IMFC: Put u Milano - Najnovije obavijesti

Status
Not open for further replies.
Šteta što nisu children, to mi je jedna od najboljih, ali je bilo fenomenalno čuti i the evil that man do!
 
a jebemu kad oni imaju tonu savrsenih pisama ,, ko bi to sve odsvira,,, ma meni dobro sta god da sviraju im happy like pig in shit ;) al eto steta sta lani nisu svirali still life ;) a vidin cemo sta ce 2008 bit ;) cant fucking wait ;)
eh i meni je drago za evil i 2 minute ;) to san bas odavno tila cut jebemu,, niako prizalit izolu i sta u zg nisu 2 min svirali ;) a i drago mi je sta je i hallowd jos tu;) i tako,,,, set lista mi je fucking awesome .. novi album je zakon i neopisivo mi je drago da su ga cilog ozezali
 
beskrajna prča o setlisti se nastavlja, pjesma koja me najmanje zanimala s ove turneje je definitivno 23:58, ali ok
 
Iron Domek said:
pa zasto?23:58 je zakon..i punio toga govori :wink:
isfurana je, previše su ju svirali u zadnje vrijeme. a to mi ni ovako ne upada među 50 najboljih maiden pjesama, ali je logično da ju sviraju jer bez nje bi samo FOTD, HBTN i eventulno TETMD bile pjesme koje znaju i ljudi koji ne prate toliko maidene.
 
Ivan said:
isfurana je, previše su ju svirali u zadnje vrijeme. a to mi ni ovako ne upada među 50 najboljih maiden pjesama, ali je logično da ju sviraju jer bez nje bi samo FOTD, HBTN i eventulno TETMD bile pjesme koje znaju i ljudi koji ne prate toliko maidene.
aj ti meni reci kad si ti nju live cuja????? never ha,, mislin prije ovog milana, pa kako moze bit isfurana,,, pisma je preeedobra jebemu
ma da stave neznan sta na playlistu meni nebi smetalo
 
Dickinson's legacy said:
aj ti meni reci kad si ti nju live cuja????? never ha,, mislin prije ovog milana, pa kako moze bit isfurana,,, pisma je preeedobra jebemu
ma da stave neznan sta na playlistu meni nebi smetalo

pa jel sam ja rekao da meni smeta???????
nisam
nego kažem da ako mogu birat da ju ne bi stavio.
a zadnji put su ju svirali na GMETID turneji, iako ju nisu svirali u zg-u
a gmetid i nije bio tako davno
ima puno traženijih pjesama. ali ok, svirali su je, oni znaju zašto i to je ok
 
e usput pitanje, jel zna tko koliko je bilo ljudi u milanu?
ne sad po prilici, nego da piše negdje ili da od nekud znate.
a ne da mi kaže svatko koliko misli pa će ispast negdje između 1000 i 100000
 
Tu pjesmu su svirali na turnejama SIT, SSOASS, NPFTD, FOTD (i sve pripadajuce), X-Factor, VXI, Ed Hunter, BNW, GMETID, DOD i sad na AMOLAD. Malo previse, ako se mene pita. Jedina koja stvarno zasluzuje da je se svira stalno je Hallowed Be Thy Name.
 
Gul_Ranek said:
Tu pjesmu su svirali na turnejama SIT, SSOASS, NPFTD, FOTD (i sve pripadajuce), X-Factor, VXI, Ed Hunter, BNW, GMETID, DOD i sad na AMOLAD. Malo previse, ako se mene pita. Jedina koja stvarno zasluzuje da je se svira stalno je Hallowed Be Thy Name.
po meni je tu i Iron Maiden, čak bi volio da zbog nje aprave izuzetak i stave je na history part2 turneju, tako da i ostane da su ju svirali od kad se za njih zna
 
Ma sigurno hoce, ionako sam negdje procitao intervju sa Nickom, u kojem je rekao kako je pred par godina rekao Steveu da bez Hallowed i Iron Maiden ne zeli svirati koncerte.
 
Gul_Ranek said:
Tu pjesmu su svirali na turnejama SIT, SSOASS, NPFTD, FOTD (i sve pripadajuce), X-Factor, VXI, Ed Hunter, BNW, GMETID, DOD i sad na AMOLAD. Malo previse, ako se mene pita. Jedina koja stvarno zasluzuje da je se svira stalno je Hallowed Be Thy Name.

to je HIMNA. bez nje NE MOŽE!
 
Maiden croatia said:
in your wildest dreams :wink: ne može.....

Želim čuti taj DONNNNG - TU TU TU, TURURU TU TU....

not even in his wildest dreams !!!!!!!!


bez nje ne može!
 
ja bi se kladio na to da će je maknut, ali nisam siguran.
negdje 60:40
ne bi volio da je maknu, ali vidjet ćemo
 
Gul_Ranek said:
Nece je maknuti. 100% sam siguran da ce svirati HBTN i Iron Maiden.

Ne znam baš.Kad pogledaš nemaju mjesta za još dvije dodatne pjesme jer im više set lista nije po 20-ak pjesama, a slijedeća četiri albuma imaju jaku konkurenciju.Moguće ali teško.U svakom slučaju iron maiden je pjesma koja ima 100%-tni staž set lista i dijeli bis na koncertu pa je i očekujem.
 
vidjet ćemo, ali mislim da se varaš u ovome da ne sviraju više po 20 pjesama na konc. posebno na turnejama za toe history dijelove, tu pokušavaju ubacit što više pjesama, pa zato i stavljaju nekek kraće
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top