IMFC: Put u Milano - Najnovije obavijesti

Status
Not open for further replies.
Gul_Ranek said:
Axy -> Pa, ovako. Ako bi autobus trebao doci u 0830, nema potrebe da se nalazimo prije 0815. Racunajuci sva pisanja i pusenja, ionako ce zakasniti barem sat vremena. :D

a da se mi ljepo nađemo svi na kavi negdje u 7:45 ;) omo, ako kojim slučajem bude uranio bus ;)

A i glupo mi je da sam upoznala zadrane i zagrpčane i bjelovaranine sa foruma a ne jedinog riječanina!!!!!!

btw još mi imaš albume od asap-a LOL
 
Gul_Ranek said:
Ajde, moze sto se mene tice, u 7:45 ispred Rijecke banke.

zakon ;) BTW nemoj se začudit kad vidiš mene zombija jer namjeravam direktiva iz marišćine i rirocka i svega doć na bus ;)

STIPE ----> imam još jednog zainteresiranog, jednom sam već javila on je išao uplatiti, jel može još jedan? odg brzo
 
Maiden croatia said:
http://meliamilano.hotelsinmilan.it/

ovo je hotel sa 5 zvijezdica blizu malpensa aerodroma, možda upravo budu tu Maideni...

Također, hotel je blizu San Sira, a to je hm.... nekako drago Harrisu
ž

EXPLAIN
 
dakle, ako tko ima printer.....

Karta od rijeke do Milana (najbrži put) viamichellin
Pozicija našeg hotela u gradu (karta grada)
Pozicija aerodroma na mapi grada
Pozicija dvorane na mapi grada
 
Maiden croatia said:
Na put u Milano kreće se slijedećim rasporedom:

- Polazak iz Zagreba (Parkiralište kod Cibone) u 00.00h
- Polazak iz Zadra (parkiralište kod starog kolodvora) 04.00h
- Polazak iz Rijeke (parkiralište Žabica) 08.30h
- Očekivani dolazak u Milano 14.00h

Doći pola sata do sat vremena prije na sva polazna mjesta..

- Direktni odlazak na Malpsensa aerodrom radi dočeka Bruce Air-a
- Susret s Dickinsonom i kratkotrajni odlazak busom u hostel radi smještaja.
- Odlazak busom pred Datch forum dvoranu.

Informacije za doček aviona:

Bruce Air 3 Stockholm-Milan, Let broj AEU666
SUBOTA: Dolazak na milanski Malpensa aerodrom u 15.10h
PONEDJELJAK: Odlazak sa Malpensa aerodroma U 00.30H

(ako netko dobro zna talijanski jezik, nek mi se javi, vezano uz planski pokušaj ulaska svih na koncert u subotu).

Nakon subotnjeg koncerta, zakazani sastanak je na mjestu na kojem smo se iskrcali, sat nakon koncerta, te zatim povratak u hostel. Za željne dodatne avanture, organizira se odlazak u hotel u kojem noće Maideni, poradi mogućeg neslužbenog meet and greet susreta. (Sheraton najvjerojatnije).

NEDJELJA: Polazak iz hostela pred Datch Forum dvoranu u 13h. U dogovoreno vrijeme susrećem organizatora, glede preuzimanja ulaznica. Podjela ulaznica u 18h na dogovorenom mjestu. Nakon toga svi su slobodni do kraja koncerta, osim ako ne žele ići sa mnom, kako bi se probili u prve redove i eventualno kasnije dospjeli u backstage. Za one koje inercija odvoji, skupno mjesto za eventualni backstage je 10 minuta nakon početka razilaženja fanova (kad se upale svjetla) pored miks pulta na sredini parketa). Nakon eventualnog backstage-a, svi se nalazimo kod busa dva sata nakon završetka koncerta. No bus će biti parkiran već pola sata nakon koncerta na mjestu gdje nas je ostavio, pa možete ući i zadrijemati prije.

Polazak za Hrvatsku, dva sata nakon koncerta ili prije, ako se prije svi skupe. Povratna ruta autobusa je: Milano, Rijeka, Zadar, Zagreb. Putnici iz Splita, kao i lani u Zadar i iz Zadra dolaze javnim prijevozom o svom trošku. Cijenu ćemo naknadno obračunati. Zadnji bus iz Splita za Zadar u subotu je Korčula Bus, koji vozi u 01.00h, no oni koji dođu prije, slobodno mogu biti kod mene ili ćemo na piće. Autobus je moderan, s 33 sjedišta za putnike, plus dva za vozača. Ima ugrađen kazetofon i CD player + videorecorder. Ima 24 voltni sustav. Najvjerojatnije ćemo uzeti pretvarač u 12 volti, pa uključiti i DVD player.

Pušenje u busu je zabranjeno. stajat će se koliko bude trebalo za pušenje i wc nuždu. Ne zaboravite uzeti putovnicu ili osobnu kartu.

Lista Putnika je slijedeća:

01. Stipe Juras*
02. Zdravko Barbača*
03. Tomislav Ferenc*
04. Bojan Popović*
05. Ivan Ožegović*
06. Marko Zubanović*
07. Dean Milanko*
08. Vlado Vulić*
09. Gordan Križanec* (iako je uplatio, neodgodivo morao odustati, umjesto njega Goran Geić).
10. Danijel Gašparini*
11. David Matei Vukušić*
12. Igor Bužić*
13. Damir Čmarec
14. Srđan Carević
15. Kristijan Kovačić*
16. Davor Bradovski*
17. Danijel Rogić*
18. Marija Tomaš*
19. Dejan Đurčić*
20. Dalibor Maltar*
21. Lauro Prpić*
22. Edo Šimec*
23. Toni Bulić*
24. Sandra Stoisavljević*
25. Marino Sergo*
26. Aleksandra Marinović*
27. Neli Belušić*
28. Marina Marček
29. Romana Simić*
30. Još ne znam ime i prezime, ali uplaćeno je za njega
31. Još ne znam ime i prezime, ali uplaćeno je za njega
32. Dean Bojić
33. Ranko Čop*

VAŽNA NAPOMENA GLEDE PLAĆANJA OSTALE SVOTE!!! (750kn)

Navedenu svotu preostali putnici koji nisu uplatili put, moraju uplatiti na priloženi tekući račun, čim prije, ovog tjedna. Pri uplati naznačiti: "Za put u Milano".

Stipe Juras - Tekući račun na OTP Banci: 3201034632

Sve informacije o putu, želite li se čuti izravno sa mnom, možete dobiti nazvavši na brojeve:

099 673 4772
091 891 4962

Stipe (maidencroatia)
 
Sretan put ljudi!!! Vratite se s brdom dobrih fotki i još boljih doživljaja!!! :banana: :guitar: :drum:
 
Za sve koji su željeli u Milano, a misle da je rasprodano, organizator Andrea Pieroni rekao mi je da su za oba dana ostavili po 50 ulaznica za box office. No, rekao je, ako imamo koga zainteresiranoga, tada će nam dati još 17 ulaznica za subotu i 50 za nedjelju, stoga, ako je tko mislio ići na Maidene u svom aranžmanu, može slobodno nazvati na 099 673 4772 i dati ću mu podatke kome se treba javiti i tako to.... Opcija vrijedi samo do danas na večer...

Evo dio njegovog maila...

Fortunately we left 50 tickets per day to sell, for any incovenience, therefore we are able to sell you the 33 ticktes for Sunday. Please come tomorrow at 21.15 at the Datch Forum to pick the tickets. The total amount is 1214,40 Euro
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top