OT: Maiden-world pub

Lars je korporativna kuja. Od Metlice je napravio cirkus i globalni brand.
točka.

Jel Ivan živ????
Vidim da više ništa ne piše? :shock:
 
čmarec said:
axy,ti si kuja :evil: :evil: :evil: (salim se,al moro sam) no hard filingz :D :D :D

kad zatreba jesam :evil: :suck:

Kao šta sam napisala na myspaceu -
Two men enter. I leave! :suck:

:cross:
 
čmarec said:
eat me than :evil:
jest da ću iamt malo problema sa sjeckanjem i komadanjem jer mi je pila u rijeci al ono... mogu probat ;) :evil: :evil: :evil: :suck:
 
axy said:
Lars je korporativna kuja. Od Metlice je napravio cirkus i globalni brand.
točka.

Jel Ivan živ????
Vidim da više ništa ne piše? :shock:

Hej , long timee.......:)

ovdje pričamo o Larsu kao bubnjaru a ne kao o covijeku...jer o tome ne bih ni zelio pocet
 
Sve govori Visions of The Beast. Onaj tko ga ima vjerojatno zna o čemu pričam... tamo je na posebnom Aces High spotu Lars, na kraju spota, prikazan kao nacist :D ali spot je animiran, pa je i Lars. Prikazan je kao padobranac koji se spušta iz aviona a na glavi ima kukasti križ (ako me sjećanje dobro drži, nisam to gledo već mjesecima)....to nam govori što Maideni misle o njemu kao o čovjeku LOL
 
Screamy said:
Hej , long timee.......:)

ovdje pričamo o Larsu kao bubnjaru a ne kao o covijeku...jer o tome ne bih ni zelio pocet
pa pitam samo ;) lol lol lol
a vi o nogometu možete ;) :roll: ccc
dvostruki kriteriji lol :banana:
 
The Pharaoh said:
Ne kužim po čemu ste zaključili da je Nicko toliko bolji od Larsa. Obojica su vrsni bubnjari, sviraju u 2 dosta različita stila tako da ne treba po tom clipu od minutu procjenjivat tko je bolji.., ali pogledajte Larsa na koncertima Seatle 89. i San Diego 92. U biti samo ću reć, poslušajte And Justice For All. To se odbubnjalo jednom i nikad više... takve kontre, takvi ritmovi.. stvarno savršeno..

i evo ovo... metallica :metal:
http://www.youtube.com/watch?v=1gzeq4u- ... re=related

a gore u ovim obradama daelko najbolji Anathema, dobili su skoro pa isti zvuk ko maideni na prvom albumu..
to je to
 
Back
Top