Iron Maiden - Ljubljana, 2. lipnja 2007: Pitanja

dobro ajde nemojte me sad jebat zbog ovoga,da imam dao bi sigurno! placam i rezije sam i skolarinu (faksarinu)! i jos moram trosit tu po metropoli na hleb i ostale zivotne namernice!
 
hehehehe jebiga sve je skupo samo triba znat rasporedit platu ;) i potrošit je na ono šta voliš :) al dobro ja san završila sa faxarinon pa mi je ok ;) iako se uvik nešto čuva za maidene ;)
 
10-20 minuta prije pocetka maidena cu doci najblize sto mogu, a onda kad pocne koncert idem u probijanje do prva 3 reda.
 
BoBo said:
10-20 minuta prije pocetka maidena cu doci najblize sto mogu, a onda kad pocne koncert idem u probijanje do prva 3 reda.
znači ne misliš se gurat prije lauren?

ja sam prije lauren došao do 3 reda u bg
 
Pa nema smisla jer ne mogu bez izdrzati 3-4 sata bez obnavljanja zaliha vode, a uz to dolazi do potebe za posjetom WC-a. ;)
 
BoBo said:
Pa nema smisla jer ne mogu bez izdrzati 3-4 sata bez obnavljanja zaliha vode, a uz to dolazi do potebe za posjetom WC-a. ;)
wc-a? pa ja na koncertima ne trebam ići na wc jer se toliko znojim da nemam zašto ići na wc
a voda?
pa ja sam u milanu drugu večer imao sa sobom pola litre vode i neke krekere, tako da smo nas 3 koji smo se gurali popili vode prije maidena i bez beda izdržali koncert.
a imali smo i malo vode za tijekom koncerta, je da je bila topla ali osvježi
 
Ne znojis se ti kao ja. Ja bih dehidrirao s pola litre tekucine i 3-4h stajanja u guzvi. Ako bih popio prije onda bi morao na wc.
 
Prije koncerta. Par dana prije cemo vidjeti kad tko dolazi, pa cemo definirati i vrijeme i mjesto.
 
BoBo said:
Pa nema smisla jer ne mogu bez izdrzati 3-4 sata bez obnavljanja zaliha vode, a uz to dolazi do potebe za posjetom WC-a. ;)
pa pišaj dok si u guzvi, ionako ekipa oko tebe ne bude skužila. samo, onak, nemoj po nama, jel može?
 
Ja i moja bolja polovica također dolazimo u ljubljanu tak da nek netko ko ima moj broj(ivane, khm khm) nek mi javi da doletimo negjde na pivu, dvije , sedam
 
CroatianTROOPER said:
netko snima koncert u ljubljani ?

Ako nadjem dobrovoljca da drzi opremu na sebi tijekom koncerta. :)

Malo cu povisiti volume level u odnosu na Beograd i zvuk ce biti odlican.
 
Back
Top