Iron Maiden vs Metallica

pa za tebe i mene da ali za nekoga ne , razumiješ , nekome se diže kosa na glavi kad staviš maidene u rečenicu sa priestom ili metallicom ili pak nekim trećim bendom...i ja ga razumijem donekle :wink:
 
naravno...o ukusima se ne raspravlja...ali posto je ovo maiden forum ja sam iskoristio to pravo...za mene su maiden daleko najjaci bend i ne mogu ih ni sa kime usporedjivati
 
vjerujem da je tako i za 99% ljudi na ovom forumu , znam da maideni nisu bend , oni su mi jednostavno dio srca :wink:

ali kao što rekoh , ima sigurno ljudi na ovom forumu koji vole oba benda i koji ih ne mogu uspoređivat
 
to je ono sto u osnovi svaku ovakvu raspravu cini suvisnom...svaki od nas ima neki rejting za svaki bend ali to je toliko subjektivno da je nemoguce o tome raspravljati na bazi nekakvih glazbenih parametara ili broja prodanih albuma
 
pa upravo tako , zato i vs topici jesu najdebilnija stvar na svijetu jer se uvijek kose sa osobnim ukusima :wink:
 
ja ću biti primitivan pa ću reći da su Maideni objektivno bolji band..... u svim segmentima u kojima bi se neki bendovi mogli odmjeravati. Mislim da je metallica jedino bolja u prodanim albumima zbog koketiranja sa mainstream glazbom....
 
ma, i bruce je jednom rekao nešto u stilu, mi smo bolji glazbenic, bolji....
postao sam to tu negdje, bilo je to dugo na maiden fansu
 
E ajmo otvoriti topic BEČKI fu***ng DJEČACI vs. BORKNAGAR?
E ajmo uspoređivati prdac u vručije(namjerna greška) svibanjsko, maglovito jutro s slavujevim pjevom.

Ovo postaje šupak-net polako.
 
Evo ovako,našao sam baš ovu temu...nekako mi je najbolje za to..znam da nema veze sa MAIDEN-ima...ali nema veze..meni treba ovako ako neko ima Bootlege od Metallice (video) pa da bi bio voljan TRADE-ati...jer to mi hitno treba..(stavio sam ovo i na www.cmar-net.org) da se zna...ali vidim da ima par ljudi koji voole Metalicu pa pitam..

Unaprid fala... :D
 
nemam bootlega,al imam dost dvda,mada imam sa rockamringa06,al to nije bootleg jer je mtv snimo,el? men treba metallica sa nova rocka ove godine!
 
čmarec said:
nemam bootlega,al imam dost dvda,mada imam sa rockamringa06,al to nije bootleg jer je mtv snimo,el? men treba metallica sa nova rocka ove godine!

E to bi mi trebalo sa ROCK AM RINGA 2006,što još imaš od DVD-ova?
 
Back
Top