Iron Maiden - Ljubljana, 2. lipnja 2007: Pitanja

Cmarec, prestani siriti gluposti. :D Prvo za putovnice, sad za ovo! :D To rade njihovi ekstremni nacionalisti koji su u manjini, bas kao i kod nas. Njihova vlada se ogradila od te karte.
 
staaaaaaaaaaaaaaaa djeda mraz ne postoji? pa jebemu nemoj mi još samo rec da ne postoji ni zubna vila e babinu dentjeru san rastavila samo zbog nje i sad bacan zube okolo da ne moran bubrig prodat za maidene vidit,,,, :cry: a ja san mislila da me djeda mraz nevoli kad mi nije tija donit Eddia za Bozic :?
 
Dickinson's legacy said:
staaaaaaaaaaaaaaaa djeda mraz ne postoji? pa jebemu nemoj mi još samo rec da ne postoji ni zubna vila e babinu dentjeru san rastavila samo zbog nje i sad bacan zube okolo da ne moran bubrig prodat za maidene vidit,,,, :cry: a ja san mislila da me djeda mraz nevoli kad mi nije tija donit Eddia za Bozic :?

LOL LOL

ja san ubila djeda mraza kad mi nije donia bruceove gaće :x
pa eto zašto ne postoji 8)
 
aaaaaaaaaaaa jebemu nije ti ih donija jer Bruce ne nosi gače nisi ga morala ubit zbog toga heheh ne brinen se zbog sebe toliko nego sta ce sad jadni mali amerikanci e ;)
jebemu jos malo pa ce bit SCREAM FOR ME SLOVENIA :banana:
 
Dickinson's legacy said:
aaaaaaaaaaaa jebemu nije ti ih donija jer Bruce ne nosi gače nisi ga morala ubit zbog toga heheh ne brinen se zbog sebe toliko nego sta ce sad jadni mali amerikanci e ;)
jebemu jos malo pa ce bit SCREAM FOR ME SLOVENIA :banana:

da opet ne nosi gaće jaoooooooooo onda su sve one slike u mom kompjuteru fotomontaža LOL LOL
još malo pa će bit --> "Mike je mrtva" :banana:
 
pa znaš da je djedica bija kulturan dečko i kad kažeš gače on svati mudante kad kažeš hlače unda je to ono šta si ti tila ;) ne razumi on nas dalmatince :)

baš me zanima jel Janicku noga ok :cry:
 
Dickinson's legacy said:
pa znaš da je djedica bija kulturan dečko i kad kažeš gače on svati mudante kad kažeš hlače unda je to ono šta si ti tila ;) ne razumi on nas dalmatince :)

baš me zanima jel Janicku noga ok :cry:

ma jeee :):) barem se toplo nadam da opet vidim tog legendarnog dancera u najboljem izdanju
 
To celebrate the 25th anniversary of the release of their seminal album "The Number of the Beast" and the tremendous International success of their recent album "A Matter of Life and Death", IRON Maiden's June dates will go under the banner of A MATTER OF THE BEAST SUMMER TOUR .

The band will be playing five songs from each of these albums plus many other fan favourites and will be taking out a full on stage production which will include the final appearances of Eddie's notorious tank!!

Says vocalist Bruce Dickinson; "Its always a lot of fun for us to play Summer shows. Most of the shows are outdoors with a real party atmosphere so its good to put together a set list that matches this. There has been a lot of interest in the 25th anniversary of the release of Number of the Beast so we thought it would be great to give the fans a bit of extra Beast this summer so we will play songs like 'Number of the Beast' and 'Run to the Hills' and three others from the 'Number of the Beast' album along with five songs from 'A Matter of Life and Death' and a lot of other fan favourites like 'Fear of the Dark', 'Trooper' and 'Wrathchild'. "
 
Gul_Ranek said:
Cmarec, prestani siriti gluposti. :D Prvo za putovnice, sad za ovo! :D To rade njihovi ekstremni nacionalisti koji su u manjini, bas kao i kod nas. Njihova vlada se ogradila od te karte.
da, većina njih se ni ne bi svađala oko savudrije i tih stvari samo što ima extrema, ali tako je svugdje i ne trebamo osuđivat cijeli narod
pa i slovenci su ljudi :D na kraju krajeva

Screamy said:
ma jeee :):) barem se toplo nadam da opet vidim tog legendarnog dancera u najboljem izdanju

pa za beograd je bila frka kao da neće plesat uopće, pa je sve bilo ok. nije se ubio od trčanja i plesanja ali je na razini odradio, a ovdje će biti žešći jer je prvi koncert na ''turneji''
 
koliko se ja sjećam on je u Beogradu imao nekakvu protezu oko noge i nije skoro uopće trčkarao i skakao što uopće nije niti čudo s obzirom na ozljedu
 
Screamy said:
koliko se ja sjećam on je u Beogradu imao nekakvu protezu oko noge i nije skoro uopće trčkarao i skakao što uopće nije niti čudo s obzirom na ozljedu
ma da, ali to si primjetio ti koji si ga gledao u milanu i to je primjetilo još nas 100 ljudi, a ostalima je bilo sasvim ok, jer je on svejedno bacao gitaru i te fore. normalno da je malo smirio, ali ne previše
 
Ljudi da li tko planira ići vlakom?Mogli bi kupiti pive i cugati tih dva i pol sata do ljubljane.A dok dođemo u slo možemo ići dalje cugat.
 
aleeeeeeeeeeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee Maideeeeeeeeeeeeeeeen, Maideeeeeeeeeeeeeeeeeeen....

aleeeeeeeeeeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee Maideeeeeeeeeeeeeeeen, Maideeeeeeeeeeeeeeeeeeen....

aleeeeeeeeeeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeee Maideeeeeeeeeeeeeeeen, Maideeeeeeeeeeeeeeeeeeen....



:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

wehheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jedva čekam pred i post koncertnu pivu....... :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :drunk: :drunk: :drunk:
 
likvor said:
wehheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, jedva čekam pred i post koncertnu pivu....... :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :drunk: :drunk: :drunk:

drink beer and don't give a flying fuck ;) :cheers: :cheers:
 
Back
Top