Novi Bruceov DVD

MaidenMadness said:
definitvno
nekima smeta sto je publika japanska dakle ful tiha prilikom izvodjenja pjesama alito je jos bolje jer ti daje da uzivas u majstorstvu pravog kralja rocka - ritchie blackmorea

ma bolje da je tiha pa da čujem blackmorea i gillana nego njihovo prdekanje
 
Super sto smo on-topic vec par stranica :D

Na screamforme.com je objavljen intervju sa Bruceom u povodu novog dvd-a. Uglavnom, kaze da mu se Dive Dive Live zapravo uopce ne svidja, da je atmosfera ocajna, da je koncert bio sranje zbog video-ekipe koja je donijela pun quratz kamera, te su pola ljudi stjerali od pozornice da bi bilo mjesta za njih. No, nije to sve - zali se i na publiku, da je bila bezveze. To je u redu, sto se mene tice. Ali kasnije kaze da su zadnju svirali Fog On The Tyne (obrada neke pjesme iz '70-ih) - na pitanje kako je publika reagirala, odgovorio je "nije nas bilo briga".

IMO, to nije u redu reci, malo previse arogantno od njega.
 
Gul_Ranek said:
Super sto smo on-topic vec par stranica :D

Na screamforme.com je objavljen intervju sa Bruceom u povodu novog dvd-a. Uglavnom, kaze da mu se Dive Dive Live zapravo uopce ne svidja, da je atmosfera ocajna, da je koncert bio sranje zbog video-ekipe koja je donijela pun quratz kamera, te su pola ljudi stjerali od pozornice da bi bilo mjesta za njih. No, nije to sve - zali se i na publiku, da je bila bezveze. To je u redu, sto se mene tice. Ali kasnije kaze da su zadnju svirali Fog On The Tyne (obrada neke pjesme iz '70-ih) - na pitanje kako je publika reagirala, odgovorio je "nije nas bilo briga".

IMO, to nije u redu reci, malo previse arogantno od njega.

meni se čini zakon to što je rekao, napokon neki njegov drukčiji intervju, ai čini mi se ful iskreno. nije baš arogantno :banana:
pa i on može koji put reći da mu je publika bila sranje, ne može non-stop samo govorit great, amazing itd
 
Pa dobro, nemam ja nista protiv toga da kaze da je publika sranje. Jedino mi se ne svidja sto kaze "nije me bilo briga sto misle o pjesmi", tu je malo pretjerao sa pljuvanjem.

U zadnje vrijeme mi se cini da je postao dosta ogorcen na sve - sjetite se samo onog napada na Britney Spears na Rock In Rio, a kasnije i onog pljuvanja po Ozzyju... Mozda postaje paranoican?
 
Gul_Ranek said:
U zadnje vrijeme mi se cini da je postao dosta ogorcen na sve - sjetite se samo onog napada na Britney Spears na Rock In Rio

pa to je pokazatelj da mu je jdnostavno svejedno što oni misle ako je on time zadovoljan. i to mi je fora jer pokazuje da im se ne uvlači u guzicu. a šta je bilo to sa Britney i rock in rio-m? jer to bilo 2001?
 
Ivan said:
pa to je pokazatelj da mu je jdnostavno svejedno što oni misle ako je on time zadovoljan. i to mi je fora jer pokazuje da im se ne uvlači u guzicu. a šta je bilo to sa Britney i rock in rio-m? jer to bilo 2001?
da, bilo je 2001, samo je isjeceno na oficijalnom DVDu.... Nisam ni ja 100% upucen, ali nabavi bootleg tog koncerta, na njemu je dokumentirano

edit: btw, iako je OT, sam da napisem da Halford iduce godine izdaje Rock in Rio DVD (kada je uz nastupao kao specijalni gost Maidenima)
 
Gul_Ranek said:
Pa dobro, nemam ja nista protiv toga da kaze da je publika sranje. Jedino mi se ne svidja sto kaze "nije me bilo briga sto misle o pjesmi", tu je malo pretjerao sa pljuvanjem.

svakom ponekda prekipi ;)
vjerovatno zvuci grublje nego sta je trebalo zvucati

Gul_Ranek said:
U zadnje vrijeme mi se cini da je postao dosta ogorcen na sve - sjetite se samo onog napada na Britney Spears na Rock In Rio, a kasnije i onog pljuvanja po Ozzyju... Mozda postaje paranoican?

Kako to mislis paranoican?koji napad na Britney Spears? :shock: she's my favorite singer!!!!! :shock: :D LOL :suck:

immortalbrintey9zm.jpg
 
e samo da se vratim na made in japan.... znate tko ga je producirao.... Martin Birch.... ful se vidi poveznica tog albuma i live after death (dva najbolja live albuma ikad)

A što se tiče martinovog prvog live uratka sa maidenima zove se Maiden Japan

Dakle:

Made in Japan
Maiden Japan

nešto mi tu zvuči slilčno :p
 
Maiden croatia said:
e samo da se vratim na made in japan.... znate tko ga je producirao.... Martin Birch.... ful se vidi poveznica tog albuma i live after death (dva najbolja live albuma ikad)

A što se tiče martinovog prvog live uratka sa maidenima zove se Maiden Japan

Dakle:

Made in Japan
Maiden Japan

nešto mi tu zvuči slilčno :p

u pa to je feeeeest stara informcija, ja sam ju se bojao napisat jer sam mislio da ju svi znaju.
a maideni su namjerno napravili ovu promjenu slova jer su svi rekli da im je made in japan najbolji live album koji su čuli i da sanjaju da jednom oni snime nešto tako dobro
 
Maiden croatia said:
e samo da se vratim na made in japan.... znate tko ga je producirao.... Martin Birch....

kao i večinu (gotovo sve) najbolje albume deep purplea
 
Snake said:
da, bilo je 2001, samo je isjeceno na oficijalnom DVDu.... Nisam ni ja 100% upucen, ali nabavi bootleg tog koncerta, na njemu je dokumentirano

edit: btw, iako je OT, sam da napisem da Halford iduce godine izdaje Rock in Rio DVD (kada je uz nastupao kao specijalni gost Maidenima)

nisam znao da je šta rezano s koncerta???? mislio sam da su ostavili cijeli koncert u komadu.
btw. šta znači OT?
a što je halford pjevao s maidenima?
i daj napiši za britney, što je bruce rekao, jer trebat će vremena dok ja nabavim bootleg
 
Ivan said:
nisam znao da je šta rezano s koncerta???? mislio sam da su ostavili cijeli koncert u komadu.
btw. šta znači OT?
a što je halford pjevao s maidenima?
i daj napiši za britney, što je bruce rekao, jer trebat će vremena dok ja nabavim bootleg

OT - off topic ili on topic , ovisi u kojem se kontekstu primjenjuje :wink:
 
Ivan said:
nisam znao da je šta rezano s koncerta???? mislio sam da su ostavili cijeli koncert u komadu.
btw. šta znači OT?
a što je halford pjevao s maidenima?
i daj napiši za britney, što je bruce rekao, jer trebat će vremena dok ja nabavim bootleg
nije Halford pjevao nista s Maidenima, nego je (bend) bio specijalni gost na festivalu.... svirali su prije Maidena, imam taj divx
 
jel je tko slučajno kupio original dvd?
ili ako ima tko kopiju tražim kandidata da mi sprži, please
 
Back
Top