OT: jel zna ko Barbie iz Zadra,, sta je isa s nama u Milano?

dickinsonica said:
hm.......

pojašnjenje:
Ma neeeeeeeeee = Ma ne
U ovoj rečenici je namjerno stavljen produženi samoglasnik ''E'' da naglasi ironičnost tj. sarkastičnost te dvije vrlo komplicirane riječi.
A ako si mislila da ti pojasnim porijeklo tih dviju vrlo kompliciranih riječi potraži rječnik stranih rječi Bratoljuba Klaića i pogledaj možda ima nešto o tome.
Na kraju krajeva kad si postavila ovako dobro pitanje ostaje nam za zapitati se:

ŠTO JE BILO PRIJE?
a) MA
ILI
b) NE

a kao bonus odgovori:
c) KOKA
d) PIJETAO


što nas dovodi do zaključka da je ovo vrlo duboka tema i da bi se trebali dobro zapitati prije nego što odgovorimo, a ako se nakon tog zapitivanja sjetimo da bi mogli napisati nešto totalno glupo, onda ćemo doći ovdje i nastaviti pisati u još gluplje stilu (ako je to moguće)

Hvala


P.s. Nadam se da sam pomogao
 
nitko tebe ništa nije pita.
razumin se ja malo bolje u gramatiku nego ti i Bartol davne 1601. godine zajedno...

...i ovo je bilo potpuno nepotrebno jer se onaj moj post malo gore odnosija na totalno drugu osobu i njenu konstataciju...

@..i koka je bila prije pijetla i jajeta.. sad se ti misli zašto :suck: :suck:
 
dickinsonica said:
...i ovo je bilo potpuno nepotrebno
:shock: MA NEEEEEEE :shock:
zašto to misliš?
dickinsonica said:
...i ovo je bilo potpuno nepotrebno jer se onaj moj post malo gore odnosija na totalno drugu osobu i njenu konstataciju...
onda se kopira ta osoba na koju se to odnosi

dickinsonica said:
razumin se ja malo bolje u gramatiku nego ti i Bartol davne 1601. godine zajedno...
dickinsonica said:
sad se ti misli zašto

onda mi je čast razgovarati s tobom (iako ja nikad nisam rekao da sam stručnjak za gramatiku, nego samo da neki ljudi nemaju pojma o njoj)
a mogu ti samo reći da se nadam da ti je u ovoj rečenici:
dickinsonica said:
sad se ti misli zašto
ovaj ''se'' čisto pogreška u tipkanju jer bi tu trebalo biti ''si'', a lako moguće da si to krivo stisnula ipak su ''E'' i ''I'' jako blizu na tipkovnici


NE MOGU VJEROVAT, ZAVOLIO SAM OVU TEMU :banana:
 
hehe nisan je mogla kopirat jer je post na lockanoj temi :wink: i samo san upozorila cure da obuzdamo hormone jer se većini to ne sviđa :) :)

@hehehe a za ono *se* -----> LOL LOL LOL LOL malo si "fulao", gramatika se ne ravna po karakterističnom dijalektu :p :D ako nisi znao

pov-pos zamj.
sebe ili se je genitiv
sebi ili si je dativ

:wink:
 
dickinsonica said:
@hehehe a za ono *se* -----> LOL LOL LOL LOL malo si "fulao", gramatika se ne ravna po karakterističnom dijalektu :p :D ako nisi znao
ali se gramatički ispravno kaže:

''sad si ti misli''
a ne
''sad se ti misli''

jer tu baš i nema karakterističnog dijalekta u tvojim prethodnim postovima, ali se odjednom pojavio

dickinsonica said:
hehe nisan je mogla kopirat jer je post na lockanoj temi i samo san upozorila cure da obuzdamo hormone jer se većini to ne sviđa

onda se citira i tvoj prethodni post, osim ako nisi mislila (a vjerojatno jesi)
da je to neka interna spika zmeđu tebe, cura i marije :D
a onda si bila u pravu
Bravo

dickinsonica said:
a kad ćeš mene više zavolit

tko kaže da već nisam LOL

(samo se šalim, da ne bi bilo ozbiljno shvaćeno)
 
Ovdje (Dalmacija) nitko nece reci '"Kupio sam si album Maidena" nego '"Kupio sam album Maidena".
 
BoBo said:
Mislim da su gramaticki obje ispravne.

da, ali ja govorim za službeni jezik

zamjenica je u dativu tako da je tu sve kristalno jasno

točna je samo
''sad si ti misli''
 
BoBo said:
Ovdje (Dalmacija) nitko nece reci '"Kupio sam si album Maidena" nego '"Kupio sam album Maidena".
ja govorim za standardni jezik, a ne za Dalmaciju :wink:

sorry, ali sam u pravu
 
dickinsonica said:
daj mi tog dečka!!!!!!! :edkiss: :edkiss: :edkiss:

LOL LOL LOL

NAPOMENA: ne smimo više, poludit će neki ljudi jer smo "teenageri" i niko ne gleda IQ nego godine :wink: :wink: jer samo ljudi <53 mogu razumit maidene :evil:

WTF!?!?!? :? Ovo prvo nisam kužila...Svog dečka da ti dam? LOL Ma ti se šališ,jelda!? 8)
Za ovo drugo...ne mislim se obuzdat jer kada su osjećaji u pitanju...normalno je da neki ljudi neznaju za kontrolu!
...i btw:Ja više nisam teenagerka!!! :D LOL LOL LOL
 
IVANE jel se kod vas kaže JEBI SE ili JEBI SI :? :? :?
i sad da ti kažen nešto na tvom jeziku
KAJ SI TI UMIŠLJAŠ? bar u ovon temi možemo pričat šta očemo jer san je ja orvorila ...
 
ewox said:
WTF!?!?!? :? Ovo prvo nisam kužila...Svog dečka da ti dam? LOL Ma ti se šališ,jelda!? 8)
Za ovo drugo...ne mislim se obuzdat jer kada su osjećaji u pitanju...normalno je da neki ljudi neznaju za kontrolu!
...i btw:Ja više nisam teenagerka!!! :D LOL LOL LOL

o jebote šalin se nemoj me sad i ti ozbiljno svatit LOL LOL LOL

a ovo drugo nije važno najbolje da obrišen jer niko ne shvaća...al valjda oćete jednog dana haha :wink: :) :wink:
 
Back
Top