IMFC: Moja Verzija Milana

Status
Not open for further replies.
Dickinson's legacy said:
jer ono kad si me zva i reka da je zagarantirano upoznavanje s Dickinsonon

Trebalo je prodati aranzman, a on je kao pravi trgovac znao tvoju najslabiju tocku. ;)
 
BoBo said:
Trebalo je prodati aranzman, a on je kao pravi trgovac znao tvoju najslabiju tocku. ;)
ma vec san ja tad platila sve i zva me kao jel znas da cemo upoznat Dickinsona,, eeeh nisan ja to povirovala jer nemos samo tako upast na aerodrom i neznan ja sta ,, ma pa ne zelin ni zamislit sta bi bilo da san se nadala upoznavanju s Bruceon jebemu,,,,aaah,,, pravi trgovac,,, :banana:
 
Zar ne bi bilo moguce iduci put pokusati poslati mail organizatoru koncerta (u slucaju Milana to je bio onaj Andrea, ne sjecam se prezimena), reci mu tko smo i odakle smo i da nam sredi minutu slikanja i autograma sa nekim iz benda...
 
ma sve je moguće, samo treba znat ne imat obraza i gurat nos svakamo, povlačit sve žive za rukav kako bismo dobili ono što hoćemo :D:D
 
Maiden croatia said:
No, pitam se.... čemu se ja uopće živciram, da sam barem zaradio... onda bi i ovo sve imalo smisla... Ma blah...

Ovo je smijesno.

Platili smo
1050 kn * 33 ljudi = 34 650 kn

Hotel koji si platio (onaj u kojem su spavali neki)

720 eura = 5 400 kn (ovo znam jer sam bio do tebe kad si placao)

Karte koji si trebao kupit

40 eura * 33 ljudi = 9 900 kn

Znaci da si kupio karte (a nisi) ostaje 19 350 kn za prijevoz.
Posto nisi kupio karte trebalo je ostat 29 250 kn.
Ja bas ne vjerujem da je prijevoz kostao 29 250 kn

Boli me qrac za pare (ja bi bio dao i 2000 kn za maidene bez beda), ali me nervira kako tako mozes srat da pare nisu bitne mirne savjesti.

Svaka cast sto si nas uveo u subotu, ali sam zbog tebe propustio predgrupe u nedjelju za koju smo platili karte.
Ostalo necu komentirat jer su drugi vec sve rekli.
 
Eh kada bi sve tako bilo jednostavno, ali ćemo opet čuti rečenice poput:
"Gle ma šta vi znate koliko je šta došlo, to je verzija za javnost"
ili
"Ma joj nesmijem reći u javnosti koliko je što došlo jer mi netko prijeti"
ili
"Ma neeeeeee, neki nisu ni platili i ja sam im dao besplatan prijevoz"


Lijepa računica i zanimljiv način zarade.
 
isusova brada said:
yep, bobo je sve izvrsno rekao

a i ova racunica je zanimljiva ihihih LOL LOL LOL

Marinxu svaka čast ;)

A di je tvoja isusova livada? lol

čudno da određene osobe nisu povrijeđene i potresene korištenjem isusova imena (i dijelova tijela) u komercijalne svrhe LOL
 
Maiden croatia said:
tko prijeti...

Rekao sam da me baš zanima tko će nakon ovog groznog putovanja više htjeti putovati sa Stipom na Maidene...

Živi bili pa vidjeli...

ma ja bi išla kak god bilo, svejedno..... :D
 
svi zaboravljaju da stipe ovo radi iz ciste ljubavi i vrlo vjerovatno je u minusu...ja sam bio u milanu oba dana..isao sam sa autom i kupljenim ulaznicama...gledao sam ih live 25 puta i samo 2 puta se slikao s njima...zar mislite da je lako doci do harrisa...potpuno vas razumijem u vasim primjedbama...nemojmo zaboraviti...bilo koja agencija u zagrebu bi za dva koncerta i spavanje u milanu trazila 3000 kuna
 
jos samo poruka za stipu..ne mozes nista organizirati bez financijskog zaledja...moga si lipo doci u milano sa vlakom i ko covik odgledati 2 koncerta..ovako si se ubija ziv..potrosija zivce..i jos ti ljudi jebu mater..postujem svakog od tih ljudi ali tri cetvrtine njih nikad ne bi vidili ovaj tour da nisi ti ovo organizira...mirko-big orra
 
lijepa računica... nema šta.... baš sam krenuo da pišem računicu u tančine, a onda sam rekao ma koji k...c ja to radim.... Nakon MMS-a sam se opekao i vidio da ljudi sve gledaju kroz prozmu love, jer kako god da pogledaš, ljudi sve u Hrvatskoj gledaju kroz prizmu novca i koliko je tko zaradio, pa čak i u ovom slučaju, pa čak ako se radilo o fanovima kakvi su ovdje. Svi se vole miješati u računice i slagati ih kako njima pašu. Osobno, kada bi netko drugi radio putovanje, rado bi sjeo skupa sa njima i lišio se svih briga, te sam sebi slagao backstage, jer ja sam bi ušao gdje god hoću, a ne imao na vratu 32 fana, od kojih svako polaže pravo za ulazak, i gdje sam imao nezahvalan zadatak govoriti ti možeš, a ti ne možeš... Onako bi lijepo djelovao sam i doživio sve ono što sam i doživio tokom svih ovih turneja. Pri ulasku u dvoranu i pri ulasku u backstage trudio sam se biti što pošteniji i vjerujem da su ljudi to uvidili, te sam se svim snagama trudio preveslati čuvare na ulazu u backstage, što sam i uspio, a vi svi ste tome bili svjedoci koliko sam se borio za vas što ste naknadno došli. Mogao sam slobodno reći, nas desetak je ušlo, jer smo bili tu kad je trebalo, a vi ostali što ste vani - sorry, drugi put. No ja sam tamo ostao i borio se sa čuvarima da vas puste, sve dok zadnji koji je bio pred ulazom nije u backstage ušao. Vjerovali ili ne, iz puta sam se vratio sa blagim manjkom, ako ne računamo da sam slagajući aranžan složio računicu da svi koji na koncert idu svojim uplatama uplate moje besplatno putovanje, a ako to nisam zaslužio onda kvragun. Ako baš želite znati kako sada i na čemu sada živim i kako ću živjeti idućih nekoliko mjeseci, slobodno se doselite k meni pa promatrajte kako je to kad neko preživljava na paštetama.

Prvog dana, iako nisam trebao, uvidjevši kako još tri fana nisu uspjela ući na koncert, ostao sam s njima i nisam pogledao prve četiri pjesme dok ih nisam uveo u dvoranu. Tko to može platiti? Zašto sam se ja trebao mučiti i stajati vani dok Maideni sviraju, kako bih uveo trojicu na dan kad ih nisam bio dužan uvoditi? Zato jer sam takav i zato jer bi se do kraja života grizao da to nisam napravio i da je nas 29 unutra, a njih troje vani. Tri dana osijećao sam kamen u želudcu zbog Geića koji je ostao, kojemu sam dao i svoj mobitel i novac da ga ima za usput. Jeli meni trebao sav stres i sve ovo da me još netko tu napada da sam se obogatio na njima. Ma mršte u ........... i dabogda se obogatili kao što sam ja sada "bogat" i uživali u blagodatima tog "materijalnog bogatstva". Rado bi se mijenjao za bilo čiju imovinsku karticu.

Ako vas zanima kako to sad odjednom putujem u London, onda slobodno pitajte Vladu ili Zdravka, koji me je, kao prvo, zadužio neke novce kako bih mogao preživjeti i što jesti ove zime, a što se tiče Londona, on i meni i Vladi u potpunosti plaća sve troškove puta i smještaja. No ima i on svoju računicu, jer je čovjek fan usprkos novcu, a zna da sam mu ja svojim prisustvom ulaznica za londonski backstage, kojega smo već prije dva dana dogovorili.

2008 ću naravno organizirati putovanje sa nevjerojatnim aranžmanom uz profesionalnog vodiča i karte na ruke, sa smiješno malim cijenama i još ću NAMJERNO zaraditi i kasnije ću vam se pohvaliti koliko sam zaradio. Aranžman će biti tako smješno jeftin da nećete moći doći sebi koliko će biti jeftin, a pritom ću uvesti stavku povrata sveg novca, ako se i najmanji i beznačajni dio aranžmana ne ispuni.

To će biti samo normalan aranžman u suradnji s agencijom, kakav nude i sve druge agencije, no uz mnogo manje cijene. No tada, ma koliko mi bili prijatelji, ma koliko bio dobar s nekim više, a s nekim manje, nemojte me više ikada vući za ruku da uđete u backstage i da zajedno sa Maidenima pjevate Heaven can wait, koju će ponovno pjevati. Neke ljude koje osobno odaberem, ustvari, već sam ih odabrao, (npr. Ranko Čop zasigurno i još neki, nema veze tko) heaven can wait passicu će zagarantirano dobiti i popeti se s Maidenima na stage. Drugi će dobiti savršeno jeftin i savršeno u tančine ispunjen aranžman kakvog su "izgleda" tražili, pa ako ih to zadovoljava.... samo naprijed...
 
mirko123 said:
jos samo poruka za stipu..ne mozes nista organizirati bez financijskog zaledja...moga si lipo doci u milano sa vlakom i ko covik odgledati 2 koncerta..ovako si se ubija ziv..potrosija zivce..i jos ti ljudi jebu mater..postujem svakog od tih ljudi ali tri cetvrtine njih nikad ne bi vidili ovaj tour da nisi ti ovo organizira...mirko-big orra

Fala Mirko.... Ako te volja, zaleti se s nama do Londona...
 
mirko123 said:
svi zaboravljaju da stipe ovo radi iz ciste ljubavi i vrlo vjerovatno je u minusu...ja sam bio u milanu oba dana..isao sam sa autom i kupljenim ulaznicama...gledao sam ih live 25 puta i samo 2 puta se slikao s njima...zar mislite da je lako doci do harrisa...potpuno vas razumijem u vasim primjedbama...nemojmo zaboraviti...bilo koja agencija u zagrebu bi za dva koncerta i spavanje u milanu trazila 3000 kuna

Well, ajmo ovako. Ako je iz čiste ljubavi ne znači da može ili smije ovoliko griješiti. Neznam jel loše mislio ili nije ali ostaje pitanje nekih sitnica za koje bih volio vidjeti javne dokaze da recimo nije on kriv.
btw. do maidena nije teško doći ak vas je do 5 komada. Pogledaj na slikama i svudgje ih je po par komada u backstageu, ne 34.
Bilo koja agencija u gradu bi to organizirala i za 3000 kuna(zapravo za dosta manje) bi dobili ono što je agencija obećala.
 
ma pusti me popizdija sam..ima sam karte za stutgart sinoc i dortmund veceras..nisam dobija slobodne dane i sve mi propalo...jura je danas u dortmundu..kaze da su u stutgartu ljudi bili razocarani set listom...rekao sam ti..ovi ljudi ne razumiju koliko si ti zivaca,mobitela i vrimena potrosija da bi organizira milano
 
Maiden croatia said:
a ne imao na vratu 32 fana, od kojih svako polaže pravo za ulazak, i gdje sam imao nezahvalan zadatak govoriti ti možeš, a ti ne možeš...
Tako si svima obećao i najavio u rekalmi puta. koji kurac sadaoćeš i kaj se žališ?
Maiden croatia said:
Ma mršte u ........... i dabogda se obogatili kao što sam ja sada "bogat" i uživali u blagodatima tog "materijalnog bogatstva". Rado bi se mijenjao za bilo čiju imovinsku karticu.
Tu si si sam kriv. Mogao si i zaraditi da si okej napravio računicu. I nemoj srati o novcima jer očigledno neznaš s njima.

Maiden croatia said:
To će biti samo normalan aranžman u suradnji s agencijom, kakav nude i sve druge agencije, no uz mnogo manje cijene. No tada, ma koliko mi bili prijatelji, ma koliko bio dobar s nekim više, a s nekim manje, nemojte me više ikada vući za ruku da uđete u backstage i da zajedno sa Maidenima pjevate Heaven can wait, koju će ponovno pjevati. Neke ljude koje osobno odaberem, ustvari, već sam ih odabrao, (npr. Ranko Čop zasigurno i još neki, nema veze tko) heaven can wait passicu će zagarantirano dobiti i popeti se s Maidenima na stage. Drugi će dobiti savršeno jeftin i savršeno u tančine ispunjen aranžman kakvog su "izgleda" tražili, pa ako ih to zadovoljava.... samo naprijed...

Samo ti opet obećavaj. Ovaj puta probaj i napraviti ono što obećavaš pa ti možda ljudi neće prigovarati nego će ti reći za promjenu "Da Stipe, ovo je bilo korektno napravljeno svaka čast"
 
za likvora:slazem se stobom..samo ti zelim reci da kad ides sa stipom da je sve zbrda zdola i stihijski jer stipe ide na put financijski nepripremljen i jos mu u zadnji tren otkaze pola ljudi
 
a u Njemačkoj oni uvik nešto seru oko set liste.... ko im je kriv, znali su unaprid set listu, pa su mogli birati. U Milanu kada su pivali novi album, kao da su sve stare hitove pivali, tako mi se bar činilo da je reakcija publike....

Ovo u Londonu je petak-subota. A i Dave 23.12. ima rođendan, a pripremamo mu jako lijepo iznenađenje.... plus originalna moca Maraschina...
 
mirko123 said:
za likvora:slazem se stobom..samo ti zelim reci da kad ides sa stipom da je sve zbrda zdola i stihijski jer stipe ide na put financijski nepripremljen i jos mu u zadnji tren otkaze pola ljudi
Ma moš ti njemu eseje i enciklopedije pisati da neke stvari treba obaviti korektno i da za njih treba misliti ali izgleda da između dva uha nema što zadržavati primjedbe. Je**eš čovjeka koji nezna prihvatiti ni kritiku ni primjedbu za svoj posao.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top