OT: jel zna ko Barbie iz Zadra,, sta je isa s nama u Milano?

Dickinson's legacy said:
daj Ivane ti si ovo o gramatici sve i započeja šta sad očeš jebemu ,,,, kad si vidija da neki ljudi ipak znaju nešto o tome odma si se poplašija,,, naravno ja nisan jedna od njih ,,, nikad neču ni bit,, to me nit ne zanima tako da me možeš pokušavat vriđat do iznemoglosti,, I dont give a fuck,,
by the way your jokes aint funny

a šta da ti kažem
ma ne da mi se pisat idem spavat


back to topic:
i kako je onda barbie?
 
ewox said:
Ja se slažem s tobom Ivane da prekinemo više s tim sranj*** o gramatici...Dajte,ljudi...Pa na forumu smo ajmo se zajeb***** LOL !
Maaaan,još će me neki i zamrziti ovdje jer se ne slažem sa svim komentarima!Ili još bolje...izvršiti atentat!OMG! :| LOL
ma treba prekinit vise te rasprave o gramatici slazem se...nego zbog onog "stepem" zasluzujes jedan dobar spanking :p :D :wink:
 
Iron Domek said:
ma treba prekinit vise te rasprave o gramatici slazem se...nego zbog onog "stepem" zasluzujes jedan dobar spanking :p :D :wink:

Spanking po guzi od Iron Domeka....Woooow.... :banana: :in love
 
Dickinson's legacy said:
yes indeed,, al triba i nac nekog da golubove portaje :D

Ne spominji golubove ... israli su mi cijelu teracu dok me nije bilo i sad moram postaviti mrezu.
 
BoBo said:
Ne spominji golubove ... israli su mi cijelu teracu dok me nije bilo i sad moram postaviti mrezu.

...pokušaj to prije postavljanja mreže oprati i pazi da si ne slomiš nokat dok budeš ribao! LOL
 
Haaahahaaa...Ili još bolje kada na krovu ulovi goluba ili neku drugu pticu i onda je dofura u hodnik,igra se s tim smradom,noktima ga svog izmasakrira pa ujutro kad se probudiš imaš šta za vidjeti + moraš odmah otrčati starcima u sobu i reći ćaći da pripremi sve za krečenje jer je cijeli hodnik krvav! LOL
 
ewox said:
Haaahahaaa...Ili još bolje kada na krovu ulovi goluba ili neku drugu pticu i onda je dofura u hodnik,igra se s tim smradom,noktima ga svog izmasakrira pa ujutro kad se probudiš imaš šta za vidjeti + moraš odmah otrčati starcima u sobu i reći ćaći da pripremi sve za krečenje jer je cijeli hodnik krvav! LOL
nisam znao da si tako brutalna :shock:
 
Iron Domek said:
nisam znao da si tako brutalna :shock:

A to ti se shiđa,ha?! 8)
(nisi skužio da pričam o svojoj mački,ili...me zamišljaš kao neku neman...a čuj,ima i tu nešto.kakav gazda-takav ljubimac!)
 
A ima i tu nešto...Jel' se ti još uvijek prežderavaš onim KiKi bombonima?
Tako i tvoja mačka!Kad vidi nešto što voli(mislim ne mora to toliko voljeti)nikako da stane!A to je grijeh LOL -neumjerenost u jelu i piću LOL čina!
 
ewox said:
A ima i tu nešto...Jel' se ti još uvijek prežderavaš onim KiKi bombonima?
Tako i tvoja mačka!Kad vidi nešto što voli(mislim ne mora to toliko voljeti)nikako da stane!A to je grijeh LOL -neumjerenost u jelu i piću LOL čina!
hehe nisan odavno vec kikije ila :) sad je sladoled na tapetu i čokolade ;)
ma mačka izide šta god vidi ;) samo nije moja ,,,, to je divja živina samo jon mi damo ist pa ona u znak zahvale dodje izrigat kuću ;)
 
Back
Top