OT: Hrana

Dickinson's legacy said:
haha ma zajebajen jer iman tu jednu prijateljicu koja bas gadno pati od trendova i od nje san prvo i cula za tu dijetu pa ,,,, hehe ma ono svi pricaju o tom pa je zoven moderna ;) hehe polako s tin nije ti zdravo naglo mršavljenje kliko god oni hvalili dijete ;)
ma ok je...znam da nije zdravo naglo mrsavljenje ali nije da gladujes kad si na toj dijeti :wink: + tu i tamo odem na basket i nogomet pa kile brze idu dolje...al fala na brizi za moje zdravlje :wink: :D
 
Iron Domek said:
ma ok je...znam da nije zdravo naglo mrsavljenje ali nije da gladujes kad si na toj dijeti :wink: + tu i tamo odem na basket i nogomet pa kile brze idu dolje...al fala na brizi za moje zdravlje :wink: :D
hehe e basket i nogomet ;) tako triba ;) ma znan da se ne gladuje na toj dijeti,, svi govore da je dobra da bi mogli tako cili zivot hehe al za organizam nije zdravo naglo mršavljenje :) heheh u r welcome :D
 
Ja sam jutros slučajno doručkovala pizzu,inače ne volim pizzu osim kad je mama napravi!
Maloprije sam jela Musli...Za ručak nemam pojma što bih...Najradije bih ponovila sinoćnju večeru (kebab u najboljem samoborskom fast foodu)bilo je tako ukusno!! :p
 
Za doručak 2 kroasana od čokolade i jedan od sira sa sezamom i čaj...
Ručak se kuha a bit će neki kumpir-gulaš bakin (bumo i to probali)!!! :)
Upravo jedem napolitanke s kikirikijem...Probajte ih,jako su dobre! :wink:
 
Jucer sam jeo nesto novo. "Torta" od sloja slanine, 3 sloja jaja sa sirom i 2 sloja nakratko proprzenih pilecih prsa. Peceno 20-30 minuta. Prilog peceni kukuruz i riza.
 
Dickinson's legacy said:
bronhi lakše se piše :D a prije toga lješnjak čokolino :banana:
otič če mi dentjera od ovih slatkiša u pm


dentjera ...LOL LOL LOL
ček...ti radiš u krašu?najprije kiki pa bronhi...jadna tvoja dentjera s tobom!nije ti to baš dobro!ja izbjegavam slatkiše baš zbog dentjere :wink: :D !jedino čemu ne mogu odoljeti su dobre napolitanke i čokolatini!
haha...ja također čokolino za doručak!
za ručak će biti pohana piletina,riža i salata!
:)
 
ewox said:
dentjera ...LOL LOL LOL
ček...ti radiš u krašu?najprije kiki pa bronhi...jadna tvoja dentjera s tobom!nije ti to baš dobro!ja izbjegavam slatkiše baš zbog dentjere :wink: :D !jedino čemu ne mogu odoljeti su dobre napolitanke i čokolatini!
haha...ja također čokolino za doručak!
za ručak će biti pohana piletina,riža i salata!
:)
hihihi ne radin u krašu al bi bankrotirali da nije mene hehe sad opet kiki od jabuke zderen :) uspila san se coca cole ostavit ,tog otrova san masu pila al slatkišima nemogu odolit jebemu :) ito na tone :)
a za večeru san pizzu napravila :) :banana:
damn morat cu smanjit s ovin slatkišima stvarno ,,, skupe su dentjere ;)
ma čokolino je zakon ... ito sad ovi od lješnjaka :)
 
...obožavam slatkiše ali ih izbjegavam zbog zubi a i kad počnem neznam stati pa mi je kasnije loše.Ne sjećam se kada sam zadnji put jela slatke bombone...(ma to je kemija brate,fisherman's friend su zakon)!

Za doručak dva mlječna peciva sa sirom i milkshake.
Za ručak ...nemam pojma..nešto se kuha... :)
 
ewox said:
...obožavam slatkiše ali ih izbjegavam zbog zubi a i kad počnem neznam stati pa mi je kasnije loše.Ne sjećam se kada sam zadnji put jela slatke bombone...(ma to je kemija brate,fisherman's friend su zakon)!

Za doručak dva mlječna peciva sa sirom i milkshake.
Za ručak ...nemam pojma..nešto se kuha... :)
hihihi ma ja volin kemiju ;) LOL ma ni ja nemogu stat bas kad bi tribalo al dobro je to sve ;)
opet pizza za ručak ,nisan sve sinoč slistila ;)
 
Joj,ljudi...Danas mi baš nikako nije do hrane.Cijeli ručak mi je ostao u pijatu,cijeli dan samo derem po čokoladi i soku,neznam koj' mi je :| !
Nos mi je zaštopan pa ne osjetim okus kad jedem a to me tako neeeervira!Kad će me više proći ta prehlada :x !

:wink:
 
Čokolada je nešto :wink: ,neki proizvod LOL u kojem najviše uživam(naravno,poslje Maidena :) ).Ne mogu zamisliti dan bez čokolade i to par puta :p !

Danas opet nemam teka :( ,pojela sam ujutro pecivo(na silu) i popila kakao.Mislim da ću se spustit u špajzu po čokoladu... :wink:
Za ručak će biti grah(opet baka)... :|
Tako mi fali mamina kuhinja :cry: Oću doma!Ili...mogla bih dečka nagovorit za pizzu ili špagete večeras?!Nisam dugo.... 8)
 
Back
Top