Iron Maiden - Ljubljana, 2. lipnja 2007: Pitanja

Dobro, svi znamo da nas Maideni po drugi put zaobilaze, prvo s desne a sad s lijeve strane. Baš mi je žao šta nisam iša u Beograd, čitao sam s čmarneta da je bilo zaista dobro. :)

Ali u Ljubljanju sam odlučio ići, iako je karta skupa - 55 eura ( blizu 400 kuna). Dok je za Beograd toliko gotovo stajao cijeli aranžman - računajući i prijevoz.

Sad me par stvari zanima:

- ja nemam pasoš ( a uvijek sam ga mislija napravit bemu), pa me zanima hoču li nekako moći u Sloveniju bez njega, čuja sam da za vrjeme turističke sezone možeš u Sloveniju i s osobnom iskaznicom, šta vi mislite?

- zanima me kakvih organiziranih prijevoza ima za Ljubljanu i koliko košta, evo ja sam sa područja Splita i mislim da bi san-diego tours mora nešto napravit u vezi s tim. Nešto je Stipe govorija na cmarnetu da oni koji nisu išli u Beograd možda će imat slobodan prijevoz????

-i zanima me hoče li karte biti snižene, znam da je nastup na stadionu pa će organizacija biti raskošnija

-i zanima me koliko stadion ima kapaciteta mjesta

-i zanima me dali itko zna tko će biti predgrupa, nadam se ne Lauren... :x
 
Blasius Pascalus said:
- ja nemam pasoš ( a uvijek sam ga mislija napravit bemu), pa me zanima hoču li nekako moći u Sloveniju bez njega, čuja sam da za vrjeme turističke sezone možeš u Sloveniju i s osobnom iskaznicom, šta vi mislite?

Osobna karta ti je dovoljna za Italiju, Sloveniju i Madjarsku. Provjereno.

Blasius Pascalus said:
- zanima me kakvih organiziranih prijevoza ima za Ljubljanu i koliko košta, evo ja sam sa područja Splita i mislim da bi san-diego tours mora nešto napravit u vezi s tim. Nešto je Stipe govorija na cmarnetu da oni koji nisu išli u Beograd možda će imat slobodan prijevoz????

Za San diego tours ne znam. Za Stipine aranzmane mozes sve procitati na forumu hrvatskog IM FC-a. Vjerojatno ce biti organiziran prijevoz iz Zagreba (o tome mozes vidjeti na cmar netu i eventim podaji karata).

Blasius Pascalus said:
-i zanima me hoče li karte biti snižene, znam da je nastup na stadionu pa će organizacija biti raskošnija

Cijena karata je kakva je. Zasto bi je snizavali?

Blasius Pascalus said:
-i zanima me koliko stadion ima kapaciteta mjesta

Ne znam tocno. Mislim do 10,000 zbog toga sto je mali i u losem stanju.

Blasius Pascalus said:
-i zanima me dali itko zna tko će biti predgrupa, nadam se ne Lauren... :x

Najvjerojatnije jer je najeftinije. ;)
 
Bas kao sto je BoBo rekao, u Sloveniju se bez problema moze samo sa osobnom iskaznicom.

Stipe je rekao da ce besplatan put imati oni koji JESU isli u Beograd sa njim.
 
Rečeno je da će na forumu IM FC-a sutra biti detaljno o prijevozu i ulaznicama za Ljubljanu...
 
Jel možda zna netko svako koliko često busevi ili vlakovi iz ZG idu u Ljubljanu??? Ide li itko organiziranm prijevozom iz Splita, ti Bobo?
 
Ja idem sa vlakom pa evo vozni red.
Iz zg za slo 5:55,7:50,9:44,13:15,18:10,21:05,23:40

Iz slo za zg 2:00,6:15,8:35,14:08,17:45,21:05,21:45

Ako još netko planira sa vlakom nek javi.
 
Blasius Pascalus said:
Jel možda zna netko svako koliko često busevi ili vlakovi iz ZG idu u Ljubljanu??? Ide li itko organiziranm prijevozom iz Splita, ti Bobo?

Vozni red za vlak si dobio.

http://www.akz.hr/ .... autobusni kolodvor u Zagrebu.

Ja idem iz Mađarske i ne znam da li ce netko organizirati put iz Splita.

Ima samo jedan bus iz Zagreba u Ljubljanu dnevno, pa ti je vlak bolji. Autobusom do Zagreba i vlakom do Ljubljane. Imas povratak u 2 ujutro iz Ljubljane i onda opet u Split autobusom.
 
iole zuluf said:
Ja idem sa vlakom pa evo vozni red.
Iz zg za slo 5:55,7:50,9:44,13:15,18:10,21:05,23:40

Iz slo za zg 2:00,6:15,8:35,14:08,17:45,21:05,21:45

Ako još netko planira sa vlakom nek javi.
Ja sam mislila iz Rijeke otići vlakom, znaš možda koliko dođe karta?
 
hmm mislim axy da nije skupa znas,
bio prije par mjeseci sa povratnom i znam da nije bila skupa, provjerit cu ti,
a na istrakonu cemo popricati pa mozemo se i dogovoriti ja bi isto vlakom isao pa tako mislim da budu i jeftinije karte kada se uzme vise komada
 
Eh ja idem s frendovima s autom, kako ne želim riskirati put s "organiziranim lopov toursom", pa da pitam jel su slovneci uveli vinjete otkad su u eu? Čisto me ovako zanima da znamo isplanirati troškove.
 
Povratna karta iz zg za slo otprilike košta 150 kn ali ako nas ide više i prijavimo se kao grupa dobivamo popust.Dakle svi koji namjeravaju vlakom nek se jave!
 
Back
Top