Novi Bruceov DVD

Gul_Ranek said:
Ima netko volje od vas koji zicate te dvd-e da ga (ih?) meni sprzi?
Riječanima i Istranima ...
mogu ja kad ga kupim ... sredinom 7-og mj kupujem ... oriđiđi naravno
:D
pa ako vam se da pričekat
 
EVO DOŠLO MI JE!!!!! 8) 8) 8) 8)

who's the man ?? LOL LOL LOL

e sad slijedi pržiona .

samo mi na pm pošaljite vaše cijenjene adrese da mogu poslat sljedeći tjedan ;)
 
ma ajde... bit ću dobra .. :oops: :D

...plizzzz.... heehe (da imam šta gledat dok ga ne kupim)
 
ajde doleti na taj chat više LOL ;) ja sam sada
bit ću sutra u 12:00 LOLČINA pa dođite
 
@SNAKE I IVAN

ja se ispričavam što čekate momci , ovaj tjedan će sve bit riješeno , stvarno se ispričavam , imam velikih zdravstvenih problema , potrudit ću se stvarno da vam to što prije pošaljem , još jednom isprika
 
Scream for me said:
@SNAKE I IVAN

ja se ispričavam što čekate momci , ovaj tjedan će sve bit riješeno , stvarno se ispričavam , imam velikih zdravstvenih problema , potrudit ću se stvarno da vam to što prije pošaljem , još jednom isprika
ma dobro, daj čovječe prvo ozdravi, onda šalji dvd
 
ima koji rijecan/ka koji bi to meni sprzio? cak ni ne mora slati, jer ovaj vikend dolazim na konc u opatiju od jimmya d. lanea (osvojila ulaznicu :banana: - prvi put u zhivotu neshto, hehe), a onda opet 13. dolazim na satriania, a usput moram do rijeke jer idem napraviti pirs pa ako je netko od volje za primopredaju :wink: (tj. predaju LOL ) tnx
 
Girl_On_The_Edge said:
ima koji rijecan/ka koji bi to meni sprzio? cak ni ne mora slati, jer ovaj vikend dolazim na konc u opatiju od jimmya d. lanea (osvojila ulaznicu :banana: - prvi put u zhivotu neshto, hehe), a onda opet 13. dolazim na satriania, a usput moram do rijeke jer idem napraviti pirs pa ako je netko od volje za primopredaju :wink: (tj. predaju LOL ) tnx
nemoj im ni govorit primopredaju da ne bi StA krivo pomislili BUHAHAHA

FEEL LIKE MAKING LOVE ;) :D :evil: LOL

nemam pojma koji mi je danas
?? LOL
 
Back
Top