IMFC: Milano - Lista putnika....

Status
Not open for further replies.
CroatianTROOPER said:
koja je to agencija ?? jeli imaju ulaznice za obe dvi veceri ??
A jeb'ga, rekao mi je ali ja zaboravio. Raspitaj se na netu, nemre ih biti previše u Ljubljani koji organiziraju prijevoz za koncert Maidena u Milano. A da li imaju ulaznice za obje večeri, nisam siguran, ali se probaj raspitati.
 
Gul_Ranek said:
BTW, Stipe, kad ce tvoja knjiga? Trebalo bi mi par savjeta o tome kako se probiti do prvog reda. :D

Evo ti jedan najsigurniji način da dođeš do prvog reda ali nije baš humano i mogli bi te izbaciti s koncerta ali uz pravilnu upotrebu i dođeš do backstagea LOL LOL :
Flamer.jpg
 
likvor said:
Evo ti jedan najsigurniji način da dođeš do prvog reda ali nije baš humano i mogli bi te izbaciti s koncerta ali uz pravilnu upotrebu i dođeš do backstagea LOL LOL :
Flamer.jpg
nice one... ja bi to... kanđe nisu dosta jelda?

me sad..... :cry:
 
evo jos 18 dana! ko nosi zastavu hrvatsku? el ima u busu utičnica za laptop jer mislim nosit isti,da odmah posnimamo slike svima u busu i eventualno video bootleg ak ga bude bilo!
 
BTW, ce uzeti netko neki dobar fotoaparat da posteno zabiljezimo eventualni susret sa Dickinsonom i ostatkom ekipe?
 
nosim ja cybershot w1 ko onaj u poljsku al je razlika sto sad nosim jednu karticu od 512mb i drugo od 1gb, što će reć 70-ak min dost kvalitetnog video snimanja! :D :D :D :edmetal: :edmetal: :metal: :metal:
 
čmarec said:
nosim ja cybershot w1 ko onaj u poljsku al je razlika sto sad nosim jednu karticu od 512mb i drugo od 1gb, što će reć 70-ak min dost kvalitetnog video snimanja! :D :D :D :edmetal: :edmetal: :metal: :metal:

jaaaako lijepo, impresioniran sam
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top