Iron Maiden vs Metallica

Maiden croatia said:

ma to je malo grub način za izreći takvo što. nije diktirao više ga je poticao/gurao do krajnjih granica izdržljivosti

dobro, postavlja se pitanje bi li ikad bruce bio takav pjevač da nije bilo martina, i postavlja se pitanje gdje bi danas maidenima bio kraj da je martin još s njima. (ne kažem niti jednu riječ protiv kevina)
ALI MARTIN JE CAR, to stoji
 
Rainmaker_RI said:
Danas je bit "metalac" relativan pojam.

ave marija

i za ono da danas na svakom koraku susretnes nekog metalca ili gotičara, ali dobro...metalci jos i pristojno izgledaju kad vidis gotičare
 
arijana1807 said:
ave marija

i za ono da danas na svakom koraku susretnes nekog metalca ili gotičara, ali dobro...metalci jos i pristojno izgledaju kad vidis gotičare

Metal se ne nosi nego se slusa
 
evo još jedne cili mili teme...
ali ajde. imam vremena.

osobno smatram da se metalica i maideni ni po čemu ne mogu uspoređivati, niti žanrovski, niti neznam kako (prosvjetlite me)..
Sad but true LOL ;)
Nego, nije u redu pljuvati po Metallici, jer su James i ekipa napravili jako dobar posao... koliko je utjecajan bio Maidenov TNOTB, toliko je i Master of Puppets ili jedan ...And justice for all...
Ja bi se, iskreno, osjećala jako zakinuto da nisam poslušala jedan Black Album ili S&M ... za St.Anger ponavljam onu moju poznatu rečenicu da kad sam ga stavila u player sam skužila zašto sam ga dobila na poklon ;) opet, sad but true :cry: :cry:

Ne da želim pljuvat po metlici, ali i njihovu se karijeru može obuhvatiti u 2 rečenice, tj njihov raspad: na početku karijere nisi vidio Larsa od bubnjeva, sada ne vidiš bubnjeve od larsa... a i ona famozna izjava na mtv-u: Old fans, fuck off if you don't like the new album, we dont need you ....

mislim da je takvo nešto jako nisko. samo čekam dan kad bude, old fans we need you pa kad mu netko isfura u facu "fuck off lars"

eto toliko ...

a ovo šta se tiče metalaca i svega toga... Ivane mislim da svi znamo da si dosta isključiv, ali svrstati jedne Judase "stupanj niže" je glupo. sorry ali totalno si fulao. (a ja baš nabavila ploču Painkillera) ;) Isto vrijedi i za Helloween ;)

Metlica će, kao i Maideni, ostati jedan od najpoznatijih metal bendova, zato jer oba imaju jaaaako dobru reklamu i više manje svi metalci počinju sa njima... rijetko ćeš naći blekera koji nezna šta je to Fear of the dark, ali ćeš zato lako naći hevijanera ili powertijanera koji nikad nije čuo za Corpi Clani npr ... LMAO ... sve je to stvar promocije :D
 
Metlica = thrash(u ranijoj fazi i speed metal) metal
Maideni Judasi = heavy metal
Kako se uopće mogu muzički uspoređivati Maideni i Metallica? To je kao da uspoređujete Škorinu Milo Moje i Satyricon Mother North.(malo ekstrema da vam bude jasnije)
Ne križati žanrove!!!!!!!!
 
Rainmaker_RI said:
Metal se ne nosi nego se slusa

Svaka čast!Npr,onaj tko me ne pozna nikada po izgledu nebi rekao da sam metalka iako jesam,skroz...i to od kad znam za sebe!!!Oblačim se normalno,uglavnom sportski,osim što furam maiden majice(to-pod obavezno),tu i tamo neki tamniji traper,normalna jakna i brijem.....

A ono ... Metallica versus Maideni...Čemu?Zašto?Maideni su Maideni a Metallica (za mene završena priča) koja je već ostavila svoj utisak u svijetu metala (thrash) i That's all folks!

Maideni idu dalje.... :edmetal:
 
kad smo već kod metal oblačenja:
baš ovih dana su mi fora narančaste majice :wink:
 
ewox said:
Svaka čast!Npr,onaj tko me ne pozna nikada po izgledu nebi rekao da sam metalka iako jesam,skroz...i to od kad znam za sebe!!!Oblačim se normalno,uglavnom sportski,osim što furam maiden majice(to-pod obavezno),tu i tamo neki tamniji traper,normalna jakna i brijem.....

quote]

i salute you
:banana:

zivcira me etiketiranje po tome kak se ljudi oblace.
zato kaj ja furam sve crno sad sam neki jebeno gotičar... marš u p........
 
arijana1807 said:
ewox said:
Svaka čast!Npr,onaj tko me ne pozna nikada po izgledu nebi rekao da sam metalka iako jesam,skroz...i to od kad znam za sebe!!!Oblačim se normalno,uglavnom sportski,osim što furam maiden majice(to-pod obavezno),tu i tamo neki tamniji traper,normalna jakna i brijem.....

quote]

i salute you
:banana:

zivcira me etiketiranje po tome kak se ljudi oblace.
zato kaj ja furam sve crno sad sam neki jebeno gotičar... marš u p........



LOL LOL LOL
 
evo malo listam ovu vasu debatu...ljudi ja obozavam metallicu priest i helloveen...ali brate nemojte mi ih stavljati u istu recenicu sa bogovima...ostalo su bendovi a druzina stiv harrisa je svemir....o ukusima se ne raspravlja ali za mene vise vrijedi seventh son nego sve drugo snimljeno u povijesti metala zajedno
 
Back
Top