Iron Maiden vs Metallica

BruceWithMetallicasCd.jpg
 
Ova je slika odgovor na ono što sam govorio o pomaganju Harrisa na MOP albumu, te njegovog imena na prvoj verziji originalnog bookleta, a kako možete vidjeti u najnovijem izdanju knjige Run to the Hills, Nicko i Lars su svirali skupa na jednom koncertu Maidena u Americi. Tamo ima slika u knjizi.
 
Lansiram odjeb na sve vase neko vs. neko teme!

Zasto bi se trebalo raspravljat koji je bend bolji od kojeg u tom i tom pogledu!?

Slusaj sta oces i sta ti se svidja i to je to, makar to bili i Village People ili Mili Vanili.

Jebale vas teme ala Iron Maiden vs. Metallica, Iron Maiden vs. Judas Priest, Metallica vs. Megadeth i takve stvari!
 
Nemam ništa protiv metallice, al ne slušam jer nije to nešto što zadovoljava moj ukus.
A to što je danas u trendu itd. to su bendovi za djecu (LP,SOAD , Tokio Hotel itd), a najveći fanovi su im klinci koji ih žestoko brane po chatovima i forumima, misleći kako su odrasli s time što slušaju, a zapravo su tobovi današnjeg svijeta koji je komercijalan i u kojem svi slušaju u tuđe dvorište ne bi li čuli što taj sluša.
 
metallica je imala svoju eru koja je šta se kvalitetnog stvaralaštva tiče odavno završila .

mislim da će rijetko koji bend ponovit smeće kao što je st.anger , takvo što se teško dostiže no isto tako njihovih prvih 5 albuma se također teško dostiže no u pozitivnom smislu

load/re load su također solidni albumi no meni tu metallica totalno gubi doticaj s onime što je prie bila
 
Scream for me said:
mislim da ?e rijetko koji bend ponovit sme?e kao ?to je st.anger

Vidis, meni je to stvarno dobar album. A slu?am Metallicu tri godine i to je prvi bend koji sam poceo slusati od metala... Ni meni se u pocetku nisu svidjali Load, ReLoad i St.Anger, ali kada poslusas St.Anger jos koji put, vidis da je taj album stvarno dobar s obzirom na atmosferu u bendu koja je bila za vrijeme snimanja...

Tko je pogledao Some Kind Of Monster dvd znat ce o cemu pricam. :)
 
Pakaa said:
Vidis, meni je to stvarno dobar album. A slu?am Metallicu tri godine i to je prvi bend koji sam poceo slusati od metala... Ni meni se u pocetku nisu svidjali Load, ReLoad i St.Anger, ali kada poslusas St.Anger jos koji put, vidis da je taj album stvarno dobar s obzirom na atmosferu u bendu koja je bila za vrijeme snimanja...

Tko je pogledao Some Kind Of Monster dvd znat ce o cemu pricam. :)

nažalost sam ga poslušao i previše puta i pogledao dvd dosta puta , dvd mi je jako dobar i čovjek stvarno dobiva drugačiju sliku nakon što ga odgleda no meni je i dalje taj album smeće totalno. nema nijedne solaže , snare se čuje ko lonac a riffovi su za metallicu preloši no album je tekstualno jako dobar.
imam preko 100njak bootlega od metallice što sa starih turneja što sa zadnje i album zvuči tri puta bolje live nego na cd-u , na cd-u mi zvuči kao totalno govno i to mišljenje imam već dobre tri godine -
nemoj se ti uvrijedit no mja svoje mišljenje o tom albumu neću mjenjat u tako skorije vrijeme...poslušao sam ga previše puta te čak sviram neke stvari s tog albuma zbog ljudi u bendu no i dalje mi je to najslabija karika metallicine karijere koja je nekad bila savršena

inače posjedujem sve metallica dvd-e uključujući sve spotove i preko 100injak bootlega tako da znam o čemu govorim.

ovo što je metallica danas je samo blijeda reinkarnacija nekadašnjeih metal bogova
 
metallica danas je potpuna dijametralna suprotnost odlicnog benda od prije 15-20 godina, pogotovo glazbeno..... al tako ti je kad ti producent diktira kako sta da radis, a ne ti njemu...... mislim, ko je jos vidio skidati donje kozice na bubnjevima (zato i ima zvuk ko da na šerpama lupa)....... opet kazem, metallica je trebala okaciti gitare o zid nakon '93, bar bi ostali medju najboljim.......
 
pa o tome govorim , smatram da ih je bob rock u totalna govna odveo nakon black turneje , sa tom veličanstvenom turnejom su trebali završit i bili bi jedan od najvećih bendova ikad...
al dobro , što je tu je , ako se njihovim fanovima sviđa ovo što rade neka onda uživaju :wink:
 
ja ih ne volim ni približno toliko kao vi, ali gledam optimistično i nadam se da će i oni izdati sad još jedan barem dobar album
 
Scream for me said:
pa niti je ih ne volim preveč...štoviše , nakon blacka ih ne podnosim organski

ma ja imam par frendova koji ih obožavaju tak da ih mogu podnijet, ali da ću ih doma slušat često, ne.
 
moj frend/gitarist ih sluša otkad se takoreć rodio pošto mu je brat stariji jedno 9 godina i on ih je slušao a ovaj danas ima 18 godina i ogroman je fan pa zbog njega ih i sviramo uostalom , da se mene pita 0 od toga LOL
 
Scream for me said:
moj frend/gitarist ih sluša otkad se takoreć rodio pošto mu je brat stariji jedno 9 godina i on ih je slušao a ovaj danas ima 18 godina i ogroman je fan pa zbog njega ih i sviramo uostalom , da se mene pita 0 od toga LOL

mene živciraju njihove stvari a la Fuel
 
Ivan said:
ja ih ne volim ni približno toliko kao vi, ali gledam optimistično i nadam se da će i oni izdati sad još jedan barem dobar album
hoce, kada promijene postavu tuto kompleto.........

btw, ovaj novi album bi i mogao dobar biti, u punk/country domeni
 
as i said before! metallica je sjebala s zadnjim albumom al kad ih gledate live nikog neće ostavit ravnodušnim,bez obzira što mislite o njima sad!
 
Scream for me said:
na?alost sam ga poslu?ao i previ?e puta i pogledao dvd dosta puta , dvd mi je jako dobar i ?ovjek stvarno dobiva druga?iju sliku nakon ?to ga odgleda no meni je i dalje taj album sme?e totalno. nema nijedne sola?e , snare se ?uje ko lonac a riffovi su za metallicu prelo?i no album je tekstualno jako dobar.
imam preko 100njak bootlega od metallice ?to sa starih turneja ?to sa zadnje i album zvu?i tri puta bolje live nego na cd-u , na cd-u mi zvu?i kao totalno govno i to mi?ljenje imam ve? dobre tri godine -
nemoj se ti uvrijedit no mja svoje mi?ljenje o tom albumu ne?u mjenjat u tako skorije vrijeme...poslu?ao sam ga previ?e puta te ?ak sviram neke stvari s tog albuma zbog ljudi u bendu no i dalje mi je to najslabija karika metallicine karijere koja je nekad bila savr?ena

ina?e posjedujem sve metallica dvd-e uklju?uju?i sve spotove i preko 100injak bootlega tako da znam o ?emu govorim.

ovo ?to je metallica danas je samo blijeda reinkarnacija nekada?njeih metal bogova

Ma di bi se ja uvridija... e! Samo kazen ono, nisan ja zna koliko si ti puta poslusa taj cd, pa san napomenija da bi se moglo poslusat jos koji put. Tako je bar bilo sa mnon, u pocetku mi se nije svidija, ali mi svakin slusanjen postaje sve bolji...

Samo se ti drzi svoga misljenja... svijet ne bi ni vridija da se svi u svemu slazu! :)
 
Snake said:
metallica danas je potpuna dijametralna suprotnost odlicnog benda od prije 15-20 godina, pogotovo glazbeno..... al tako ti je kad ti producent diktira kako sta da radis, a ne ti njemu...... mislim, ko je jos vidio skidati donje kozice na bubnjevima (zato i ima zvuk ko da na šerpama lupa)....... opet kazem, metallica je trebala okaciti gitare o zid nakon '93, bar bi ostali medju najboljim.......

razlika je od producenta do producenta, jer da nije martin birch diktirao, ponavljam, diktirao maidenima kako da sviraju, ne bi bilo ni blizu ovog što jesu...

Martin je bog
 
Kazete da su se trebali raspasti nakon Blacka? Onda ne bi bilo velicanstvenog Loada sa onim prejebenim soundom SVEGA - od gitara do bubnja i Jamesa (na tom albumu nema nijedne lose pjesme osim Mama Said koja, istina, ima jako dobar tekst), niti jos velicanstvenijeg S&M-a.
 
Back
Top