Iron Maiden vs Metallica

Ivan said:
ok, mislio sam stupanj niže po tome kako ja èujem od ljudi. veèina metalaca sluša maidene ili metallicu, zato sam i stavio baš ovakvu temu.
pa nije bas tako
sta je s blackerima, death metalcima, i slicnima kojima maideni i metallica ne predstavljaju neke bogove
 
MaidenMadness said:
pa nije bas tako
sta je s blackerima, death metalcima, i slicnima kojima maideni i metallica ne predstavljaju neke bogove
Da, black i death metalaca ima stvarno puno! Ne možeš proæi ulicom da ne udariš u nekog! :D

I ruku na srce, Heloween je dva stupnja niže a Judas je tu negdi!

Metallica je definitivno najveèa iako ih baš ne preferiram! Kod veèine laika oni su sinonim za metal!
 
ma da, neupuæenima kad kažeš da slušaš metal odmah kažu da slušaš metallicu . jadna nacija
 
Thorin Oakenshield said:
Ja bih rekao da ih ima podjednako ko i onih koji slušaju heavy ili power.
I beg to differ! Mislim da ih definitivno nema toliko! Samo što su veoma uoæljivi u javnosti! LOL
 
Urizen said:
I beg to differ! Mislim da ih definitivno nema toliko! Samo što su veoma uoæljivi u javnosti! LOL
Ne može. :D
Ja ti ozbiljno govorim. Na jednom forumu koji obuhvaæa metal u cijelosti je bio poll i otprilike isto je bilo z asvaki podžanr.

"Ti si metalac? Onda si sigurno èuo Nothing Else Matters!" :roll:
 
Nije bilo lako 1991(?) kad je izašao Black album, kad su i ljudi koji nemaju dodira s rock glazbom slušali Metallicu.
 
pa danas je slicna situacija
ali jebi ga mislim da ljudi u glazbu ulaze postepeno da rijetki mogu odmah poceti sa ajmo reci morbid angelom
valjda ce biti neka faza koja ce tome prethoditi valjda ce evolouirati do te faze
pitanje je sta se dogodilo s tim ljudima koji su onda slusali metallicu
sta danas slusaju dio ih vjerovatno slusa metal a dio nista takvoga nego im se svidja samo par stvari od metallice
jebi ge svi trebaju s necim poceti
 
Mislio sam na one koji su slušali samo Black album i govorili kako je Metallica najveći metal bend. Prva 4 albuma ih nisu zanimala.

Naravno da smo svi morali na neki način u rock/metal. Ja sam u godinu dana od Bajage i Bijelog dugmeta došao do Maidena. Prije toga uopće me glazba nije zanimala.
 
MaidenMadness said:
pa danas je slicna situacija
ali jebi ga mislim da ljudi u glazbu ulaze postepeno da rijetki mogu odmah poceti sa ajmo reci morbid angelom
valjda ce biti neka faza koja ce tome prethoditi valjda ce evolouirati do te faze
pitanje je sta se dogodilo s tim ljudima koji su onda slusali metallicu
sta danas slusaju dio ih vjerovatno slusa metal a dio nista takvoga nego im se svidja samo par stvari od metallice
jebi ge svi trebaju s necim poceti

Ja npr. znam starijeg tipa koji ima Black, Load i Reload a danas sluša Linkin park, Limp Bizkit, i Eminema! Dok je Metallica bila u trendu, ljudi su je slušali! Danas su Eminem i nu-metal u trendu!

Takvi ljudi nemaju glazbeni niti bilo kakav identitet! Metal ne treba takve "prolazne".
 
Thorin Oakenshield said:
Ja nikad nisam slijedio neki trend niti ikada hoæu. Koja je fora? Slušaš muziku koja je "popularna", bila ona dobra ili ne.

Budi svoj! :D

Nije li to bia neèiji politièki slogan! :err:
 
Urizen said:
Budi svoj! :D

Nije li to bia neèiji politièki slogan! :err:
ma to je bila ona glupa pjesmica koja je bila na pocetku udzbenika vjeronauka za 3. i 4. razred gimnazije

budi svoj oh budi svoj :|

:err:
 
MaidenMadness said:
ma to je bila ona glupa pjesmica koja je bila na pocetku udzbenika vjeronauka za 3. i 4. razred gimnazije

budi svoj oh budi svoj :|

:err:

hmm, ne sjeèam se toga ali mislim da su pašaliæ i tuðman jr. imali to kao slogan na prošlim parlamentarnim izborima koje su dobrano popušili LOL
 
Urizen said:
hmm, ne sjeèam se toga ali mislim da su pašaliæ i tuðman jr. imali to kao slogan na prošlim parlamentarnim izborima koje su dobrano popušili LOL

Naravno kad su ih ljudi polušali i bili svoji. LOL
 
Back
Top