OT: Maiden-world pub

maiden

eduardo se vraca u dinamo..u londonu ce ga nabiti na kolac..ipak,malo mi je zao engleza..europsko prvenstvo bez njihovih navijaca biti ce premirno..zato ce nasi kreteni zasorati pola austrije LOL LOL a i pola svicarske ako treba..tamo su bbb na dobrom glasu LOL LOL
 
maiden

englezi su koma..svaki put kad su nasi prosli centar oni su djelovali kao muhe bez glave..kako su igrali cijele kvalifikacije tako su i zavrsili
 
jebemu ,,, drago mi je zbog Bilića jer da njega nije bilo nema šanse da bi naši ovako igrali,, al mi je neopisivo ža Engleza.. da je bar ostalo izjednačeno,, ovo je za njih ogromna katastrofa a i meni ih je uvik drago bilo pogledat iako nisan neki fan n ogometa oni su mi uvik bili zanimljivi,,,, :cry:
 
e znate one babe iz the iron maidensa jebemu dvi od njih su u ozzyevom tribute bendu LOL i još mašu američkon zastavon na trooperu (jebote koda neznaju o čemu je pisma ito još od svih one baš s američkon zastavon) ,, ovo su neke sharonine tetke sigurno e :trooper: neznan vjerojatno ih neki ljudi vole al one su meni katastrofa e
 
ako nisu ni uz ukradeni penali mogli barem si bod osigurati onda ni ne pripadaju na EURO , cijele kvalifikacije su pokazivali oscijalcije u igri , nikakav ama baš nikakav kontinuitet...izumili nogomet a nikad ništa napravili osim prvenstva '66. koje se da napomenem igralo kod njih...
 
ma svejedno ža mi je da je ovako ispalo,,, da je bila bilo koja druga zemlja nebi me bilo briga al oni su mi baš bili zanimljivi za gledat ... a i crouchov gol mi je bija predobar :)
 
dobar oni nogomet igraju kad zele , stovise , ja obozavam njihovu ligu gledati ali bojim se je kod njih kroz cijele ove kvalifikacije falilo zelje za bilo cime...
 
nije mi zao sto ne idu na EP zato sto su uvijek bili prepotentni i bahati, ono ko nam sta moze...pokazali smo im kako se igra nogomet :fist:
 
Onda je Metallica još bila Metallica...i još su bili u prijateljskim odnosima s Maidenima. A da, Nicko ga je stvarno sjebo iako pri tom ne mislim da je i Lars za bacit ali Nicko je bolji :D
 
Hellowen-dobro skinuli
GnR gitarist(novi)-dobro je skino BTW. GnR nije što je prije bio,pogotovo nakon odlazka Slasha
Dream Theater-skinuo je cijeli The Number of The Beast album super
Anathema- super skinut Phantom Of The Opera
 
Ne kužim po čemu ste zaključili da je Nicko toliko bolji od Larsa. Obojica su vrsni bubnjari, sviraju u 2 dosta različita stila tako da ne treba po tom clipu od minutu procjenjivat tko je bolji.., ali pogledajte Larsa na koncertima Seatle 89. i San Diego 92. U biti samo ću reć, poslušajte And Justice For All. To se odbubnjalo jednom i nikad više... takve kontre, takvi ritmovi.. stvarno savršeno..

i evo ovo... metallica :metal:
http://www.youtube.com/watch?v=1gzeq4u- ... re=related

a gore u ovim obradama daelko najbolji Anathema, dobili su skoro pa isti zvuk ko maideni na prvom albumu..
 
The Pharaoh said:
Ne kužim po čemu ste zaključili da je Nicko toliko bolji od Larsa. Obojica su vrsni bubnjari, sviraju u 2 dosta različita stila tako da ne treba po tom clipu od minutu procjenjivat tko je bolji.., ali pogledajte Larsa na koncertima Seatle 89. i San Diego 92. U biti samo ću reć, poslušajte And Justice For All. To se odbubnjalo jednom i nikad više... takve kontre, takvi ritmovi.. stvarno savršeno..

i evo ovo... metallica :metal:
http://www.youtube.com/watch?v=1gzeq4u- ... re=related

a gore u ovim obradama daelko najbolji Anathema, dobili su skoro pa isti zvuk ko maideni na prvom albumu..
slazem se...
 
Flash_666 said:
Vidi se da je Nicko the best.
Jbt razvaljuje bubnjeve,a lars nema pojma hehe

lars ulrich nema pojma ?!


:|

nisam fan metallice uopce ali rec da taj covjek nema pojma je u najmanju ruku hrabra izjava...
 
Back
Top