IMFC: Milano - Lista putnika....

Status
Not open for further replies.
Snake said:
LOL LOL LOL LOL

ovo postalo online svodnistvo? :D

Stipe prodavac ljubavi LOL

LOL neznam ja šta ona smjera, sve je moguće ...

nije reagirala prije (a znala da idem) dok joj nisam rekla da je stipe organizator LOL.. tako da su sve mogućnosti otvorene ... ;) pa ti misli

Maiden croatia said:
još može, još nije rasprodano, a kad dođemo do broja 30 mislim da ću stati, jedino ako se u kratkom roku ne napuni 40 ljudi, pa da autobus od 50 sjedišta bude isplativ. Za sada nas je dvaesetak i još par u najavi za uplatu...

ok, ja njoj sada upravo šaljem poruku pa ti pošaljem na mob konačnu potvrdu ,,, i od Neli prezime hehe ;)
:banana:
 
Izgleda da se još pet šest ljudi prijavilo, uskoro imena... Zanimljivo, lani je bila jedna cura, ove godine će ih biti preko deset...
 
Maiden croatia said:
Evo dodano još par imena....

Axy, jeli se ona Neli možda preziva Furtado :D

nažalost (tvoju hehe) nije furtado nego blašković

btw neki dan nisam imala love na mobitelu za odg :D
 
Stipe jesi dobio lovu od Romane?
:?
daj javi se žena me već 3 dana davi dali si dobio??
 
Nisam ih još kupio... 'navodno' imam jamstva da ću ih kupiti sve od agencije Liveinitaly s kojom razgovaram. Čekat ću još zadnje prijave do kraja ovog mjeseca, pa onda uplatiti za karte...
 
aj nemoj predugo čekat , prvo je rok bio do kraja 5 , pa do kraja 6 , pa do kraja 7 , nemoj da bude do kraja osmog jer ćemo svi ostat bez karata a to bi bilo grozno
 
Scream for me said:
aj nemoj predugo čekat , prvo je rok bio do kraja 5 , pa do kraja 6 , pa do kraja 7 , nemoj da bude do kraja osmog jer ćemo svi ostat bez karata a to bi bilo grozno

:shock: daj nemoj to ni u šali govorit
jesi lud :D
:suck:
 
još 100 dana do milana?
:banana: (tako piše kod axy, nije mi se dalo računat, vjerujem curi)
 
Ivan said:
još 100 dana do milana?
:banana: (tako piše kod axy, nije mi se dalo računat, vjerujem curi)

ispravak netočnog navoda : 114 today (kad nemam komp svaki dan pa ne stignem mijenjat ... glupi brat ga zgorio :x
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top