9jrBg4Lwc

evo jedan video koji me impresionirao da ne mogu opisat :shock: :shock: :)
moj je prijatelj skinuo tu cijelu pesmu na klasicnoj gitari...e to si treba dati truda da se to skine......
 
Re: maiden

mirko123 said:
http://www.youtube.com/watch?v=UXhHtVWkInU

nesto za nase "kolegice" s foruma koje pomalo obozavaju pjevaca iron maidena LOL LOL

lik koji ga ispituje se zove zlatko LOL LOL LOL cito sam da je il hrvat il srbin,a izgleda ko bruno iz ali g-a!!! al su zanimljiva pitanja,nisam ih cito nigdje drugdje
 
ewox:ciao,ja sam nimfomanka,si mozda za sex?
bruce:da,zelim to odmah!

LOL

yeah,right! :roll: ...i Bruce se katkad malo too much presere...

a ovaj kvazi novinar je kreten da nisam vidjela tezeg!(bio Hr. ili Srbin LOL )
 
Ewox draga bilo je to prije nego si se ti rodila hehehe ;) mlad i divlji prilika na vidiku,, zašto ne iskoristit je hehe ,,
ovo mi je jako drag intervju hehe straaaašno dobri odgovori hehe sam se sebi počne smijat a ovi tip nije uopče skonta dok ga je zajebava hihihi straaašno ;)
 
èuj,ja volim i strašno cijenim Brucea,i znam da je to bilo davno,83. . .
no ovo je bila zajebancija vezana za taj njegov odgovor...iznenadio me Bruce,stvarno...

moram priznati da koliko sam god puta ponovno pogledala intervju,nekako me iznenadio opet i opet...jest da su pitanja neka bila malo škakljiva pa si je ovaj morao malo poèaèkati uho i tako a neka i meni osobno glupa...

vidi se da bez obzira Bruceu nije uopæe neugodno i ono što me pomalo razoèaralo,no neæu dopustiti da me to preuzme je njegov odgovor na pitanje..kako bi se opisao u tri rijeèi...

pomalo je sarkastièan i pomalo bezobrazan...imo . . .bez obzira što je jako veliki èovjek u mojim oèima . . .
 
hahaha ma s ovim da se nisi ti tada rodila san mislila da su to bila druga vrimena ,, ne radiš iste stvari dok si slobodan mlad i divlji s 25 ili oženjen s troje dice i 50 godina al još uvik divlji ,, u know,, that was my point ;)

a neznan meni je zakon kako on odgovori na pitanja bila ona dobra il glupa hehe obozavan zajebante LOL :banana:
 
ma sve to stoji i skužila sam ja tvoj smisao..nego,zabrijem si sama nešto,znaš veæ mene,cmizdrava svinjica...hrog,hrroog LOL
 
hehe ovo mi je jedan od naj intervjua - bruce je kraljinaaaaaaaa
upravo ono šta je mare rekla 8)
i mirko to pomalo neka ide u navodnike hehe LOL
ajmeeeee pa taj èovik ama baš sve ima - to dokazuje i ovaj intervju u svakom sluèaju 8)
 
ewox said:
a šta to?
da ne ponavljam sve kvalitete šta veæinom (nadam se) svi na ovom forumu znamo - uz njih se pojavljuje još par - najprije duhovitost, spontanost, ponos, stav i, dakako, inteligencija u svoj prirodnoj energiènosti, ludilu i željom za životom punim pluæima. Jer makar se nekima èinilo obratno, svaka bruceova "glupost" je s dubljom pozadinom puknuta na lice mjesta.
anything else? :)
 
Back
Top