OT: Maiden-world pub

e sjetio sam se da imam negdje 10-ak postera od maidena iz ljubljane,pa ak neko oce nek se javi...nemojte trazit da vam saljem to,neda mi se zajebavat s tim!
 
Ljubljana,to sam od lika uzeo kad je lijepio tu po zg,pise ljubljana i sva ona sranja,ne izgleda kao beodradski...ima sliku edija kako zemaljsku kuglu drzi...
 
Sačuvaj meni jednog, proć ću u Zg po njegga u 10mj kad se napokon vratim na faks... ;)

INAČE ŽELIM SVIH POZDRAVITI ... još ova 2 sljedeća tjedna se ubijam od učenja da dam uvjet, pa se ponovno vidimo na ovim prostorima ;)

Hihi. Niste valjda pomislili da ste me se riješili ); haha

Uživajte mi, čujemo se ubrzo, volim vas SVEEEEE!!!!!!


P.S. našla sam brutalno dobru Adrian Smith fan page!!!!!!!!!!!!!!!!
Nadam se da BoBi ide bračni život, a vama ostalima normalni ;)
 
@cmarec:
ajd meni jednog pukni, cujemo se ovaj tjedan da se nadjemo, ili ak ti pase u petak ili u subotu na klupicama?
 
axy said:
INAČE ŽELIM SVIH POZDRAVITI ... još ova 2 sljedeća tjedna se ubijam od učenja da dam uvjet, pa se ponovno vidimo na ovim prostorima ;)

ciao.gif


axy said:
Nadam se da BoBi ide bračni život, a vama ostalima normalni ;)

Ide, ide. :wink:
 
moonlight sonata said:
da, finski je. LOL ne vidiš odakle dolazim?? LOL

nisan pitala s namjerom da dobijem odgovor - postavila san retoričko pitanje izazvano zbunjenošću :wink: dakako da znan da je finski :D :wink:
 
ugrizo me pas

ugrizo me pas,majku mu jebem,a meni posao ovisi o tipkanju i sad sam prisiljen na slobodno otic,majku im jebem ubit cu svakog psa koji mi se nadje na putu,imam plinski pistolj! nisam ga nicim izazivo da sad neko ne pocne srat!
 
Re: ugrizo me pas

čmarec said:
ugrizo me pas,majku mu jebem,a meni posao ovisi o tipkanju i sad sam prisiljen na slobodno otic,majku im jebem ubit cu svakog psa koji mi se nadje na putu,imam plinski pistolj! nisam ga nicim izazivo da sad neko ne pocne srat!

jel te sinoć ugrizao?cccc
 
Re: ugrizo me pas

čmarec said:
ugrizo me pas,majku mu jebem,a meni posao ovisi o tipkanju i sad sam prisiljen na slobodno otic,majku im jebem ubit cu svakog psa koji mi se nadje na putu,imam plinski pistolj! nisam ga nicim izazivo da sad neko ne pocne srat!
Ja uglavnom branim macke, ne pse, tako da si od mene siguran. :D

Koliko jako te ugrizao? Si bio kod doktora da ti to pregleda?
 
Back
Top