OT: jel zna ko Barbie iz Zadra,, sta je isa s nama u Milano?

Ajme Mare,jesi se prominila...Vidjela sam neke tvoje malo starije slike...
Na ovoj slici izgledaš kao da je tebi ćaća Steve a ne maloj Lauren! :D
Isn't it?!

btw.Šta Barbie je u zatvoru?OMG!Čovik nas je fura u Maribor na W.A.S.P. i čovik je legenda ovako,baš mi je žao...Bemu....(sad dica pate)!
 
ewox said:
Ajme Mare,jesi se prominila...Vidjela sam neke tvoje malo starije slike...
Na ovoj slici izgledaš kao da je tebi ćaća Steve a ne maloj Lauren! :D
Isn't it?!

btw.Šta Barbie je u zatvoru?OMG!Čovik nas je fura u Maribor na W.A.S.P. i čovik je legenda ovako,baš mi je žao...Bemu....(sad dica pate)!
hahahaha na ovo bi ti rekla da bar al volin svoga čaču hihi pa neču e al fala hihihi jebemu hm viš ja nisan skontala da san se prominila jebemu,, sta bi rekla da me u uniformi vidiš hihihi :)
a i meni je Barbie zakon bija ben mu, šteta
 
Dickinson's legacy said:
hahahaha na ovo bi ti rekla da bar al volin svoga čaču hihi pa neču e al fala hihihi jebemu hm viš ja nisan skontala da san se prominila jebemu,, sta bi rekla da me u uniformi vidiš hihihi :)
a i meni je Barbie zakon bija ben mu, šteta

...hm...A neznam kakvu uniformu imaš!?... :D
 
ewox said:
...hm...A neznam kakvu uniformu imaš!?... :D
haha ma ono na poslu crne hlače il suknja i bila košulja i zavezana kos i cipele i ta sranja hehe ljudi me ne pripoznaju pa šta bi ti tek rekla hehe ,, teta me nije skontala ka san jon se javila :) LOL a ka se tako u oglealu vidiin bude "who te fuck are you?" al dobro je ka znan da cu to na maidene moc potrošit :banana:
 
Dickinson's legacy said:
haha ma ono na poslu crne hlače il suknja i bila košulja i zavezana kos i cipele i ta sranja hehe ljudi me ne pripoznaju pa šta bi ti tek rekla hehe ,, teta me nije skontala ka san jon se javila :) LOL a ka se tako u oglealu vidiin bude "who te fuck are you?" al dobro je ka znan da cu to na maidene moc potrošit :banana:

E,ovako.Pošto još fali da te takvu vidim,preostaje mi da te zamislim...
Pa da vidimo....
Aha!Evo,ja sam te prepoznala!
To si ti Mare?!
Izgledaš mi kao stjuardesa iz Bruce Aira!!!
:D
 
ewox said:
E,ovako.Pošto još fali da te takvu vidim,preostaje mi da te zamislim...
Pa da vidimo....
Aha!Evo,ja sam te prepoznala!
To si ti Mare?!
Izgledaš mi kao stjuardesa iz Bruce Aira!!!
:D
hahahahaha jebemu to mi je i mater rekla LOL LOL LOL
"pitaj Brucea oče te primit za stjuardesu?" hahaha
in my wildest dreams,,, YAY
da bar hihi
 
Dickinson's legacy said:
hahahahaha jebemu to mi je i mater rekla LOL LOL LOL
"pitaj Brucea oče te primit za stjuardesu?" hahaha
in my wildest dreams,,, YAY
da bar hihi

LOL luda si!
A vidiš,mogle bi ga nas dvje pitati za taj job,nije bitna lova a i ne treba biti puno radno vrijeme!!!
Ja čak obožavam nabaciti šminku a suknjica i cipelice su mi najmanji problem!

Bruceeeeeeeeee,primi naaaaaaaaaaaaaaass!!!

LOL LOL LOL
 
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
a ja?? :(

_____________________________________

ma šta ja prtljan
hehehe mogu prije bit onaj toranj nego stjuardesa LOL LOL LOL LOL
 
ewox said:
LOL luda si!
A vidiš,mogle bi ga nas dvje pitati za taj job,nije bitna lova a i ne treba biti puno radno vrijeme!!!
Ja čak obožavam nabaciti šminku a suknjica i cipelice su mi najmanji problem!

Bruceeeeeeeeee,primi naaaaaaaaaaaaaaass!!!

LOL LOL LOL
haha a šta će mater ka san je izludila ka smo išle kupovat košulje "oču neku pilotsku neču te ružne s čipkon i tin smečima" i još na jaketi iman one dvi crte samo su crne hihi a u pilota zlatno žute ;)
ja inače cipele mrzin al jebiga ,, ka se mora,,, teško JE,, al,,, šminku hehe whats that ,,, volin samo šljokice hehe neda se meni šminkat duže od 5 sekundi :) a suknu heh dok san na poslu nekako san se navikla al ka dodjen doma nemogu sekund izdržat u tome,,
 
dickinsonica said:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
a ja?? :(

_____________________________________

ma šta ja prtljan
hehehe mogu prije bit onaj toranj nego stjuardesa LOL LOL LOL LOL

ti si ground control :D
buahahahahahaha koji bi to nered bija nas tri s bruceon u avionu,,,,, TURBULENCIJaaaaaaaaaaa
 
Dickinson's legacy said:
haha a šta će mater ka san je izludila ka smo išle kupovat košulje "oču neku pilotsku neču te ružne s čipkon i tin smečima" i još na jaketi iman one dvi crte samo su crne hihi a u pilota zlatno žute ;)
ja inače cipele mrzin al jebiga ,, ka se mora,,, teško JE,, al,,, šminku hehe whats that ,,, volin samo šljokice hehe neda se meni šminkat duže od 5 sekundi :) a suknu heh dok san na poslu nekako san se navikla al ka dodjen doma nemogu sekund izdržat u tome,,


Ajme ženo!!!
Trebala bi ti na mjesec dana(tjedan dana je premalo,popizdila biš)doći živjeti samnom da naučiš kako biti prava stjuardesa!Točno onakva kakvu Bruce treba! :D
Ma zezam se LOL !Svatko ima svoj stil!Doduše,moj se nikako nebi mogao s tvojim usporediti jer ja u biti ni' nemam pravila u oblačenju iako smatram da stila na veliko imam :wink: !
Volim nositi kratke suknjice,uske hlače(uglavnom traper)i cipelice ili visoke sandalice u kombinaciji s Maiden majicama(kako ti se čini?)!
Šminkanje-po ljeti minimalno a kada je hladnije zna potrajati i po uru vremena!Hihihiiiiiii LOL :wink:
 
Dickinson's legacy said:
ti si ground control :D
buahahahahahaha koji bi to nered bija nas tri s bruceon u avionu,,,,, TURBULENCIJaaaaaaaaaaa

NEMOJ MI STAVLJAT BUBE U UHO LOL LOL

alaaaa ludilaaaa majko moja aaaaaaa LOL
 
@dickinsonica

daj brate,miči tu sliku iz potpisa(zezam se),a ne stvarno...lik ima isti osmjeh ko moj dečko :D (OMFG!) 8)
LOL
 
hehe ewox zakon kombinacija :) samo san ja smotana za cipele s viskon peton :) LOL
opet obrnuto neman stila hehe samo volin udobna čudesa maiden t shirt that is ;)
asti e=mc square u can relate how we make up with our hands
 
ewox said:
@dickinsonica

daj brate,miči tu sliku iz potpisa(zezam se),a ne stvarno...lik ima isti osmjeh ko moj dečko :D (OMFG!) 8)
LOL

daj mi tog dečka!!!!!!! :edkiss: :edkiss: :edkiss:

LOL LOL LOL

NAPOMENA: ne smimo više, poludit će neki ljudi jer smo "teenageri" i niko ne gleda IQ nego godine :wink: :wink: jer samo ljudi <53 mogu razumit maidene :evil:
 
dickinsonica said:
NAPOMENA: ne smimo više, poludit će neki ljudi jer smo "teenageri" i niko ne gleda IQ nego godine :wink: :wink: jer samo ljudi <53 mogu razumit maidene :evil:

:shock: MA NEEEEEEEEE :shock:
 
Back
Top