OT: jel zna ko Barbie iz Zadra,, sta je isa s nama u Milano?

ja se ispricavam sta to ode pisen al nikako doc do njega,,, bija me zva i slucajno pobrisah broj jebemu a moran ga nesto pitat,, jel neko mozda zna ,,, anything,,,
thx anyway :cry:
 
up the irons

ja ga poznam iz vidjenja i pozdravimo se..dobro ga zna stipe...maiden croatia..sigurno ima njegov mob
 
up the irons

moj je frend dobar s njim..mogu ga ja pitati mob samo mi reci za koga je.. glupo mi je da pitam na blef...sto da pitam..kako se ti zoves
 
jebemu koja si ti legenda e hvala ti puno,,, za mene je moran ga nešto pitat,,, ako budeš moga samo mu poruči Marija,,, hairy bastard znat ce on,,, thank you sooooooo much
 
Re: up the irons

mirko123 said:
jesi li ti iz brela..upoznali smo se u grazu ako si ti ta...reci cu mu,nema problema
e da jesan,,, cekaj ti si nan pomoga da do prvog reda dodjemo? e ono je bilo zakon ,, najbolje misto i najmanje modrica ikad hehe ;)
thx again legendo
 
Maiden croatia said:
oprostite, doša sam na site malo izreklamirati jednu stranicu (kad me već niste na moj zahtjev izbrisali. www.laurenharrisfanclub.com pa sam usput vidio ovo...


Barbie ti je u zatvoru, dobija je 9 miseci...

P.S. Tko te mrzi, što si ti zabrijala...
pa zašto mi ne pošalješ sliku s Lauren ako me ne mrziš jebemu :cry:
fala za ovaj link mala je zaaaaaaaaaakon i ne samo zato sta je Harrisova ;) sad bi ja tu majicu al ne girlie nego mušku hihi
 
zatvor zbog prevare u preprodaji automobila i u preprodaji nekretnina (otprilike, jedna kuća - dva kupca).

Što se tiče slika, ne znam jeli znaš, ali nestale su mi sve slike od 1995 do 2007 i moram platiti oko 10 000 kn da mi se to vrati ili naći nekog dobrotvora koji bi to znao napraviti. Uglavnom, nestale su mi i slike i dokumenti i sve vezano uz mene u zadnjih 12 godina. Užas.

Mislim da te moje slike iz Milana ima Vlado Vulić. (njega znaš)

Da ja imam već bi ti bija posla.

Što se tiče stranice, hvala za pohvale, do kraja miseca će biti na sedamnaest jezika, a čini mi se i više... jer su se javili slovenci, arabi i belgijanci za prijevod.

Dobio sam dopuštenje od Harris family i njenog managera za vođenje službenog svjetskog fan cluba, a njoj se web jako sviđa. U veneciji ću joj preksutra dati majicu da je obuče i slikati je u njoj.
 
jebemu nisan znala damn kako se to dogodilo,,, nadan se da ces uspit nekako vratit sve to ... a Barbie daaaaaamn nisan ni to znala,, a ja uglavnon sve zadnja saznan
ma majica je prejebena i na toj slici sta je na majici mi je predobro ispala ,, pozdravi mi ju ;) nemogu ic na koncert jer radin :(
al mala mi je predraga,,i simpatična i friendla i zakon piova i zakon izgleda i sve nevidin nijednu manu jebemu
fucking awesome ;) a zakon da je dala dopuštenje za stranicu jebemu mogla bi bit tako umišljena a cura je skroz zakon
 
Dickinson's legacy said:
jebemu nisan znala damn kako se to dogodilo,,, nadan se da ces uspit nekako vratit sve to ... a Barbie daaaaaamn nisan ni to znala,, a ja uglavnon sve zadnja saznan
ma majica je prejebena i na toj slici sta je na majici mi je predobro ispala ,, pozdravi mi ju ;) nemogu ic na koncert jer radin :(
al mala mi je predraga,,i simpatična i friendla i zakon piova i zakon izgleda i sve nevidin nijednu manu jebemu
fucking awesome ;) a zakon da je dala dopuštenje za stranicu jebemu mogla bi bit tako umišljena a cura je skroz zakon

pa ima takve gene :)
 
Dickinson's legacy said:
jebemu nisan znala damn kako se to dogodilo,,, nadan se da ces uspit nekako vratit sve to ... a Barbie daaaaaamn nisan ni to znala,, a ja uglavnon sve zadnja saznan
ma majica je prejebena i na toj slici sta je na majici mi je predobro ispala ,, pozdravi mi ju ;) nemogu ic na koncert jer radin :(
al mala mi je predraga,,i simpatična i friendla i zakon piova i zakon izgleda i sve nevidin nijednu manu jebemu
fucking awesome ;) a zakon da je dala dopuštenje za stranicu jebemu mogla bi bit tako umišljena a cura je skroz zakon

nemam pojma, ako ne nađem nekog friendly informatičara onda sve ide bar 10 00kn troška. Uglavnom, tamo mi je cijeli život + svi koncerti Maidena na kojima sam bio.... itd

Biti će sutra ok u Veneciji, probat ću napokon toniju ostvariti životni san, mala je doista simpatična i svidila joj se stranica, kao i njezinom ćaći i manageru. Sad u Veneciji s njima imam neki sastanak oko ovoga, jer moramo kupiti softver za online kupovinu, ozakoniti sve to i slična birokrajica. Danas je završen hrvatski prijevod, a ostali prijevodi za koji dan. Pozabaviti ću se time jače nakon rima. P.S. Nije nimalo umišljena, ful je draga.
 
Maiden croatia said:
nemam pojma, ako ne nađem nekog friendly informatičara onda sve ide bar 10 00kn troška. Uglavnom, tamo mi je cijeli život + svi koncerti Maidena na kojima sam bio.... itd

Biti će sutra ok u Veneciji, probat ću napokon toniju ostvariti životni san, mala je doista simpatična i svidila joj se stranica, kao i njezinom ćaći i manageru. Sad u Veneciji s njima imam neki sastanak oko ovoga, jer moramo kupiti softver za online kupovinu, ozakoniti sve to i slična birokrajica. Danas je završen hrvatski prijevod, a ostali prijevodi za koji dan. Pozabaviti ću se time jače nakon rima. P.S. Nije nimalo umišljena, ful je draga.
pa baš to kažen ono koliko je zakon cura ,,, meni je savršena mogla bi bit umišljena,, ono ima s čime bit ponosna al ne ono je skroz jednostavna i baš je wooooooooow ,, hehe damn baš me oduševila skroz,, u svakome pogledu,, zakon je :)
a i ovi iz benda su skroz simpatični ;) a i čača jon je hihi legenda ;)

damn ma naces ti nekog vec ko ce ti to sredit ,,, bar ti uspomene niko nemože uzet ;)
 
Back
Top