Iron Maiden - Ljubljana, 2. lipnja 2007: Pitanja

hihihi ko to nebi Lauren da bude predgrupa e mala je zakooooooon she rocksssssssssss meni je bas odgovaralo da samo ona bude prije maidena ,, taman toliko mogu izdrzat kliko maideni traju vec posli dehidracija i opci umor nastupaju pa ko bi sad i neku predgrupu od sat vrimena slusa ,,, mala mi je taman hehe i vremenski i sve :)
a bila san lani s vlakon u sloveniji i ima ih dosta cesto i da mislin negdi oko 150 kn da je bila povratana al bit ce i organizirano dosta toga samo ja neznan zbog posla jos kako cu to izvest,,
e ma sta na zaobilaze bili su oe 2003,,, u sloveniji zadnji pu 2000 a u srbiji na somewhereu soooooooooooooooo ;) a svi dobro znamo di zivimo i kliko cesto nan veliki bendovi dolaze tu,,,, maideni idu di ih se zovne a ne di njima padne na pamet uvik ;) dont blame them :)
Axy: LOL
Bobo: :? .... LOL
Axy: :?
hihi zakon ste e kako se zbunjujete i zajebajte 2 u 1 :)
cheers
 
LOL Nitko ništa nije rekao za malu Lauren,sve 5 u vezi nje osobno,nego njezina glazba i ono što ona izvodi je za teenagere koji slušaju pop/rock.Nisam je gledala live ali sam ju poslušala na njezinom web siteu nadajući se koječemu drugačijem... :|
Kao što je već netko napisao,Lauren je najisplativija i najeftinija opcija :wink: ...i znalo se da će ona biti predgrupa u Ljubljani...(votever :( ...)

LOL
 
ewox said:
LOL Nitko ništa nije rekao za malu Lauren,sve 5 u vezi nje osobno,nego njezina glazba i ono što ona izvodi je za teenagere koji slušaju pop/rock.Nisam je gledala live ali sam ju poslušala na njezinom web siteu nadajući se koječemu drugačijem... :|
Kao što je već netko napisao,Lauren je najisplativija i najeftinija opcija :wink: ...i znalo se da će ona biti predgrupa u Ljubljani...(votever :( ...)

LOL
hihi ja ne slusan pop/rock al mi ej mala zakon hehe bas je vesela atmosfera bila hihi sta fali jebemu :banana: al ozbiljno meni je bas dobra bila ... vidjeh je live 3 puta i volila bi da bude i u slo ;) LOL a i bolje to nego neki nu metal ;) she rocks :)
 
Dickinson's legacy said:
hihi ja ne slusan pop/rock al mi ej mala zakon hehe bas je vesela atmosfera bila hihi sta fali jebemu :banana: al ozbiljno meni je bas dobra bila ... vidjeh je live 3 puta i volila bi da bude i u slo ;) LOL a i bolje to nego neki nu metal ;) she rocks :)

Ma,votever,kak je,je!Barem ostaje sve u obitelji,šta ne?! :D Harris LOL
 
Evo da se i ja pofalim da je karta, s strane prodavača, uspješno zamijenjena za hrvatsku monetarnu valutu, kunu, s moje strane. Al majke im ga nabijem 56 eura!??!?!?
 
upravo frendica i ja odlucile da se ide
recite vi meni kakva je prognoza s prodajom karata? jerbo spickah zadnju placu i sad moram kukat do otprilike 20.5.
hoce li ponestat?
 
Girl_On_The_Edge said:
upravo frendica i ja odlucile da se ide
recite vi meni kakva je prognoza s prodajom karata? jerbo spickah zadnju placu i sad moram kukat do otprilike 20.5.
hoce li ponestat?
Sumnjam. 56 eura nije baš privlačna cijena svakom metalcu već samo fanovima. Ali bi ti bilo okej da se snađeš nekako i za malo prije, zlu ne trebalo.
 
likvor said:
Sumnjam. 56 eura nije baš privlačna cijena svakom metalcu već samo fanovima. Ali bi ti bilo okej da se snađeš nekako i za malo prije, zlu ne trebalo.
nadajmo se da je tako ,,,, ja jos nisan uzela kartu,, nezna n ni ocu li moc ic zbog posla al ako ikako bude moguce im there :edmetal:
 
Konačno sam i ja kupila karte za sebe i prijatelje(eventim.si rocks!)!Jest da me je to došlo 222Eura al,bolje i tako nego neko obečanje pa onda moje ludo radovanje... LOL Vidimo se!
 
Back
Top