Novi Bruceov DVD

Onda bi i moglo licit na nesto, povlacim sumnje. Samo da se Steve Harris ne priblizi snimci sa svojim epilepticarskim stilom montaze :D
 
Gul_Ranek said:
Onda bi i moglo licit na nesto, povlacim sumnje. Samo da se Steve Harris ne priblizi snimci sa svojim epilepticarskim stilom montaze :D
buhahahahaha :evil: :suck:
dobra
btw, to bi mi baš trebalo sjest nakon šta dobijem stipendiju ;)
juhuuuuuu :banana:
 
Pa zato jer je to prevrsilo svaku mjeru, pretjeruje sa tom svojom montazom, milijun razlicitih slicica u sekundi.
 
Gul_Ranek said:
Pa zato jer je to prevrsilo svaku mjeru, pretjeruje sa tom svojom montazom, milijun razlicitih slicica u sekundi.

Da, to imas pravo, nemozes na miru pogledat neku dobru solazu ili nickov prijelaz...
 
Gul_Ranek said:
Pa zato jer je to prevrsilo svaku mjeru, pretjeruje sa tom svojom montazom, milijun razlicitih slicica u sekundi.

i to ima svojih ljepota
STEVE JE ZAKON
 
Rainmaker_RI said:
Moras imat dosta dobar vid da to primjetis LOL
:D LOL dobra ;)
ironično je to šta me na sistematskom od faksa doktorica htjela poslat okulisti !! :x LOL
 
Scream for me said:
ja sam ga naručio već u nedjelju :wink:

ja ne, ali mislim ga kupiti. čisto da vidim Brucea u dokumentarcu bez maidena , ali bilo bi fora tako vidjet i ostale
 
Scream for me said:
misliš koncerti :) :wink:

da, više me zanima dio gdje su mu pjesme i nastupi nego ono gdje će ričat (iako me i to zanima), ali nije isto gledao samo Brucea i njegove intervjue 6 sati, kao i gledat maidene gdje bi ga npr. na dvd-u od 6 sati Brucea stalno bilo, ali ne bi bilo samo njega kao što će ovdje biti,ali dobro
 
Ivan said:
da, više me zanima dio gdje su mu pjesme i nastupi nego ono gdje će ričat (iako me i to zanima), ali nije isto gledao samo Brucea i njegove intervjue 6 sati, kao i gledat maidene gdje bi ga npr. na dvd-u od 6 sati Brucea stalno bilo, ali ne bi bilo samo njega kao što će ovdje biti,ali dobro
pa to je normalna stvar :wink:
 
Back
Top