OT: Maiden-world pub

ajoooooj sad sam zvao da rezerviram hotel u parisu (nece mi prihvatit karticu :? :? :? ) javila mi se neka zenska,al ima jebozovni glas,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! I can t wait :bj: :bj: :bj: :bananabang: :bananabang: :bananabang: :bananabang: :bananabang:
 
Ideal Hotel Paris,ima dva hotela u gradu,ja sam ovaj jeftiniji,za 45 eura dvije osobe,jedna noc...imas ti neki jos jeftiniji ? :D
 
da,ima 5 min pehaka do metroa,a mi iz amsterdama dolazimo na kolodvor • Gare du Nord koji je 2,5 km od hotela,a drugi dan idemo za spanjolsku sa • Gare d'Austerlitz koji je 8 km od hotela...snaci cemo se valjda :D
 
Napravih jednostavni Headphone Amplifier. Moze raditi na baterije (9V) ili preko ispravljaca (i njega sam napavio). Idealan je za prenosive playere koji nemaju snage za pokretanje vecih hi-fi slusalica.

HAmp.jpg


P.S. Potenciometar je jos uvijek u punoj duzini jer ovdje nemam pilu s kojom bi ga mogao odrezati na pravu duzinu. ;)
 
Trebao bi napraviti neki uređaj koji bi se stavio na onaj centralni vod koji ide od pozornice do miks-pulta, da na principu elektromagnetske indukcije hvata sve signale koji prolaze kroz kabel, cime bi se dobili savrseni bootlegovi u najsirovijem mogucem formatu. :D
 
Gul_Ranek said:
Trebao bi napraviti neki uređaj koji bi se stavio na onaj centralni vod koji ide od pozornice do miks-pulta, da na principu elektromagnetske indukcije hvata sve signale koji prolaze kroz kabel, cime bi se dobili savrseni bootlegovi u najsirovijem mogucem formatu. :D

Jednostavnije je provalit u Steveovu kucu. ;)
 
likvor said:
dizajn je totalno Fallout:), zafrkavam se!
Koliko ima čega?To ti je za slušalice?

Nije za slusalice. Najjednostavnije Gainclone pojacalo. Cini mi se 2x25W. 7 komponenti po kanalu + transformator, ispravljac, potenciometar, konektori, LED, osiguraci, sklopka i to je to cini mi se.
 
Back
Top