OT: jel zna ko Barbie iz Zadra,, sta je isa s nama u Milano?

@ dickinsonica

LOL nisam te niti pokušala ozbiljno shvatiti :) ,ma sve ok!!! :wink:

za ovo drugo...nemoj ništa brisati,tko kuži-kuži tko ne...who cares! :)
 
Dickinsonica ja ti neznam ni pisat ni čitat pa se nemogu mišat sad u ovo ,, a mačka mi sad spava pa je nemogu pitat,,, ništa nisan razumila,,, a šta je to gramatika uopče,,, neman pojma.. jel se to može ist?

nekome triba nabavit dalmatinski riječnik hihihi
 
Dickinson's legacy said:
našla san kutiju al koja mi korist ka neznan pročitat šta piše ,, moran čekat dok se mačka probudi a do tada ništa ;)


a oče se ljutit ako ju probuđiš? LOL
 
Dickinson's legacy said:
Dickinsonica ja ti neznam ni pisat ni čitat pa se nemogu mišat sad u ovo ,, a mačka mi sad spava pa je nemogu pitat,,, ništa nisan razumila,,, a šta je to gramatika uopče,,, neman pojma.. jel se to može ist?

Dickinson's legacy said:
IVANE jel se kod vas kaže JEBI SE ili JEBI SI :? :? :?
i sad da ti kažen nešto na tvom jeziku
KAJ SI TI UMIŠLJAŠ? bar u ovon temi možemo pričat šta očemo jer san je ja orvorila ...
pa na tebe su se odnosile možda dvije rečenice koje sam rekao u vezi ove teme(ona ''ma neeeeee'' i ne znam koja još, a ne da mi se gledat), a ovo ostalo sam raspravljao s dickinsonicom i s još nekima.
nisi valjda pomislila da bi tebi nešto govorio o gramatici? LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Dickinson's legacy said:
Dickinsonica ja ti neznam ni pisat ni čitat pa se nemogu mišat sad u ovo ,, a mačka mi sad spava pa je nemogu pitat,,, ništa nisan razumila,,, a šta je to gramatika uopče,,, neman pojma.. jel se to može ist?
da nisi rekla ovo za mačku mislio bi da pitaš za ozbiljno :shock: :D :D LOL LOL

Iron Domek said:
ma mi slavonci jedini pricamo knjizevni hrvatski jezik :wink:
definitivno
osim što malo zavlačimo, ali pričamo najknjiževnije to je sigurno i to će ti potvrditi svi akademici i otali koji se bave time
 
Koliko mene služe moji klikeri...čini mi se da su čovjeku dali nadimak ''Barbie'' zbog njegovog prezimena koje je ako se ne varam Barbača ili tako sl...

....i...
nadovezala bih se na naše slavonce(svaka njima čast,neka ne misle da imam nešto protiv njih,btw.tata mi je slavonac)...ali ''slavonski'' je daleko najNeknjiževniji dijalekt!Nemojte da vam nešto''stepem'' u glavu(OMFG-koja riječ,nema veze sa životom LOL LOL LOL )!!!
 
ewox said:
nadovezala bih se na naše slavonce(svaka njima čast,neka ne misle da imam nešto protiv njih,btw.tata mi je slavonac)...ali ''slavonski'' je daleko najNeknjiževniji dijalekt!Nemojte da vam nešto''stepem'' u glavu(OMFG-koja riječ,nema veze sa životom LOL LOL LOL )!!!
ma ne znas sta pricas...na osnovu jedne rijeci govoris o cijelom narjecju...slavonci govore stokavski a to je kad sam ja zadnji put provjerio knjizevno hrvatsko narjecje...ono "stepem" je sleng :wink:
 
ewox said:
nadovezala bih se na naše slavonce(svaka njima čast,neka ne misle da imam nešto protiv njih,btw.tata mi je slavonac)...ali ''slavonski'' je daleko najNeknjiževniji dijalekt!Nemojte da vam nešto''stepem'' u glavu(OMFG-koja riječ,nema veze sa životom LOL LOL LOL )!!!

LOL LOL LOL
sad si i ti krenula u provale, zbog jedne riječi LOL LOL
a tebi se čini da smo mi neknjiževni jer je jako drukčije od tvog ''materinjeg'' dijalekta

a inače ja sam 40 km od slavonije, i ovaj dio gdje ja živim nije baš slavonija, ali po govoru smo najsličniji njima i to ti je sigurno najknjiževniji dio
na kraju krajeva pa pogledaj samo iz kojeg je djela govor uzeo LJ. gaj i znat ćeš
ajmo više dosta o gramatici
 
Ja se slažem s tobom Ivane da prekinemo više s tim sranj*** o gramatici...Dajte,ljudi...Pa na forumu smo ajmo se zajeb***** LOL !
Maaaan,još će me neki i zamrziti ovdje jer se ne slažem sa svim komentarima!Ili još bolje...izvršiti atentat!OMG! :| LOL
 
daj Ivane ti si ovo o gramatici sve i započeja šta sad očeš jebemu ,,,, kad si vidija da neki ljudi ipak znaju nešto o tome odma si se poplašija,,, naravno ja nisan jedna od njih ,,, nikad neču ni bit,, to me nit ne zanima tako da me možeš pokušavat vriđat do iznemoglosti,, I dont give a fuck,,
by the way your jokes aint funny
 
Back
Top