OT: Hrana

Dickinson's legacy said:
hehehe ajme neznan ti ja to po centima i kilima al ak ti kažeš da je malo unda ti virujen hehe ja san oko 174 cm i 64 kg prase debelo hehe tu negdi uvik kilo dva doli gori i to je to,,, a zimi mi je najžešče s martama i ton zimson robon ka bude 66.6 ito baš često unda mater doleti pojidi štogo samo da nije tliko LOL
uf ma ja volin sve slatkiše , skoro,, al kinderovi su zakon ;) slažen se ;)
a ja isto kolače baš nevolin,, ima par lipih al ovo drugo mi baš nije napeto ;)
a jebemu moraš mater slušat hehe :) a eto čokoladu voliš ;)
aaaaaaaa sta od gazioranog stignu i prištiči i celulit,, ben mu nisan ni to znala :wink:
back on topic,, gulaš za ručak :)

svala čast za gramatiku

stisnuo bi ruku onom tko ti je predavao hrvatski




uparvo sam jeo
kieli kupus (na juhu) i zečetinu s krumpirima
 
Vidim ja da ce svaku temu zaciniti sa svojim prepucavanjima. ;)

Postedite barem one teme koje su OT do sada.
 
BoBo said:
Vidim ja da ce svaku temu zaciniti sa svojim prepucavanjima. ;)

Postedite barem one teme koje su OT do sada.
sorry Bobo,,,, sorry svi koji nemaju veze s ovin ,, al ovi Ivan je muška verzija Sharon jebote,,,,,,,, Ivane ako ti je teško čitat moje postove,, priskoči ih vrlo jednostavno je ,,,, to kill me with kindness u'll justa have to wait :D
back on topic bronhi opet ;) al iden sutra u zubaruše vidit šta kaže za dentjeru :) danas mi se ne ide ništa osim slatkiša ...
 
Dickinson's legacy said:
sorry Bobo,,,, sorry svi koji nemaju veze s ovin ,, al ovi Ivan je muška verzija Sharon jebote,,,,,,,, Ivane ako ti je teško čitat moje postove,, priskoči ih vrlo jednostavno je ,,,, to kill me with kindness u'll justa have to wait :D
back on topic bronhi opet ;) al iden sutra u zubaruše vidit šta kaže za dentjeru :) danas mi se ne ide ništa osim slatkiša ...
čitam tvoje postove jer svako ima pravo reći šta misli, ali čovječe pa kak bi tebi bilo da mi ostali tak pišemo :?
nije fora da se moramo naprezat da pokušamo shvatit što si ti rekla. ja se ne znam zezat, ali barem pokušavam reći nešto na način da se to shvati, a ne stavljajući 700 zareza na kraj rečenice
 
Za mir na forumu :)
Ljudi dragi,svi smo mi jedinka za sebe...neka svatko govori i piše kako želi.Ako Dickinson's legacy želi pisati dijalektom kojim se služi i govori,žašto bi se sada na forumu morala tlačiti da drugima olakša dok se sjeti da se u biti za pomidor još kaže i rajčica iliti paradajz!
Ja sam Istrijanka(iz Rovinja)ali sam sada već neko vrijeme u okolici Zagreba...Ne koristim se baš dijalektom,osim doma ali su mi neke riječi jednostavno usađene u mozak!
Znam da ove domoroce ovdje nervira i da bi me najrađe upucali kad kažem ''čao'',''patike'',''panin s pomidoron'',''ča ili šta''...Ali...
Mislim,nisam glupača,mogu se pohvalit da sam poliglot a i da mi hr.gramatika ne šteka(dobro,fulamo svi neko slovo,ovako dok tipkamo),ali,kad pričaš 20 god.jednim narječjem,zašto bi to mjenjao zbog nekoga...
:wink:

Danas neki čušpajz :wink: (jesam dobro napisala?)bakin!
Popodne sam pekla palačinke,jedno 80 kom...noge me bole a kasnije mi ih se više nije niti dalo jesti... LOL
 
ewox said:
Za mir na forumu :)
Ljudi dragi,svi smo mi jedinka za sebe...neka svatko govori i piše kako želi.Ako Dickinson's legacy želi pisati dijalektom kojim se služi i govori,žašto bi se sada na forumu morala tlačiti da drugima olakša dok se sjeti da se u biti za pomidor još kaže i rajčica iliti paradajz!
Ja sam Istrijanka(iz Rovinja)ali sam sada već neko vrijeme u okolici Zagreba...Ne koristim se baš dijalektom,osim doma ali su mi neke riječi jednostavno usađene u mozak!
Znam da ove domoroce ovdje nervira i da bi me najrađe upucali kad kažem ''čao'',''patike'',''panin s pomidoron'',''ča ili šta''...Ali...
Mislim,nisam glupača,mogu se pohvalit da sam poliglot a i da mi hr.gramatika ne šteka(dobro,fulamo svi neko slovo,ovako dok tipkamo),ali,kad pričaš 20 god.jednim narječjem,zašto bi to mjenjao zbog nekoga...
:wink:
ma ok nisam ja rekao sad da sve mora bit gramatički točno i super ispravno. nego samo razumljivije
ali ako ju vi razumijete pa onda ok, ne bi htio da ispadne da ja jedini prigovaram

sad sam jeo hot dog
 
thank you ewox LOL

hello asshole ---> ( :withstupid: ) jebote ako imaš nešto protiv mene pošalji mi pm ne moraš poslje svakog mog posta nešto srat,, I am what I am ....i neču se minjat zbog tebe

ah špageti s nekin umakon od gljiva ,, neloše ,, al sad je vrime za kiki 8)
 
Kad sam se ustala jela sam napolitanke + čaj od brusnice s medom
Danas će za ručak biti šugo od piletine,onako sa puno ukusnog umaka i njoki! :p Jedva čekam! :D
 
Pohani oslic s graskom

RibaGrasak.jpg


Pureca prsa s rajcicom i sirom

PuretinaSirPome.jpg
 
BoBo said:
Pohani oslic s graskom

Pureca prsa s rajcicom i sirom

quote]

Al ga ti slikaš ko da radiš ponudu za meni restorana! Pohvala slikama ;)
I njam, ja bi jela to!
 
2. slika je zaaaakon
prva mi baš i nije nešt
ne volim grašak baš

ja sam upravo jeo neku teletinu
 
Pa slikam za uspomenu i kad ne znamo sto cemo kuhat onda gledamo slike i odlucujemo.

Puretina s pomama i sirom na taj nacin je stvarno cudna kombinacija, ali je bilo vrlo ukusno.
 
Back
Top