IMFC: Put u Milano - Najnovije obavijesti

Status
Not open for further replies.
likvor said:
Je***e što si opširno opisao, više mi se neda čitati;)
Daj detalja, ajde ajde ajde!!!!!!!

ma ajd me nazovi na mob ili na neki chat da odemo. ne da mi se sad pisat u kuću sam ušao prije sat vremena i to zato što sam išao prečacem. mislim da su ovi još na putu
 
Ivan said:
ma ajd me nazovi na mob ili na neki chat da odemo. ne da mi se sad pisat u kuću sam ušao prije sat vremena i to zato što sam išao prečacem. mislim da su ovi još na putu
ak imaš icq pošalji mi na pm pa ti s enavečer javim(ne tjeraj me da instaliram MSN pliz)
 
likvor said:
ak imaš icq pošalji mi na pm pa ti s enavečer javim(ne tjeraj me da instaliram MSN pliz)
nemam. napisat ću ovdje o koncertu, ali kad skupim malo snage. umoran sam
 
Ja i Barbi smo toliko ludi da smo otišli ravno u Split kod Vlade Dickinsona i sada pišem iz njegovog kompa. Slike najvjerojatnije sutra...
 
ja imam febru 39.4 i popila sam one konjske silapetn tablete ali isplatilo se !!!!
i had the time of my life (osim šta imam par ljudi na svajseti bilo je čroo)!

detaljnije kad se naspavam :D
 
Dosao sam doma u 10 ujutro, spavao do nekih 4 i pol... :D

Ukratko, bilo mi je ipak bolje prvu vecer jer sam to sve vidio po prvi put (konkretno ovaj koncert, ne Maidene), Brighter Than A Thousand Suns i The Longest Day su jednostavno predobri uzivo, light show je savrsen, steta sto nisu ubacili i pirotehniku. Stajao sam u ravnini sa Daveom i Adrianom, negdje u trecem, cetvrtom redu - blize se nije moglo, najfanaticniji Talijani se ipak ne daju maknuti! :D Drugu vecer sam stajao sa desne strane kod Janicka, ali mi se nije dalo gurati pa sam bio desetak-petnaestak redova od pozornice. Janick usprkos svemu tom divljanju i skakanju mi nije bio zanimljiv za gledati, ali je zato Bruce bio bas sa te desne strane na uvodu za Fear Of The Dark - pustio je publici da pjeva prvi stih i skuzio da smo hebeno glasni pa nije pjevao uopce nego je zafrkantski "glumio" sve ono sto stihovi kazu. Taman prije pocetka brzog dijela je rekao "Thank you, Milano" i viknuo "Yeah!" :D Prejako!

Rekao je i da ce turneja za Powerslave-SIT-SSOASS biti po ljeti 2008. godine, ali i da ce se "neki od nas" vidjeti sa njima i prije. Tko zna sto to znaci...

Za vrijeme pjesme Iron Maiden se (uz zaglusujucu buku tenkovskih gusjenica preko razglasa) iza pozornice digne tenk iz kojeg izviri Eddie sa dalekozorom. Nakon toga sviraju 2 Minutes To Midnight, pa The Evil That Men Do (tu na pozornicu dodje hodajuci Eddie u maskirnom odijelu sa mitraljezom, Janick se po obicaju zajebava s njim) i koncert zavrsi sa Hallowed Be Thy Name.
 
Jedva čekam čuti malo detaljnije sve to! I vidit još slika!!! Ajmo ljudi, dosta spavanja, znatiželjni smo! :)

Mogla bi se pojest zbog The Evil That Men Do, nikad čula uživo...šmrc...
(a isto ko ni novi album...)
Still waiting....:D
 
Bilo je prejebeno! ja sam IMAO 400 slika,al su mi maznuli fotić jebeni digići kod kojih sam kupovo majicu,tak da me je majica izašla 3150kn!
jebem ti isusa (ko je vjernik nek se ne uvredi,jerbo ja nisam)!
 
Evo jos... :D

Prvi dan je bus dosao u Rijeku oko 8 ujutro, krenuli smo oko 8 i pol prema Milanu, dosli oko 17 h. Nismo ni isli na aerodrom jer smo debelo zakasnili (ionako sumnjam da bi sreli Dickinsona posto sigurno ne bi izlazio na glavna vrata). Dosli smo direktno kod dvorane, Stipe je isao nesto muljati, nabavio 3 passice pomocu kojih je vecina usla u dvoranu, dvoje-troje ljudi, medju kojima i ja, su kupili karte po 20ak eura oko 21 h od preprodavaca (Maideni pocinjali u 21:30). Dvorana je obje veceri bila krcata, tribine kompletno popunjene od vrha do dna, bas kao i parter. Naravno, ljudi se nisu guzvali, organizator je pustio u prodaju taman toliko karata (cca. 15 000 svake veceri).

Publika je dosta dobro prihvatila novi album, samo mi se cini da su nakon Benjamina Breega ipak lagano popustili. No, Fear of the Dark je skoro "srusio" dvoranu, svi su pjevali. Drugu vecer je Bruce za vrijeme Out of the Shadows zamolio publiku da izvadi upaljace - ne znam da li je netko slucajno slikao, ali nevjerojatan prizor mi je bio kad sam vidio da kompletne tribine svjetlucaju! Nije na odmet ponoviti da je Brighter Than a Thousand Suns predobro ispala uzivo, bas kao i The Longest Day (jedna od slika u topicu o slikama na kojoj je Bruce, a pozadina novinski clanak o iskrcavanju, je slikana bas za vrijeme te pjesme).

Nakon prvog koncerta smo se nasli kod ulaza u backstage i vidjeli Nicka kojeg su tamo cekali lovasi sa Bruce Aira s kojima se slikao. Mi koji nismo dali nekoliko stotina funti nismo dobili tu privilegiju i ubrzo su nas talijanski cuvari potjerali van iz dvorane. Nasli smo se vani, pa busom krenuli prema hostelu, ali smo na nagovor Deanovog bratica odlucili da ne idemo tamo jer izgleda kao leglo narkomana (negdje u ovom topicu je link na web-stranicu sa opisima hostela, nije dobio bas najbolje ocjene) pa smo parkirali na kraju kod hotela New York, neki od nas su ostali spavati u busu, a neki su otisli u hotel. Moj izbor da ostanem u busu (i dobijem nazad 10 eura) se pokazao blago nepametnim jer sam se skoro smrznuo pred jutro. No, oko 10 sati smo i mi iz busa otisli u sobe i otusirali se. Oko podneva smo krenuli prema metrou, pa do Duoma iliti katedrale. Izgleda prilicno impresivno i zapravo je nevjerojatno kako je tako nesto uopce izgradjeno sa ondasnjim stupnjem tehnologije (izgradnja je trajala cijelo 15. i 16. stoljece). Popeli smo se i na njezin vrh, napravili nekoliko foto-sessiona (umjesto "cheese" smo rekli "cmarec" :D), tamo proveli skoro sat vremena pa se spustili i ponovo podzemnom krenuli prema San Siru. Nakon cca. 15 minuta hodanja je nastala pobuna te je polovica krenula nazad, a polovica prema stadionu. Disidentska grupa je kod McDonaldsa cekala povratak Stipine nogometne grupe, te se i sama jos jednom raspolovila nakon pola sata cekanja. Srecom, uspjeli smo se svi sresti u metrou pa smo krenuli nazad do hotela i busom do dvorane (tamo smo dosli otprilike u 18 h), gdje je uslijedila ista prica kao i prethodni dan - zicanje menadzera Lauren Harris da nam da pokoju passicu. Vecina nas je usla sa tim passicama, a nekolicina je ipak platila ulaznice. Propao nam je i susret sa Lauren (a i Steveom Harrisom, kako se pokazalo) - svima osim Stipi i Zdravku (ili kako se vec zove onaj koji je isao s njim) koji su se slikali s njima. Koncert je prosao odlicno, vec sam sve rekao o Fear of the Darku i svim ostalim odlicnim pjesmama.

Krepani, pokupovali smo majice (Cmarec je najbolje prosao :D) i zaputili se prema Domovini. To je uglavnom to. :D
 
bravo, hvala care, sad ne moram ja toliko opširno pisati, ali bi htio dodat samo još par mojih viđenja.
žao mi je što je malo tempo pao poslije benjamina ali se tu imalo šanse za biti solo izvođač u publici na što sam zaradio po koji pogled od steve-a, dave i adriana.
ne znam koji mi je bio bolji koncert, ali možda bi se složio sa ovim što ranko kaže, a i svima je bilo veće iznenađenje prvi put vidjet maidene, da su izišli. npr. bruce prvi dan je počeo pričat prije out of the shadows ali nije mogao završit koliko je publika skandirala.
(dodat ću kasnije ostalo)
 
Legacy je prvo veće bio malo čudan zato što su pištali zvučnici (mikrofonija valjda)
ali i onako je predobro zvučao
The Pilgrim je prvo veće zvučao fantastično i puno moćnije nego na bootlezima i na studijskoj verziji, ali drugu večer bruce nije pjevao mislim da do drugog refrena, jer ga je neka kretenčina polila vodom na šta je on pošizio a i crko mu je mikrofon
fear of the dark druge večeri je totalno druga pjesma kad vidite kako ju bruce glumi a publika pjeva.
out of the shadows me je ugodno iznenadio live. možda i najveće iznenađenje.
nicko je razarao i sve prijelaze je totalno razbijao, jaaaako dobro. što mi je bilo malo čudno.
janick imao velik broj solaža. možda čak i veći nego dave.
steve zna svaku pjesmu napamet i pjeva ju u što sam lagano sumnjao


btw
axy i edo su ulovili po znojnicu, axy adrianovu, a edo davovu (i trzalicu) kasnije.
ja ništa
 
bok ekipa, moj prvi post, ihih :D

reci cu samo da je bilo fenomenalno, neda mi se sad detaljno opisivat cijelo moje vidjenje koncerta 8)

uglavnom, jos nisam dosao k sebi, mora proc par dana faze dekompresiranja i privikavanja na normalni zivot...redovito tusiranje, redovito jelo i tako to LOL LOL

nadam se tj. siguran sam da ovo nije zadnji izlet ovakvog tipa, jer ovako fenomenalnu ekipu nisam jos vidio, a i provod je bio stvarno fenomenalan...

pozdrav svima, valjda cu i ja piskarati po forumu malo od sad, a i valjda se svi vidimo na nekim koncertima u hrvatskoj (maiden tribute hehe)

slike od djuke i bojana cu uploadati za koji dan

:D
 
Ivan said:
btw
axy i edo su ulovili po znojnicu, axy adrianovu, a edo davovu (i trzalicu) kasnije.
ja ništa

lol pa lauro je uhvatio daveovu trzalicu, a niti ne sluša tolko maidene ARGGGGGGGH!!!!

meni je glupi talijan skočio doslovce nogama na leđa dok sam pokušavala otet liku trzalicu s poda, ali se malo zajebo jer sam se upravo dizala tako da je odlatio unazad hihi :D
 
isusova brada said:
bok ekipa, moj prvi post, ihih :D

reci cu samo da je bilo fenomenalno, neda mi se sad detaljno opisivat cijelo moje vidjenje koncerta 8)

uglavnom, jos nisam dosao k sebi, mora proc par dana faze dekompresiranja i privikavanja na normalni zivot...redovito tusiranje, redovito jelo i tako to LOL LOL

nadam se tj. siguran sam da ovo nije zadnji izlet ovakvog tipa, jer ovako fenomenalnu ekipu nisam jos vidio, a i provod je bio stvarno fenomenalan...

pozdrav svima, valjda cu i ja piskarati po forumu malo od sad, a i valjda se svi vidimo na nekim koncertima u hrvatskoj (maiden tribute hehe)

slike od djuke i bojana cu uploadati za koji dan

:D
buahahahahahahaaha LOL a real world ;) zivot bez prokletih digica ;)
sta je to tusiranje??? LOL hehehehe
be seeing you
 
Da cujem malo dojmove sto se setliste tice...

Meni je osobno prilicno dobra, iako se dosta izgubilo na dinamici zbog jako dugackih Lord of Light i The Legacy na kraju, sto je naravno FOTD i vise nego nadoknadio. Jako hrabar potez Maidena, u svakom slucaju, a mislim da je stvarno jako dobro primljen od strane publike (barem talijanske, kaze mirko123 u nekom drugom topicu da Nijemci nisu presretni). Drago mi je da sam napokon dozivio The Evil That Men Do uzivo, to mi je jedna od najdrazih pjesama Maidena, a za HBTN se nema sto reci, nazvao bih je FOTD-om za "prave" fanove. 2MTM mi nije bas omiljena pjesma jer je malo previse svirana u zadnje vrijeme.

Koncert je ovako trajao otprilike sat i 45 minuta sto je odlicno i apsolutno nemam zamjerki, ali zamislite da su u tu ratnu tematiku ubacili jos Afraid To Shoot Strangers... Raj!
 
Gul_Ranek said:
Da cujem malo dojmove sto se setliste tice...

Meni je osobno prilicno dobra, iako se dosta izgubilo na dinamici zbog jako dugackih Lord of Light i The Legacy na kraju, sto je naravno FOTD i vise nego nadoknadio. Jako hrabar potez Maidena, u svakom slucaju, a mislim da je stvarno jako dobro primljen od strane publike (barem talijanske, kaze mirko123 u nekom drugom topicu da Nijemci nisu presretni). Drago mi je da sam napokon dozivio The Evil That Men Do uzivo, to mi je jedna od najdrazih pjesama Maidena, a za HBTN se nema sto reci, nazvao bih je FOTD-om za "prave" fanove. 2MTM mi nije bas omiljena pjesma jer je malo previse svirana u zadnje vrijeme.

Koncert je ovako trajao otprilike sat i 45 minuta sto je odlicno i apsolutno nemam zamjerki, ali zamislite da su u tu ratnu tematiku ubacili jos Afraid To Shoot Strangers... Raj!

Napisat ću opširnije kad uhvatim vremena.
Ukratko, meni je set lista bila divna ;)
 
set je bio okej, ali mogli su jos koju staru pjesmicu odsvirati

mogli su, a i publika je bila zainteresirana

jedan powerslave je mogao pasti, ili children of the damned

heheeeeeee

cekamo 2008 za to...bolje im je da odsviraju te dvije :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top