Novi Bruceov DVD

ma kakvi skup bogte , mene će sa dostavom doć sve zajedno oko 180 kn a trostruki dvd , stvarno preporučam svima da ga naruče jer će ovdje doć puno više , sad kako želite...the choice is yours :wink:
 
Scream for me said:
ma kakvi skup bogte , mene će sa dostavom doć sve zajedno oko 180 kn a trostruki dvd , stvarno preporučam svima da ga naruče jer će ovdje doć puno više , sad kako želite...the choice is yours :wink:
preko koga si naručio?
 
ma i da košta ovdje između 150 i 200 kn, i to je povoljno. mislim da neće staviti više od 200 kn
 
samo se ti nadaj takvoj cijeni za trostruki dvd . ovdje cdi novi koštaju oko 140 kn :shock: baš me zanima kolku će mi cijenu nabit za novi singl od slayera :x
 
Scream for me said:
samo se ti nadaj takvoj cijeni za trostruki dvd . ovdje cdi novi koštaju oko 140 kn :shock: baš me zanima kolku će mi cijenu nabit za novi singl od slayera :x

neće ispod 230kn
bruceov dvd mislim
ovdje u dallasu još ni neznaju kad stiže :x :shock: :x
 
ma pusti ti te šabane u dallasu , ja više ništa ne vjerujem njima šta se tiče naručivanja,izlazaka albuma i cijena ne vjerujem. sve prvo trebam vidjet da bi povjerovao.
 
Scream for me said:
ma pusti ti te šabane u dallasu , ja više ništa ne vjerujem njima šta se tiče naručivanja,izlazaka albuma i cijena ne vjerujem. sve prvo trebam vidjet da bi povjerovao.
neznam zbog cega tako govoris, ali moram reci da nisam nikada govno kod njih pojeo.... DoTR platio 240kn u Zagrebu, rodjak pitao za problem sa diskovima, kaze tip sto je radio, nema problema, samo racun sacuvaj.... pretpostavljam da Bruceov DVD nece kostati vise od cca 220kn
 
Snake said:
neznam zbog cega tako govoris, ali moram reci da nisam nikada govno kod njih pojeo.... DoTR platio 240kn u Zagrebu, rodjak pitao za problem sa diskovima, kaze tip sto je radio, nema problema, samo racun sacuvaj.... pretpostavljam da Bruceov DVD nece kostati vise od cca 220kn

govorim tako o njima zato što sam par puta poželio naručit cd kod njih i rekli su da će javit kad dođe , ja sam uredno zvao i ništa. i tako jednom šetam gradom i poželim skoknut do tamo i kad ono vidi čuda , cd za koji sam ih molio da me nazovu , ostavio sam im broj i e-mail , čovjek je sve uredno zapisao ali ni traga ni glasa njihovom telefonskom pozivu. i to ne samo jednom , tkaso da mi ne može nitko reć "a ljudi su zaboravili.." , možda se onda ljudi niti ne bi trebali obvezivat na takve usluge kad ih nisu sposobni održat. cijene im niti nisu tolko velike ali kad od pola sata košta 135 kuna (show no mercy-slayer)zapitam se malo dal ću više ikad tamo kročit uopće
 
Girl_On_The_Edge said:
ni ja nemam bas neka pretjerano lijepa iskustva s dallasom :|
pa ih izbjegavam koliko je moguce :suck:

ja sam sve kupovaokod njih i redovito naručujem ranije singl, a oni mi ga pošaljuu roku par dana, tako da sam zadovoljan samo mi je žao što sam to kasno skužio tako da nemam No more lies, a time ni onu znojnicu
 
s dallasom imam pozitivna iskustva, a kad u zg-u uđem u dallasov shop, valjda sam im sinonim za maidene, odmah počmu vaditi sve što ima bilo koju vezu s Maidenima.

Što se tiče znojnice..... meni je i meka i rastezljiva... ne vidim di je problem...
 
s dallasom nikad nisam imao problema

nemam niti prigovora na cijene zasto bi kada je vecina led zeppelina oko 80-tak kuna
tamo sam nasao od dream theatera images and words za 71 kunu....

jos samo da malo smanje cijenu made in japana od deep purplea :D
 
MaidenMadness said:
jos samo da malo smanje cijenu made in japana od deep purplea :D

ja bi ga tek ovih dana trebao dobiti prženog, do sad sam samo imao s tog koncerta child in time (zakon mi je onaj dio gdje se onaj lik propuca) te smokeon the water
 
Ivan said:
ja bi ga tek ovih dana trebao dobiti prženog, do sad sam samo imao s tog koncerta child in time (zakon mi je onaj dio gdje se onaj lik propuca) te smokeon the water

predobar koncert , jedan od najboljih liveova ikad , bez ikakvih overdubova i studijskih dodataka , predobro
ja mislim da se ipak ženska propucala
 
Scream for me said:
predobar koncert , jedan od najboljih liveova ikad , bez ikakvih overdubova i studijskih dodataka , predobro
definitvno
nekima smeta sto je publika japanska dakle ful tiha prilikom izvodjenja pjesama alito je jos bolje jer ti daje da uzivas u majstorstvu pravog kralja rocka - ritchie blackmorea
 
Back
Top