Organizirano na Maidene

Status
Not open for further replies.
Nego, Stipe, ima li vijesti oko meet 'n' greeta? Da znam da li da uzimam knjizice albuma da mi se potpisu na njih ili ne :D

Ocemo doci do 12 h tamo da pokupimo te narukvice? Mozda bismo mogli dogovoriti nesto sa poljskim fan clubom, da nam ih oni uzmu?
 
DOMINO said:
Hi
I have a piece of news about armbands. The armbands will be distributed by security at 12:00. When you'll be inside the stadium, at floor, then you should look for a seciruty guy (they will be wear in yellow t-shirts) and he'll give you armbands. One person can take only one armband.

Thanks for the heads-up, Domino! See you at the festival! :D
 
Stipe je reko da oko 10.00 dolazimo tamo, a Domino kaže da samo jedna ta narukvica po èovjeku ide! Ma nabavit æemo veæ nekak narukvicu tu!

Nego el imo ko onu malo veæu karticu za moj aparat(sony) i tko nosi zastavu, a glede meet & greeta tu èisto sumnjam ak dosad nema ništ konkretno, 99,99% ga neæe ni biti i bilo je jako neozbiljno od stipe na poèetku putovanja tvrditi sa stopostotnom sigurnušæu da æe ga biti, jer ja vjerujem da je jedan dio ljudi upravo odabro putovanje u poljsku sa IMFC jer su mislili da æe upoznat maidene! al jebiga! life sucks

P.S. Gul esi vidio za autobuse? Kad stižeš u metropolu?
 
ÈmareC said:
Nego el imo ko onu malo veæu karticu za moj aparat(sony)

Koja ti treba? Pretpostavljam memory stick pro? Ja imam jedan od 32 mb ako ti to ista pomaze (vjerovatno ne). Drugi od 512 ce bit kod mene u foticu :)
 
Vidi... što se Meet and greeta tièe obeæali su mi javiti iz Poljske Sutra, izvjesni Michal Wardzala, koji je jedan od glavnih organizatora koncerta. Iz našeg Dallasa rekli su mi sasvim suprotno, da Maideni na prva tri koncerta turneje neæe imati meet and greet susreta, niti æe davati intervjue (ovo zadnje je sigurno), no Michal mi je u telefonskom razgovoru rekao kako æe najvjerojatnije neko od njih navratiti u poljski fan club, kao što su i na prvom, te drugom koncertu na Dance of Death turneji u Debrecenu i Pragu sami od sebe izašli vani (èaki i bruce), te prièali sa fanovima koji ih ni u snu nisu oèekivali.

Danas sam se telefonski èuo sa Domino i rekao joj da sve provjeri.

P.S. S druge strane, jednostavno ne postoji njihov koncert na kome sam bio a da ih nisam vidio u backstageu ili negdje, a da to nije stage :) stoga i sam vjerujem u svoju sretnu maiden zvijezdu da æemo ih na kraju vidjeti.

Ja æu vam odmah javiti èim doznam više...
 
ÈmareC said:
P.S. Gul esi vidio za autobuse? Kad stižeš u metropolu?

Nisam vidio, dolazim danas navecer doma, sutra ujutro cu se zaletiti do grada pogledati kad idu... Poslao sam ti PM, ne znam da li si vidio...
 
Vidio sam Pm! zato te i pitam! Ajd javi sms-om kad dolaziš jer mislim da ja u subotu idem sa starim radit u Zg. pa cu tam i ostat do navecer kad se nadjemo! moj broj-098855802
 
ja se izvinjavam na off-topicu, al evo malo zanimljivosti :D

The French drum magazine "Batterie" published an interview with Nicko in the issue #14, dated May 2005.

Nicko talks about various things and gives the following interesting information:

1) The next album would be a concept album like Seventh Son Of A Seventh Son,

2) He has the project of making a DVD to teach drums (like the record 'Rhythm of the Beast'): no date are given for this project,

3) Nicko explains that Prodigal son would be rehearsed and if it was to sound good the track might be included in the set list of the summer tour. Note that at the time of the interview no rehearsal had been done,

4) Last but not least, the planning for the new album is the following: writing would start in November 2005 and recording is planned for January 2006.


This is what Nicko told to the press, or –at least - what they published in the journal.
 
I spoke with guys who are organising the after party, and you are on the list of guest. But they need a list of your surnames as soons as possible

Also you says, that you will be in Chorzow about 10:00 we can meet about 10:30 next to gate #7. And I take you to these guys, becouse they will be waiting for money on after party between 11:00 - 12:00. And then we all can go to the floor for armbands.
What you think about this?
 
Stipe Juras
Morana Rogiæ
Josip Tokiæ
Ante Božaiæ
Robert Šimiæev
Stipe Segariæ
Filip Vuèiniæ
Ranko Èop
Igor Srdoè
Damir Èmarec
Vlado Vuliæ
Igor Ujeviæ
Marko Krpan
Toni Buliæ
Sven Kovaèiæ
Marko Zubanoviæ
Davor Bradovski
Kristijan Kovaèiæ
Zoran Tintor
Saša Komad
Dario Bals
Mirko Bradariæ
Danijel Rogiæ
Igor Bolkovac
 
Hi has paid a trip for himself + four person more, but I now know just his name. I will contact him and post other names on forum.

But now..... the list of names is complete...
 
Ej ekipa ja vjerujem da mi je ovo zadnji post prije putovanja jer sad idem spavat a sutra kad se probudim imam nekih akcija! Zatim idem radit u drugu smjenu (možda još koju poruku pošaljem ak šefica da) e a iz druge idem u grad se napit i kad dodjem kuæ u subotu ujutro cca. 4h idem sa starim u Zg radit! Tak da ak me netko bude trebo nek me kontaktira na moj broj (napiso sam ga veæ barem deset puta ovdje) ! TAk da se vidimo kod Cibone!

P.S. Ja æu probat naæ Hrv. zastavu, i ak netko može nek mi proba riješit karticu za aparat moj!

Up the Irons!!!
 
Jedan fan i moj veliki prijatelj Boško Habuš iz Zadra doživio je prometnu nezgodu u kojoj je slomio ruku i dobio potres mozga, te na žalost neæe moæi iæi na koncert. Stoga, želi li netko uskoèiti na njegovo mjesto cijena puta i ulaznice zajedno iznosi 540kkn.

SVI ZAINTERESIRANI NEKA SE JAVE HITNO NA 091 528 4445 (STIPE)

Da ponovimo. Radi se o koncertu grupe Iron Maiden, Nightwish, Kreator, Primal Fear, Behemoth, Dragonforce, te Front side na stadionu u Poljskoj ove nedjelje. Kreæe se iz Splita, a ide kroz Zadar, Zagreb, ove subote popodne, odnosno sutra!!!
 
I have come back to my home a hour ago. I hope you liked the show. I expected something different, but I can't complain, I loved it :)

What a pity that I didn't meet all of you, but I'm really happy that I met Maiden croatia, Bobo, TROOPER and Coratin version of Bruce Dickinson these 3 people from your country and...uhh I'm sorry but I don't remember :roll: .

I hope you had a great party in Lesniczowka :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top